Pacientai, kurie rekomenduoja Eugenija Časaitytė, %

Gydytojas dietologas

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16878, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Časaitytė Eugenija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Časaitytė Eugenija?

2023-12-12, 11:06 | Registruotas lankytojas 4

Vau dietologė, rekomenduoju visiems- labai mielas ir šiltas žmogus, puikus specialistas. Pirmą kartą gydytoja taip įsigilino į esamą būklę ir problemas ir pasiūlė optimaliausius sprendimus, atsakė į visus klausimus.
Gydytoja sudarė mitybos planą, atitinkantį mano mėgstamus ir nemėgstamus maisto produktus, kiekvienas patiekalas tikrai labai skanus ir sotus- gydytojos nurodymų dėka pavyko numesti nemažai svorio ir toliau ties tuo dirbame su Eugenija. Gydytoja tikrai labai nuoširdžiai džiaugiasi kartu su manimi. Nekeisčiau šios dietologės į jokią kitą.

2021-09-21, 21:27 | Registruotas lankytojas 21

Nuostabi ir profesionali gydytoja. Labai maloniai bendrauja, išklauso, pataria. Man labai padėjo šios gydytojos konsultacijos.

2020-05-07, 19:28 | Registruotas lankytojas 9

Labai maloni, geranoriška gydytoja, atsako į visus turimus klausimus, rūpestingai visko pati išsiklausinėja ir kantriai atsako į viską, kas įdomu. Tikrai gerai nuteikia, atsiranda pozityvas su ja pabendravus, jog viskas bus gerai! Šauni gydytoja, rekomenduoju

2019-04-22, 11:04 | Registruotas lankytojas 5

Šiuo metu šos gydytojos pavardė Repšienė. Man labai patiko, aš kreipiausi į ją Kardiolitos klinikoje, mes tik pradedame dirbti, bet pirminį bendravimą vertinu labai teigiamai, ji įsigilino į kiekvieną mano žodį, ji pateikė visapusišką, išsamią informaciją, buvo labai maloni, draugiška, dėmesinga, paslaugi, kultūringa, jaučiasi aukštas kompetencijos ir profesionalumo lygis, bendravimo kultūra, rūpinimasis pacientu.

2018-07-16, 12:35 | Registruotas lankytojas 5

Labai nuoširdi ir maloni gydytoja

Esate Eugenija Časaitytė?
2017-06-13, 13:15 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, nuoširdi gydytoja. Skyrė daug laiko konsultacijai, kompetentingai atsakė į visus rūpimus klausimus. Buvau maloniai nustebinta, kad tokio lygio paslaugą galima gauti valstybinėje poliklinikoje.

Esate Eugenija Časaitytė?