Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Andreika, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2018-06-28, Nr. MPL-22850, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

91.2% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

97.2% Complete
4.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

96.1% Complete
4.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

96.7% Complete
4.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

96.7% Complete
4.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

90% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.4% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-05-05, 21:12 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuostabus gydytojas! Šiltas, nuoširdus priėmimas. Aiškus informacijos pateikimas. Superinė apžiūra. Tokio puikaus vizito pas gydytoją nesu turėjusi. Ačiū gydytojau - Jūs nerealus. Linkiu dar ilgai išlikti tokiu !!! Jurga

2021-04-20, 20:29 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti iš visos širdies gydytojui. Pas Lina Andreika patekau Santaru ligoninėje atvykusi į greitosios pagalbos skyriu su dideliais skausmais šone. Gydytojas atlikęs apžiūra nustatė kiaušides cista, labai detaliai išaiškino visas rizikas ir pasekmes, aptarė mano galimybes ir siūlė operuotis. Labai ilgai svarsčiau ar operuotis ar laukti ir gydytojas labai kantriai bendravo ir susidorojo su mano dvejonėmis. Jo kantrybe buvo tikrai ypatinga, manau kitas gydytojas numotu ranka ir pradėtų ant manęs keiktis. Vis tik pasirinkau laukti, bet grįžau į ligonines priimamąjį skyriu po savaites pablogėjus savijautai. Linas Andreika ta diena budėjo ir sutiko mane priimti, apžiūrėjęs nusprendėme operuoti. Kol laukiau covid tyrimo ir savo eiles operacinėje gydytojas atėjo į palata patikrinti mano savijautos kelis kartus, parodė tikrai dideli rūpestį mano būsena žinodamas, kad labai pergyvenau. Operacija atliko puikiai, nors buvo didele rizika, kad teks šalinti ne tik cista, bet ir kiauside, vis tik sugebejo išsaugoti kiauside. Po operacijos buvo užsukęs kai prabudau bei kita rytą. Esu be galo iš visos širdies dekinga jo rūpesčiu, kantrybe ir profesionalumu. Esu lankiusi daug skirtingu ginekologu tiek Lietuvoje tiek užsienyje, užsienyje turejau ginekologinė operacija, bet ten manęs net neaplenkė gydytojai aptarti operacijos. Tikrai nuostabus ir savo darbą išmanantis ginkekologas, patekę į jo rankas galite jaustis labai ramus ir saugus.

2021-01-15, 12:55 | Registruotas lankytojas 4

Labai geras gydytojas ir šiltas žmogus.

-Antonija Sas

2020-10-06, 12:09 | Registruotas lankytojas 5

Nerealus daktaras. Visą informaciją išdėstė išsamiai. Rūpestingai atliko tyrimus, išdėstė tolimesnį stebėjimo planą. Buvusi panika išsisklaidė.

2020-06-15, 17:39 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, kuris skiria daug dėmesio. Operaciją atliko labai gerai, puikiai jaučiuosi ir esu labai dėkinga. Arina

2020-05-05, 13:11 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti gydytojui už sklandžiai praėjusią operaciją, skirtą dėmesį, bei už visus atsakymus į klausimus. Suteikė daug informacijos apie pačią operaciją ir kitas gydymo galimybes.
Nuostabus ir pozityvus gydytojas. Didelis ačiū! Simona

2019-11-20, 12:39 | Registruotas lankytojas 5

Prižiūrėjo po operacijų. Labai išsamiai, neskubėdamas viską paaiškino, šiltas žmogus, įsigilinantis į ligą.Jokios arogancijos, kokią kartais pajaučiame atėję pas kitus gydytojus su savo "nereikšmingomis problemomis".Sėkmės išliekant profesionalu :)Orinta

2019-10-15, 17:10 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkinga gydytojui už visapusišką priežiūrą. Gydytojas atsidavęs savo profesijai, žmogiškas ir tikslus. Aiškiai nupasakojo viską prieš ir po. Buvau nustebinta profesionalumu ir rūpesčiu. Ačiū. Sėkmės Jumsm tobulėkit ir toliau išlikit visapusišku!
Giedrė V.

2019-07-28, 08:15 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai esu dėkinga šiam gydytojui, kuris mane operavo. Šis gydytojas yra vertas pagarbos ir gydytojo vardo. Prieš operaciją, jo iniciatyva, buvo viskas nuodugniai patikrinta, išklausinėta, paaiškinta ir patarta. Po operacijos nebuvau palikta nežinioje, netgi keletą kartų aplankė atnešdamas kartu su savimi ir šypseną, kuri po operacijos pakeldavo ir man nuotaiką. Atėjęs išsamiai papasakojo ligos istoriją ir jos eigą, vis domėdavosi, kaip jaučiuosi. Jeigu dar kartą reikėtų grįžti į šią ligoninę operuotis, nuoširdžiai norėčiau pakliūti į šio ryžtingo, jauno, draugiško, komunikabilaus ir išmanančio savo darbą rankas. Linkiu, kad niekada nepritrūktų kantrybės, kad niekada nedingtų šypseną. Didžiausios Jums sėkmės savo darbe.

2019-06-18, 08:53 | Registruotas lankytojas 1

Esu nepaprastai dėkinga už atliktą sudėtingą operaciją ir pooperacinį gydymą.Tai puikus specialistas, itin dėmesingas, atidus, rūpestingas.Viską išsamiai paaiškino apie atliktą operaciją ir laukiantį tolesnį gydymą.Nuramino, padėjo patarimais.Tai gydytojas, kuriam rūpi pacientai ir jų problemos.Visada liksiu Jums dėkinga.Vilija.

2019-05-27, 08:05 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas iš didžiosios raidės!!! Išsamiai konsultavo prieš operaciją, vardino galimus gydymo budus, perspejo ir apie gresiančias komplikacijas. Džiaugiuosi kad viskas pavyko puikiai, nors situacija pasirodė esanti daug sudėtingesnė nei atrodė. Dirbo ilgai ir sunkiai ir jau praėjus dviem savaitėms po operacijos galiu pasakyti atliko ją kaip juvelyras. Po opercios lankė net po kelis kartus per dieną, teiravosi apie savijautą, pats atliko procedūras. Išsamiai aiškino apie tolimesnį gydymą bei jį skyrė. Tikriausiai tai pirmasis mano netrumpame gyvenimo kelyje sutiktas toks šiltas, profesionalus ir rūpestingas gydytojas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės visama kame ir dar kartą nuoširdižiai dėkoju už profesionaliai atliktą darbą!!!

2019-03-01, 14:02 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas gydytojas, bet patirties gal ir mažoka dar.Buvau nėščia ir 19sav vaikų diagnozavo potologija ir teko skatinti gimdymą.,kaip bebūtų skaudu ir sunku. Bet viskam pasibaigus norėjo ta pačia diena jau paleist namo,bet paprašiau kad paliktų bent parai, nes maza kas gali but. Kita diena ryte atnešė išrašą ir net niekas nieko neziuzerejes pasakė Viso gero,net nepaaiškine ką daryt jei pasijusi blogai. Po 2paru atsirado pienas ir labai daug, teko pačiai melzt kas pusvalandį, o pasirodo "daktaras" pamiršo man pasakyti kad reikės tam tikrus vaistus gert ir net ne išrašė jų... Bet čia dar ne viskas.... Kadangi iš rašant niekas netikrino su echoskopu(nors daktaro pati aš prašiau), tai viduj paliko placentos gabalą ir gana nemaža, kuris ėmė ir išaugo į gimdos sienelė... Ir dabar klausimas iskylo dėl to KAS gi kaltas ir KA toliau daryti.... Išgyvenau daug jau, bet prieš akys dar laukia nezinia kas....

2019-02-10, 14:29 | Registruotas lankytojas 2

Drąsiai galiu pasakyti, jog tai yra gydytojas iš didžiosios raidės. Atvykus į priėmimą gydytojas labai kruopščiai ir atsakingai apžiūrėjo, paaiškino priežastis, gydymo eigą, siūlė kelis gydymo variantus ir paaiškino, kuris iš jų saugiausias ir veiksmingiausias. Paguldžius į skyrių net kelis kartus atėjo pasiteirauti apie sveikatos būklę, komentavo situaciją ir visada atsakinėdavo į užduotus klausimus bei reagavo net ir į mažiausius nusiskundimus, į kuriuos kiti gydytojai turbūt net nereaguotų. Šio gydytojo kompetencijos dėka buvo nustatytas ir parinktas tiksliausias gydymo metodas. Ačiū Jums ir gaila, kad galiu atsidėkoti tik gražiu komentaru internete. Sėkmės Jūsų karjeroje ir gyvenime!

2019-01-02, 02:56 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas. Pavyzdys visiems kitiems gydytojams kaip ištikrųjų rekia dirbti. Išsprendė mano problemą profesionaliai. Teikė daug informacijos,bendravo ir nuosekliai aiškino kas ir kaip bus. Likau patenkinta vienareikšmiai. Sėkmės jums ir būkite toks koks esate.

2018-11-06, 14:05 | Registruotas lankytojas 2

Šaunus gydytojas! Talkino operacijos metu, tad prieš ją tikrai nuodugniai klausinėjo apie ligą, papasakojo apie operaciją, pooperacinę būklę. Tikrai užtektinai dėmesio parodė ir prieš, ir po operacijos. Taip pat, labai išsamiai atsakė į visus man iškilusius klausimus.
Labai ramus, šiltas, malonus, rūpestingas, atidus ir besišypsantis gydytojas. :)
Jeigu ateityje tektų kreiptis ar atsitiktinai pas šį gydytoją pakliūti - jausčiausi rami.
Sėkmės profesiniame kelyje ir gyvenime!
Kad kuo daugiau tokių profesionalių jaunų gydytojų būtų!

2018-04-19, 11:52 | Registruotas lankytojas 1

Kuo geriausi atsiliepimai, prižiūrėjo mane operacijos metu ir po jos. Kantriai atsakė į visus klausimus. Ramus geras žmogus su šypsena, linkėjimai :)

2018-04-08, 21:22 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, skyre labai daug laiko atsakyti i visus klausimus - issamiai ir nuodugniai. Nuramino, apziurejo ir labai maloniai bendravo. Reta tokiu gydytoju siais laikais - tikrai rekomenduoju.

2018-04-08, 14:30 | Registruotas lankytojas 1

Buvau Santaros klinikose priimamajame, apžiūrai nėštumo metu pas gydytoją. Gydytojas labai taktiškas, įsigilinantis į problemos esmę, kruopščiai ją išanalizuojantis ir pateikiantis išsamų atsakymą, paaiškinimą, kas, kodėl ir kaip toliau.
Konsultacijos pabaigoje paklausė, ar atsakė į visus man rūpimus klausimus, tai man asmeniškai labai kvalifikuotas dėmesys man, kaip pacientei.
Visi gydytojai turėtų taip dirbti, kad kiekvienas žmogus pasijustų visapusiškai įvertintas!
Ačiū gydytojui, nes prie kitos gydytojos būčiau sužadinta gimdymui anksčiau nei suėjo 40 sav. nėštumo, o šis gydytojas į sigilino į visus dalykus ir pateikė teisingus apskaičiavimus.

2018-04-07, 12:06 | Registruotas lankytojas 1

Likau labai patenkinta! Savo darba atliko 100% . Ramiai apziurejo, paaiskino viska nors atvaziavau 5 val. ryto.

2018-02-01, 14:36 | Registruotas lankytojas 1

Puikiai atliekantis savo darba gydytojas. Dalyvavo gimdymo metu Santaros klinikoje. Veliau atliko reikiamas proceduras krupsciai ir atsargiai. Paaiskino ko galiu tiketis, kas yra normalu ir ne. Kita diena apsilanke pasidometi ar viskas man gerai. Malonus bendravime, taktiskas gydytojas. 10 balu.

2018-01-31, 18:42 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas, tačiau labai atidus ir kruopštus, švelnus gydytojas, iki smulkmenų gilinasi į situaciją, manau priima ir tinkamą sprendimą ar gydymą. Į visus klausimus išsamiai atsako.

2017-11-10, 18:33 | IP: 78.61.247.140

Puikus dėmesingas, švelnus, atidus gydytojas. Labai įsigilina į problemą, nepraleidžia atrodytų menkiausių skundų. Pakliuvau atsitiktinai Santaros klinikose atvykus į priėmimo skyrių. Visapusiškai ištyrė ir padarė viską, kas įmanoma. Taip pat labai mandagus ir taktiškas žmogus.