Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Anužis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2013-07-15, Nr. MPL-18671, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-06-17, 19:27 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkretus ir profesionalus gydytojas, neturiu jokių priekaištų. Dėmesingas ir negaišta laiko smulkmenoms. Esu dėkinga už pagalbą ir konsultaciją. Rekomenduoju!

2020-02-29, 07:28 | Registruotas lankytojas 1

Visų pirma net neatvertė kortelės net nepažiūrėjo koks stuburo stovis ,neatliko jokiu tyrimu,jokiu nuotrauku, jokio magnetinio.Jau trylika metu turiu problema su stuburu be tramadolio ,ka ir kalbėti jau ir jis nenuima skausmo.Pažiūrėjo rankas susinėręs, akimis nuskanavo ir nustatė diagnozė viršsvoris.Eini pas gydytojo pagalbos o gauni su mazgote per veida ir išeini nieko nepešęs.O lieknos dėl ko tada kenčia nuo išvaržų pas jų tai nėra viršsvorio?Geri laikai atėjo pažiūrėjo i žmogu ir nustatė ar jam blogai ar gerai????.Pas toki gydytoja, ne tik kad negrįščiau bet ir savo aplinkiniams žmonėms nepatarčiau!!!!

2019-07-07, 19:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, kalba nedaug, bet nėra abejingas pacientui ir suprantamai paaiškina esmę. Ačiū gydytojui už jo rūpestį, o svarbiausia už tai, kad padėjo mano sveikaitai! Džiaugiuosi, kad dar yra tokių dorų žmonių medicinoje!

2019-05-15, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Iš esmes i mano atneštus tyrimų atsakymus prabego akimis net nesigilindamas kas per problema. O diskelio išrašų net nežiūrejo sakydamas,kad ilgai kol kompiuteris užkrauna,tad neverta žiureti. Tikrai nusivyliau tai išgirdusi iš mediko . Buvau tik kartą pas šį mediką ir tikrai antą kartą neičiau .

2018-12-02, 19:22 | Registruotas lankytojas 1

Atsakingas ir profesionalus gydytojas, savo srities specialistas. Labai aiškiai paaiškino diagnozę ir geranoriškai atsakė į užduotus klausimus. Esu labai nuoširdžiai dėkinga šiam gydytojui.

2018-07-06, 18:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.