Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Elina Žurman, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16396, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2017-07-26, Nr. MPL-22528, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

97.7% Complete
4.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

92.3% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

100% Complete
5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

96.9% Complete
4.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

95% Complete
4.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-09-29, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją nelengvame nevaisingumo gydymo kelyje. Rūpestinga, viską nuosekliai paaiškina, šiltai bendrauja, turint klausimų atsakymus pateikia ir jau gerokai po darbo valandų. 10/10.

2020-08-13, 14:45 | Registruotas lankytojas 4

Labai profesionali, šilta gydytoja.

2020-08-04, 19:39 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga už profesionalumą, kompetenciją, dėmesį!!! Maloni, labai šilta ir profesionali savo srities, medikė! Ačiū Jums!

2020-06-25, 14:13 | Registruotas lankytojas 1

Elina Žurman tikrai labai švelni ,maloni gydytoja.Skambino del tyrimų atsakymų net ne darbo metu.Laukiu vizito ,ir tikrai rekomenduoju kitoms.

2020-06-09, 11:45 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi, švelni, protinga gydytoja. Labai džiaugiuosi ją atradusi.

2020-03-04, 06:41 | Registruotas lankytojas 3

Jauna, profesionali gydytoja. Suradusi bėda, pasiūlė atitinkamus gydytojus, kurie galėtų papildomai ištirti bei paskirti gydymo būdą (operaciją)
Gydytoja tikrai rūpestinga, pasiteirauja apie būkle ir po savo darbo valandų (kas tikrai nustebino). Gydytojai rūpi jos pacientai.
Labai maloni ir taktiška, neskiria tyrimų jeigu jų nereikia. Aptaria viską su pacientu.

Tikrai rekomenduoju šią gydytoją

2020-01-31, 17:07 | Registruotas lankytojas 7

Jauna, profesionali, patikima gydytoja. Jaunatviškas, modernus požiūris, neperša savo nuomonės, suteikia visą reikalingą informaciją. Esu patenkinta ir labai pasitikiu šia gydytoja.

2020-01-27, 17:05 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytoja, rekomendacijos didziausios, tik geriausi atsiliepimai. I visus klausimus gavau issamius atsakymus. Aciu

2019-12-02, 20:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni ir švelni gydytoja. Maloniai bendrauja, išsamiai ir suprantamai viską paaiškina. Nuoširdus- AČIŪ! :)

2019-06-19, 16:46 | Registruotas lankytojas 1

Net nežinau kaip reiktu atsidėkoti šiai nuostabiai gydytojai. Su vyru planavome lėliuka apie 7 metus, bet dėja nesėkmingai, lankėmės pas kelis gydytojus kurie vis nuramindavo kad viskas bus gerai, bet ta begalinė laimė mus vis aplnekdavo. Visai atsitiktinai, praradusi vilti paėmiau ir užsirašiau vizitui pas gyd. Elina Žurman, be jokiu rekomendaciju. Man kiek pamenu tiko gydytojos darbo laikas, dar pavardė labai isimintina patiko, galvojau nu reikia bandyti nenuleisti ranku. Na ir mes susitikom . Ji yra nuostabi gydytoja, profė ☺️ šioje srityje, nuostabus žmogus iš žmogiškosios pusės taip pat, ne tik savo srities, visada atsako į rūpimus klausimus nesvarbiu kokiu paros metu. Man ši gydytoja per šitiek laiko tapo tikrai artima, ir kas svarbiusia ši gydytoja išpildė mūsų svajone su vyru . Mano patys geriausi atsiliepimai, ne tik mano meluojiu mano vyras liko begalo sužavėtas šios gydytojos atsidavimu darbui, ir begaliniu rūpesčiu. AČIŪ JUMS ☺️

2019-06-03, 10:46 | Registruotas lankytojas 2

Perspektyvi gydytoja, savo srities profesionalė.

2018-12-21, 20:17 | Registruotas lankytojas 2

Pirmą kartą lankiausi pas šią gydytoją Biofirst klinikoje ir tikrai sugrįšiu, jei vėl reikės išsamios apžiūros ir rekomenduosiu draugėm. Gydytoja Išsamiai atsakė į visus mano klausimus, labai atidi, švelni, nors buvo jau gana vėlus metas, bet skyrė daug laiko visapusiškai apžiūrai ir konsultacijai ir netgi paskambino tos pačios dienos vakarą jau gerokai po darbo valandų pasiaiškinus su kolega mano situaciją tam, kad praneštų gerą žinią. Ačiū

2018-11-15, 19:41 | Registruotas lankytojas 3

Nepatiko ir net labai. Jai labai patinka gąsdinti tuom, ko pati nesupranta. Gydytoja ,,Biofirst" klinikoje nesugebėjo apžiūros metu pamatyti gimdos kaklelio uždegimo, o buvo atliktas gimdos kaklelio citologinis (PAP) tyrimas skystoje terpėje esant uždegiminei terpei!! Konsultacijos metu gyd. Elina Žurman teigė, kad jeigu bus atsakymas blogas būtinai pakvies dar kartą apsilankyti ir viską aptarti, jei atsakymas bus geras tik susiskambinsime. Niekas neprašė man perskambinti per savo laisvalaikį, atsakymas buvo gautas vieną dieną prieš tai (t.y. ketvirtadienį laikas rašomas tyrimo atsakymo lape) aš paskambinau sutartu laiku penktadienį dieną, tačiau gydytoja man atmetė, tuo metu ji dirbo ,,Biofirst" klinikoje ir tik pasibaigus darbo valandom t.y. 20.00 val. teikėsi man perskambinti ir pranešti “blogą naujieną”. Tai yra Elinos Žurman teigimu, rezultatai labai blogi, įvykęs negrįžtamas procesas ir kuo greičiau rekomendavo, jos neprašius savo onkoginekologą. Susiradau ir nuėjau skubiai pas kitą specialistą konsultacijai ir kolposkopijai, gydytoja nustebusi manęs paklausė: ar tikrai mane apžiūrėjo ir kaip ankstesnė gydytoja galėjo nematyti paprasto uždegimo matomo akimis, kuris iškraipė tyrimo rezultatus! Kyla daug retorinių klausimų. Taigi, nesuprantu apie kokį čia gydytoja kalba savo "netausojamą laisvalaikį"? Nuo kada tyrimo rezultatus pranešama laisvalaikio metu ir tokia “baisi” diagnozė telefonu? Kodėl man neskyrė konsultacijos rezultatų aptarimui akis į akį, kaip pati žadėjo? Paimti tyrimą tai labai skubėjo ir rado laiko, o aptarimui ir paskambinimui – ne. Kaip pasitikėti tokia gydytoja?
Sumokėjau 100 € už tyrimus, kurie kaip teigė gydytoja visuomet tikslūs ir niekada nebūna klaidingi. Deja, nusivyliau šia gydytoja dirbančia tikrai geroje ,,Biofirst” klinikoje. Jaučiuosi išmetusi 100 €. Keista, dar drįsta komentuoti, kad eikvoja savo ‘‘laisvalaikį“, skirdama kelias minutes laiko perskambinti pacientėms ir pranešti rezultatus. Nepamirškime - gydytojas prisiekia, kad rūpestis žmogaus sveikata bus svarbiausia jo pareiga, o ne "laisvalaikio eikvojimas".

Žurman Elina atsakė

Laba diena,
Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Džiaugiuosi, kad Jūsų sveikata gera.
Jums atliktas atrankinis patikros tyrimas, kuris, beje, pakartotinai įvertintas patologų konsiliumo, išvadas pateikia kitokias aprašytoms Jumis aukščiau.
Kaip Jūs teisingai pastebėjote, net po darbo valandų, netausodama savo laisvo laiko stengiuosi kiekvienos pacientės individualią situaciją išspręsti iki galo ir esant reikalui rekomenduoti kvalifikuočiausius specialistus Lietuvoje tolimesniam ištyrimui ir gydymui.
Prisidedant prie Jūsų išsakyto palinkėjimo rekomenduoju moterims lankytis pas ginekologą kartą per metus. Teisingai, nepuolant į paniką, išgirsti Jums sakomą informaciją, bei, žinoma, sveikatos ir vidinės ramybės!

2018-02-17, 14:31 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, labai plataus akiračio gydytoja, žvelgianti net ir už savo specializacijos ribų ir padedanti surasti tikrąsias ligos priežastis. Maloni jauna specialistė labai dėmesinga, vadovaujasi šiuolaikinėmis žiniomis, viską nuosekliai paaiškina bei rūpinasi savo pacientais ir už kabineto durų. Ačiū gydytojai už dėmesingumą, šiltumą, mokėjimą bendrauti, profesinę patirtį, gebėjimus ir žinojimus. Jei visi daktarai būtų kaip Elina Žurman, sirgti būtų vienas malonumas!