Pacientai, kurie rekomenduoja Renata Aleknienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2017-06-27, Nr. MPL-21859, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Aleknienė Renata dirba šioje gydymo įstaigoje

2021-08-10, 07:50 | Registruotas lankytojas 2

Labai rekomenduoju. Daktarė paliko patį geriausią įspūdį situacijoje, kai pavadavo vaiko daktarę.
Atidus bendravimas ir tiksliai paskirtas gydymas - buvo neįkainojama patirtis.
Ir šis rezultatas buvo pasiektas TELEFONU. Daktarė neturėjo galimybės apžiūrėti vaiko, kas palengvintų diagnozės nustatymą. Resultatas buvo pasiektas tikslinių klausimų pagalba. Mamai matyti sveikstantį vaiką- didžiausia palaima. Labai dėkinga Daktarei ❤

2021-02-24, 17:53 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja - įžvalgi, besiremianti tyrimais. Buvau be galo nustebinta, kad dar prieš vizitą peržiūrėjo mano regitracijos duomenis t.y. nusiskundimus ir pan. ir iš anksto užrezervavo laiką laboratorijoje. Niekaip kitaip to nepavadininsi tik EXTRAMILE.
Ačiū gydytojai !!!

2021-02-23, 21:20 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! labai profesionali, rami, maloniai bendrauja, atsako į visus klausimus, skiria pakankamai laiko, moka bendrauti su kūdikiais ir skleidžia gerą emociją, rekomenduoju 100%.

2020-12-01, 21:30 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni ir kompetetinga Daktarė 10/10

2020-11-02, 22:21 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja prižiūri jau antrąjį mūsų vaiką. Labai esame patenkinti jos gydymu ir priežiūra. Visada labai išsamiai viską paaiškina, nuodugniai apžiūri. Rekomendavau gydytoja jau ne vienam savo pažįstamui. AČIŪ JUMS.

2020-10-03, 13:02 | Registruotas lankytojas 4

Labai maloni, švelni, rami ir puiki gydytoja.
Daug bendrauja ir visada nuramina.
Atrodo, jog labai jauna, bet protinga ir kompetetinga savo srities specialistė.
Labai jauku ir gera jos kabinete.

2019-12-18, 14:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi šeimos gydytoja. Kruopščiai prižiūri nėštumą, skiria daug dėmesio, viską paaiškina, atsako į rūpimus klausimus. Taip pat labai draugiška. Visapusiškai rekomenduoju.

2019-08-06, 05:43 | Registruotas lankytojas 1

Pas šią gydytoją lankiausi su vaiku. Gydytoja maloni, su vaiku bendrauja švelniai, gydymą skiria tik po kraujo tyrimo. Bet nedarbingumo kartais pagaili ir dar snargliuojantį vaiką linkusi leisti į darželį. Gal būtų ir nieko tokio, bet vaikas gan greitai vėl pasigaudavo kokią ligą. Visumoje, gydytoja man paliko tikrai gerą įspūdį, gaila, kad nebedirba mūsų gydymo įstaigoje.

2018-12-03, 12:27 | Registruotas lankytojas 10

Gydytoja kruopšti, švelniai bendrauja. Skyrė laiko tiek, kiek jo reikėjo, kad išsiaiškintų simptomus ir paskirtų gydymą. Paliko gerą įspūdį, galėčiau rekomenduoti ir kitiems.