Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Andreika, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19268, Galiojanti

Andreika Linas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Andreika Linas?

2019-10-15, 20:10 | 2

Esu labai dėkinga gydytojui už visapusišką priežiūrą. Gydytojas atsidavęs savo profesijai, žmogiškas ir tikslus. Aiškiai nupasakojo viską prieš ir po. Buvau nustebinta profesionalumu ir rūpesčiu. Ačiū. Sėkmės Jumsm tobulėkit ir toliau išlikit visapusišku!
Giedrė V.

2019-07-28, 11:15 | 2

Nuoširdžiai esu dėkinga šiam gydytojui, kuris mane operavo. Šis gydytojas yra vertas pagarbos ir gydytojo vardo. Prieš operaciją, jo iniciatyva, buvo viskas nuodugniai patikrinta, išklausinėta, paaiškinta ir patarta. Po operacijos nebuvau palikta nežinioje, netgi keletą kartų aplankė atnešdamas kartu su savimi ir šypseną, kuri po operacijos pakeldavo ir man nuotaiką. Atėjęs išsamiai papasakojo ligos istoriją ir jos eigą, vis domėdavosi, kaip jaučiuosi. Jeigu dar kartą reikėtų grįžti į šią ligoninę operuotis, nuoširdžiai norėčiau pakliūti į šio ryžtingo, jauno, draugiško, komunikabilaus ir išmanančio savo darbą rankas. Linkiu, kad niekada nepritrūktų kantrybės, kad niekada nedingtų šypseną. Didžiausios Jums sėkmės savo darbe.

2019-06-18, 11:53 | 1

Esu nepaprastai dėkinga už atliktą sudėtingą operaciją ir pooperacinį gydymą.Tai puikus specialistas, itin dėmesingas, atidus, rūpestingas.Viską išsamiai paaiškino apie atliktą operaciją ir laukiantį tolesnį gydymą.Nuramino, padėjo patarimais.Tai gydytojas, kuriam rūpi pacientai ir jų problemos.Visada liksiu Jums dėkinga.Vilija.

2019-05-27, 11:05 | 2

Gydytojas iš didžiosios raidės!!! Išsamiai konsultavo prieš operaciją, vardino galimus gydymo budus, perspejo ir apie gresiančias komplikacijas. Džiaugiuosi kad viskas pavyko puikiai, nors situacija pasirodė esanti daug sudėtingesnė nei atrodė. Dirbo ilgai ir sunkiai ir jau praėjus dviem savaitėms po operacijos galiu pasakyti atliko ją kaip juvelyras. Po opercios lankė net po kelis kartus per dieną, teiravosi apie savijautą, pats atliko procedūras. Išsamiai aiškino apie tolimesnį gydymą bei jį skyrė. Tikriausiai tai pirmasis mano netrumpame gyvenimo kelyje sutiktas toks šiltas, profesionalus ir rūpestingas gydytojas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės visama kame ir dar kartą nuoširdižiai dėkoju už profesionaliai atliktą darbą!!!

2019-03-01, 16:02 | 1

Jaunas gydytojas, bet patirties gal ir mažoka dar.Buvau nėščia ir 19sav vaikų diagnozavo potologija ir teko skatinti gimdymą.,kaip bebūtų skaudu ir sunku. Bet viskam pasibaigus norėjo ta pačia diena jau paleist namo,bet paprašiau kad paliktų bent parai, nes maza kas gali but. Kita diena ryte atnešė išrašą ir net niekas nieko neziuzerejes pasakė Viso gero,net nepaaiškine ką daryt jei pasijusi blogai. Po 2paru atsirado pienas ir labai daug, teko pačiai melzt kas pusvalandį, o pasirodo "daktaras" pamiršo man pasakyti kad reikės tam tikrus vaistus gert ir net ne išrašė jų... Bet čia dar ne viskas.... Kadangi iš rašant niekas netikrino su echoskopu(nors daktaro pati aš prašiau), tai viduj paliko placentos gabalą ir gana nemaža, kuris ėmė ir išaugo į gimdos sienelė... Ir dabar klausimas iskylo dėl to KAS gi kaltas ir KA toliau daryti.... Išgyvenau daug jau, bet prieš akys dar laukia nezinia kas....