Pacientai, kurie rekomenduoja Kęstutis Žukas, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15282, Galiojanti

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01644, Panaikinta

2019-08-29, 05:40 | 3

nerekomenduoju šio gydytojo. Kreipiausi į jį dėl peties skausmo ir funkcijos pablogėjimo, kad nustatytų diagnozę ir paskirtų tinkamą gydymą. Jis ne tik kad nepasikėlė nuo kėdės ir net neapžiūrėjo sąnario būklės, bet ir neskyrė jokių tyrimų. Aš turiu bėdų su kitu pečiu, jis buvo operuotas, vienas iš keleto susirgimų diagnozuotas adhezyvinis kapsulitas, kuris vis dar gydomas. Tad įtarus, jog ir šis petis, dėl kurio kreipiausi į šį gydytoją, taip pat stingsta dėl šios ligos, kreipiausi pagalbos, nes laiku nepradėjus gydymo, padėtis darosi labai sudėtinga, kas jau ir buvo atsitikę su jau operuotu sąnariu. Taigi, net nenustatęs ligos, parašė siuntimą reabilitacijai. Čia, vadinasi, gydymas???

2019-06-16, 21:28 | 1

Pusę metu gydžiau nykštį ,bet viskas perniek, užsiregistravau pas Kęstutį Žuką jis is karto pasakė ,kad reikalinga nykščio sausgyslių operacija, paskyrė dieną išoperavo, tai gydytojas iš didžiosios raidės, jau po poros dienų nejaučiau skausmo.Didelis ačiū Jums Daktare!!!Sekmės Jums!!!

2019-05-02, 21:16 | 1

Pats geriausias gydytojas, nebeturiu komentarų, geresnio gyd nežinau, kuo didžiausi linkėjimai, stiprybės, kantrybės, ir tikimės kad taip ir busit medikas kuris rūpinasi žmonių sveikata

2018-01-11, 21:14 | 1

P. Žukas man operavo achilą. Nors teigė, kad operacija praėjo sėkmingai, tai buvo netiesa. Labai ilgai vertė laikyti koją langetėje, turbūt tikėdamasis, kad sugis. Deja koją skaudėjo, savo iniciatyva pasidariau echoskopija, kuri parodė audinių uždegimą aplink achilą. Jokių sprendimų gydytojas nesiūlė. Turbūt turiu dėkoti likimui, kad ilgai kentėti nereikėjo, nes nepatogiai pastačius koją achilas vėl nutrūko... (jį susiuvo kitas gydytojas, ir greitai pasveikau). O liūdniausia tai, kad tikrai ne vienas Raudonojo Kryžiaus ligoninės darbuotojas tik palinguodavo galvą, sužinojęs mano istoriją-suprask, geras žmogus šis daktaras, bet aš tikrai ne pirmas su nepavykusia achilo operacija...

2017-08-14, 19:37 | IP: 84.15.185.214

Siūliau atlygį, nes norėjosi atsidėkoti už rūpestingą darbą, bet nepaėmė