Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Andreika, %

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19268, Galiojanti

Andreika Linas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Andreika Linas?

2019-06-18, 11:53 | 1

Esu nepaprastai dėkinga už atliktą sudėtingą operaciją ir pooperacinį gydymą.Tai puikus specialistas, itin dėmesingas, atidus, rūpestingas.Viską išsamiai paaiškino apie atliktą operaciją ir laukiantį tolesnį gydymą.Nuramino, padėjo patarimais.Tai gydytojas, kuriam rūpi pacientai ir jų problemos.Visada liksiu Jums dėkinga.Vilija.

2019-05-27, 11:05 | 2

Gydytojas iš didžiosios raidės!!! Išsamiai konsultavo prieš operaciją, vardino galimus gydymo budus, perspejo ir apie gresiančias komplikacijas. Džiaugiuosi kad viskas pavyko puikiai, nors situacija pasirodė esanti daug sudėtingesnė nei atrodė. Dirbo ilgai ir sunkiai ir jau praėjus dviem savaitėms po operacijos galiu pasakyti atliko ją kaip juvelyras. Po opercios lankė net po kelis kartus per dieną, teiravosi apie savijautą, pats atliko procedūras. Išsamiai aiškino apie tolimesnį gydymą bei jį skyrė. Tikriausiai tai pirmasis mano netrumpame gyvenimo kelyje sutiktas toks šiltas, profesionalus ir rūpestingas gydytojas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės visama kame ir dar kartą nuoširdižiai dėkoju už profesionaliai atliktą darbą!!!

2019-03-01, 16:02 | 1

Jaunas gydytojas, bet patirties gal ir mažoka dar.Buvau nėščia ir 19sav vaikų diagnozavo potologija ir teko skatinti gimdymą.,kaip bebūtų skaudu ir sunku. Bet viskam pasibaigus norėjo ta pačia diena jau paleist namo,bet paprašiau kad paliktų bent parai, nes maza kas gali but. Kita diena ryte atnešė išrašą ir net niekas nieko neziuzerejes pasakė Viso gero,net nepaaiškine ką daryt jei pasijusi blogai. Po 2paru atsirado pienas ir labai daug, teko pačiai melzt kas pusvalandį, o pasirodo "daktaras" pamiršo man pasakyti kad reikės tam tikrus vaistus gert ir net ne išrašė jų... Bet čia dar ne viskas.... Kadangi iš rašant niekas netikrino su echoskopu(nors daktaro pati aš prašiau), tai viduj paliko placentos gabalą ir gana nemaža, kuris ėmė ir išaugo į gimdos sienelė... Ir dabar klausimas iskylo dėl to KAS gi kaltas ir KA toliau daryti.... Išgyvenau daug jau, bet prieš akys dar laukia nezinia kas....

2019-02-10, 16:29 | 2

Drąsiai galiu pasakyti, jog tai yra gydytojas iš didžiosios raidės. Atvykus į priėmimą gydytojas labai kruopščiai ir atsakingai apžiūrėjo, paaiškino priežastis, gydymo eigą, siūlė kelis gydymo variantus ir paaiškino, kuris iš jų saugiausias ir veiksmingiausias. Paguldžius į skyrių net kelis kartus atėjo pasiteirauti apie sveikatos būklę, komentavo situaciją ir visada atsakinėdavo į užduotus klausimus bei reagavo net ir į mažiausius nusiskundimus, į kuriuos kiti gydytojai turbūt net nereaguotų. Šio gydytojo kompetencijos dėka buvo nustatytas ir parinktas tiksliausias gydymo metodas. Ačiū Jums ir gaila, kad galiu atsidėkoti tik gražiu komentaru internete. Sėkmės Jūsų karjeroje ir gyvenime!

2019-01-02, 04:56 | 2

Puikus gydytojas. Pavyzdys visiems kitiems gydytojams kaip ištikrųjų rekia dirbti. Išsprendė mano problemą profesionaliai. Teikė daug informacijos,bendravo ir nuosekliai aiškino kas ir kaip bus. Likau patenkinta vienareikšmiai. Sėkmės jums ir būkite toks koks esate.

2018-11-06, 16:05 | 2

Šaunus gydytojas! Talkino operacijos metu, tad prieš ją tikrai nuodugniai klausinėjo apie ligą, papasakojo apie operaciją, pooperacinę būklę. Tikrai užtektinai dėmesio parodė ir prieš, ir po operacijos. Taip pat, labai išsamiai atsakė į visus man iškilusius klausimus.
Labai ramus, šiltas, malonus, rūpestingas, atidus ir besišypsantis gydytojas. :)
Jeigu ateityje tektų kreiptis ar atsitiktinai pas šį gydytoją pakliūti - jausčiausi rami.
Sėkmės profesiniame kelyje ir gyvenime!
Kad kuo daugiau tokių profesionalių jaunų gydytojų būtų!

2018-04-19, 14:52 | 1

Kuo geriausi atsiliepimai, prižiūrėjo mane operacijos metu ir po jos. Kantriai atsakė į visus klausimus. Ramus geras žmogus su šypsena, linkėjimai :)

2018-04-09, 00:22 | 1

Puikus specialistas, skyre labai daug laiko atsakyti i visus klausimus - issamiai ir nuodugniai. Nuramino, apziurejo ir labai maloniai bendravo. Reta tokiu gydytoju siais laikais - tikrai rekomenduoju.

2018-04-08, 17:30 | 1

Buvau Santaros klinikose priimamajame, apžiūrai nėštumo metu pas gydytoją. Gydytojas labai taktiškas, įsigilinantis į problemos esmę, kruopščiai ją išanalizuojantis ir pateikiantis išsamų atsakymą, paaiškinimą, kas, kodėl ir kaip toliau.
Konsultacijos pabaigoje paklausė, ar atsakė į visus man rūpimus klausimus, tai man asmeniškai labai kvalifikuotas dėmesys man, kaip pacientei.
Visi gydytojai turėtų taip dirbti, kad kiekvienas žmogus pasijustų visapusiškai įvertintas!
Ačiū gydytojui, nes prie kitos gydytojos būčiau sužadinta gimdymui anksčiau nei suėjo 40 sav. nėštumo, o šis gydytojas į sigilino į visus dalykus ir pateikė teisingus apskaičiavimus.

2018-04-07, 15:06 | 1

Likau labai patenkinta! Savo darba atliko 100% . Ramiai apziurejo, paaiskino viska nors atvaziavau 5 val. ryto.