Pacientai, kurie rekomenduoja Marius Šakalinis, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00158, Galiojanti

2019-05-31, 12:40 | 6

The best ever! Nuostabus gydytojas. Profesionaliai atliko PKR rekonstrukcijos operacija. Puikiai atstate suzeisto kelio funkcijas, pooperacinis laikotarpis praejo sklandziai, be skausmu ir patinimu. Issamiai paaiskina, kas ir kodel daroma, atsake i visus rupimus klausimus.

2019-04-16, 09:04 | 2

Puikus gydytojas, tikras profesionalas!

2019-03-20, 08:36 | 7

Nuostabus daktaras, gabus, talentingas, žodžiu tikras profesionalas, pritaiko šiulaikiškas naujoves.Nežiūrint ,kad man 57m, prisiuvo sėkmingai menisko šaknį.Dar tik 3 mėn po operacijos o aš jau sportuoju. Daugiau Lietuvai tokių daktarų ir mes būsim laimingi. Ačiū datare

2018-04-05, 08:32 | 2

Pats šauniausias ortopedas. Puikus savo srities profesionalas, tik pas jį lankausi jau 10 metų.

2018-02-05, 10:39 | 2

2017-12-11 atliko PKR atroskopine operacija. Atsiliepimai tik patys geriausi, konkretus, ismanantis savo darba gydytojas. Esu labai dekingas uz atlikta operacija. Andrius Ž.

2016-09-21, 16:39 | 1

Puikus ortopedas-traumatologas. 2015 metais padarė priekinio kryžminio raiščio rekonstrukciją, 2016 metais susiuvo medialinį meniską. Jokių komplikacijų ar nusiskundimų. Žmogus yra profesionalas, patariu.

2015-06-19, 19:58 | IP: 78.56.11.72

Tikrai ne vienas žmogus rašo komentarus, prieš 2 metus operavau meniską, esu labai dėkinga daktarui Šakaliniui, kad taip gerai išoperavo, galiu normaliai vaikščioti, dirbu gide ir daug vaikštau,džiaugiuosi, kad galėjau grįžti prie mėgstamo darbo, ačiū daktare

2015-05-25, 12:43 | IP: 195.182.88.203

Malonus, paprastas gydytojas. Savo darbą išmano.

2015-04-17, 07:10 | IP: 188.69.195.109

Viskas buvo puiku. Esu patenkinta atlikta operacija. Gydytojas konkretus ir tikras profesionalas, bet kartu ir rūpestingas. 10 balų!

2015-03-30, 09:48 | IP: *.*.*.*

2015-01-26, 15:01 | IP: 88.119.159.48

Northway medicinos centre šis gydytojas atliko menisko operaciją, viso proceso metu pasitikėjau gydytoju 100 proc. ir buvau užtikrintas dėl savo sveikatos. Tai yra puikiai bendraujantis, konkretus ir profesionalus gydytojas. Praėjus 2 savaitėms po operacijos grįžau į įprastą gyvenimo ritmą.

2015-01-21, 16:47 | IP: 5.20.161.42

Begaliniai džiaugiuosi, kad patekau pas Marių Šakalinį. Kaip miela, kad jauni, puikūs ir kompetentingi specialistai ateina į ligonines, poliklinikas. Tai tikrai ŽMOGUS, GYDYTOJAS,savo darbą atliekantis su meile ir neatmestinai. Mano kojos kelį gydo , vis pratęsdamas gijimo stebėseną. Išaiškina nuodugniai, kad aš jau pradėjau traumatologijoje gaudytis. AČIŪ AČIŪ I SĖKMĖS DIDELIAUSIOS. Su didele pagarba - biržietė

2015-01-21, 14:20 | IP: 193.219.57.82

trys metukai ,o kryzminiiai kelio raisciai kaip nauji

2014-11-21, 15:31 | IP: 212.59.24.161

Konkretus, Dėmesingai, puikus gydytojas

2014-11-10, 20:43 | IP: 78.157.72.59

Dar niekada nei vienam daktarui nieko nedaviau į kišenę. Tiesiog malonus bendravimas, šypsena ir pagarba. To pačio susilaukiau ir is Mariaus. Tikras šiuolakiškas malonus daktaras prifesionalas. Toks jausmas kaip kine lyg surežisuota :) kelio kryžminių raiščių operacija sėkminga, lakstau kaip ir prieš operaciją. Su pagarba Algis