Pacientai, kurie rekomenduoja Natalja Ališkevičienė, %

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08208, Galiojanti

Ališkevičienė Natalja dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ališkevičienė Natalja?

2020-06-09, 14:24 | 1

Lankemes pries savaite. Gydytoja net nepatikrino kudikiui sirdies, plauciu. Viska surase i kompiuteri is mano zodziu. Bendravimas pavirsutiniskas. Po karantino keisime gydytoja.

2019-04-30, 18:32 | 3

Turiu dvipusę nuomonę, bet galutinis variantas yra neigiamas. Kol buvau paauglė ir vaikščiodavau su mamyte pas šia daktarę, viskas būdavo gerai - dėmesinga, nupasakoja ligos situaciją, parekomenduoją ką daryti, ko ne ir t.t. Tačiau kai tapau pilnametė ir vizitavau dar keletą metų, pastebėjau, kad mano ligas pradėjo nurašyti, ale per jauna sirgti. Galiausiai susirgau angina, gydytoja nieko nepakomentavo, prasedėjo prie kompiuterio ir išrašė antibiotikų. Antras vizitas patikrinti, kaip vaistai veikia, nebuvo paskirtas. Galiausiai ši istorija baigėsi tuo, jog atsidūriau ligoninėje su pūline angina, kurios pūliai dėl blogų antibiotikų ir nepakankamo jos kiekio pasistūmė giliau į gerklę, dėl to gavosi didelė komplikacija, teko operuotis ir ilgai gulėti ligoninėje.

2017-01-05, 09:36 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-20, 19:42 | IP: *.*.*.*
2016-07-19, 15:59 | IP: *.*.*.*