Pacientai, kurie rekomenduoja Natalja Ališkevičienė, %

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08208, Galiojanti

Ališkevičienė Natalja dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ališkevičienė Natalja?

2019-04-30, 18:32 | 3

Turiu dvipusę nuomonę, bet galutinis variantas yra neigiamas. Kol buvau paauglė ir vaikščiodavau su mamyte pas šia daktarę, viskas būdavo gerai - dėmesinga, nupasakoja ligos situaciją, parekomenduoją ką daryti, ko ne ir t.t. Tačiau kai tapau pilnametė ir vizitavau dar keletą metų, pastebėjau, kad mano ligas pradėjo nurašyti, ale per jauna sirgti. Galiausiai susirgau angina, gydytoja nieko nepakomentavo, prasedėjo prie kompiuterio ir išrašė antibiotikų. Antras vizitas patikrinti, kaip vaistai veikia, nebuvo paskirtas. Galiausiai ši istorija baigėsi tuo, jog atsidūriau ligoninėje su pūline angina, kurios pūliai dėl blogų antibiotikų ir nepakankamo jos kiekio pasistūmė giliau į gerklę, dėl to gavosi didelė komplikacija, teko operuotis ir ilgai gulėti ligoninėje.

2017-01-05, 09:36 | 1

Paskirti buvo ne tie antibiotikai, kurie tik pablogino situaciją. Vizitui patikrinti ar veikia antibiotikai net nebuvo užsiminta ir užrašyta. Gydytis baigiau privačioje klinikoje ir tai buvo mano geriausias sprendimas. Eilėse laukti reikia kiekvieną kartą mažiausiai po 40 min.

2017-01-03, 14:58 | IP: 213.159.46.185

Tiesiog tobula gydytoja vaikuciams, nuosirdziai rekomenduoju! Visu pirma, priima sutartu laiku, nereikia sedeti valanda po kabinetu, apie viska, kas priklauso vaikui pagal amziu, paaiskina, i iskilusius klausimus atsako labai issamiai. Teko keleta kartu neplanuotai paskambinti, pakonsultavo telefonu, patare, ka daryti, kaip elgtis. Turejome problemu su dukrytes akimis, susisiekus su gydytoja, staigiai prieme (ta pacia diena, mums tereikejo apsirengti ir atvaziuoti), dave siuntima pas okulista, problema issprende profesionaliai ir operatyviai. Tiek ji, tiek sesute nuostabiai bendrauja su vaikais. Sesute tikra saunuole, kol pasirasinejau sutikimus del proceduru, dukryte buvo nerami, nes norejo valgyti, sesute paeme, panesiojo, pagloste, pakalbino, nuramino.
Rekomenduoju visiems, kas nori profesionalumo ir malonaus bendravimo! Nuostabios moterys, nuostabios specialistes, rupestingos, nepaliks jusu vienu su savo bedomis. :)

2016-12-20, 19:42 | IP: *.*.*.*
2016-08-06, 02:23 | IP: 78.56.180.232

Labai gera gydytoja! Jau 20 metu pas ja lankausi ir visada viskas yra gerai, isklauso, israso vaistus zinant mano finansine situacija. Tiesiog super gydytoja !

2016-07-19, 15:59 | IP: *.*.*.*