Pacientai, kurie rekomenduoja Justas Žilinskas, %

Kauno klinika Unomeda

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2019-07-10, Nr. MPL-24127, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2019-07-02, Nr. MPL-23871, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kauno klinika Unomeda
2024-02-21, 13:38 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus ir atsakingas gydytojas, operavo seimos nari, didžiausios rekomendacijos

2024-01-30, 14:48 | Registruotas lankytojas 7

Didžiausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos! Išoperuota vieta preciziškai, priežiūra ir bendravimas bei kompetencija100balų;)

2024-01-19, 06:50 | Registruotas lankytojas 7

Aciu šiam gydytojui už teisingai surasta problemą,pasitarta tinkama linkme,nors operacijos eilės laukiau ilgai. Viskas pavyko,Aciū už dalyvavimą operacijos metu,ir jūsų komandai. Linkiu tobulėjimo,ryžtingų,tikslių sprendimų. Aušra_Alytus

2023-12-14, 23:57 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi pažinusi gydytoją Justą. Tai gydytojas,kokių dabar retai sutiksi,jam tikrai rūpi pacientas ir jo problema. Rūpestingas,išsamiai viską paaiškinantis. Paliko ne tik gero,kaip specialisto,bet gero ir šilto žmogaus įspūdį! Visos rekomendacijos pasitvirtino 100% Ir jei ateityje prireiktų chirurgo,visada kreipsiuosi tik į šį gydytoją ir kitiem rekomenduosiu! Linkiu visokeriopos sėkmės ir sveikatos! Greta J.

2023-10-24, 13:08 | Registruotas lankytojas 4

Labai geras gydytojas, tikras profesionalas

2023-10-16, 20:57 | Registruotas lankytojas 7

Labai dėkoju gydytojui Justui Žilinskui už rūpestį ir atsidavimą savo profesijai. Tikrai esu labai patenkinta teikiamu dėmesiu, aukšta kvalifikacija ir nuoširdumu. Teresė Katarina Jakienė

2023-10-02, 11:27 | Registruotas lankytojas 4

Labai mandagus, ramus gydytojas, jo rezidentas taip pat ne ką prastesnis. Pasiuntė visus tyrimus atlikti, konkrečiai domėjosi mano sveikata ir skyrė 100% laiką man. Turėjau nemalonų insidentą atvykus sekantį kartą į kolonoskopija, labai ilgai laukiau, realiai tyčiojosi man į akis kolonoskopijos seselės pralaukiau 5val kol atlikto tyrimą nors laikas buvo sutartas, atvykau 250km, bet tiesiog taip nutiko, nuėjus pas Justa Ž. pasisakius (pasiskundus) jau su ašarom akyse, gydytojas maloniai mane nuramino, nuėjo į kolonoskopijos kabinetą pakalbėjo ir mane pagaliau priėmė, jei nes gydytojas aš būčiau laukusi dar iki vakaro. Po tyrimo grįžau pas gydyoją viską pakonsultavo, paaiškinu, buvo paiimta biopsija po savaitės turėjau susiekti, nuemeriu nelabai sekėsi, bet parašiau laišką ir man atrašė labai vėlyvą vakarą atsakymą, atsiuntė susipažinima su liga, rekomendacija kur toliau vykti gydymui. Mano patirtis labai gera ir tikrai rekomenduoju šį ŽMOGŲ nes jau kaip gydytojas tai tikrai žmogiškas ir dirbantis neatmestinai.
Kauno klinikos

2023-09-08, 12:45 | Registruotas lankytojas 3

Labai profesionalus, kruopštus ir rūpestingas gydytojas. Kadangi žinojo, jog greitai išvyksiu iš Lietuvos, naudojo tokias priemones, kad kuo mažiau rūpesčių turėčiau po procedūros. Esu labai patenkinta, kad papuoliau pas šį gydytoją.

Dar papildoma detalė - sužavėjo, kaip pagarbiai ir profesionaliai bendrauja ne tik su pacientais, bet ir su kolegomis. Man tai taip pat buvo svarbu ir malonu girdėti.

2023-08-03, 14:48 | Registruotas lankytojas 5

Puikus gydytojas chirurgas, remiausi pažįstamu rekomendacijomis ir ne kiek nesigailiu

2023-07-04, 13:28 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėkinga šiam gydytojui už skirtą dėmesį, išsamią ligos analizę, dėmesį po operacijos. Puikus jaunas specialistas, visiems rekomenduoju.
Ačiū labai.

2023-05-31, 22:28 | Registruotas lankytojas 3

Kompetetingas gydytojas, puikiai sudėliojo gydymo planą, tikslingai atlikti tyrimai ir gydymas.Džiaugiamės sutikę rūpestingą specialistą.Ačiū

2023-05-31, 22:27 | Registruotas lankytojas 3

2023-04-24, 16:04 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdžiai dėkojame už dėmesinguma ir nuoširduma

2023-04-08, 09:06 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas, kuris vertas kiekvieno geriausio žodžio. Profesionalus, įsigilinantis į sveikatos problemą. Visų vizitų metu atsakė į rūpimus klausimus, domėjosi savijauta tiek prieš, tiek po operacijos. Nuoširdžiai didelis AČIŪ, gyd. Justui Žilinskui! Tokio atsidavusio darbui gydytojo linkiu kiekvienam, susidūrusiam su sveikatos problemomis.

2023-03-14, 00:14 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, puikiai atliko savo darbą (operaciją), atidus, skyrė pakankamai dėmesio atsakyti į klausimus, domėjosi kaip jaučiuosi operacijos metu. Labai gera, kad yra tokia nuostabi karta jaunų ir puikių specialistų!

2023-02-23, 15:11 | Registruotas lankytojas 5

Labai džiaugiuosi kad papuoliau būtent pas si gydytoja, operacija atlikta profesionaliai, nuosirdziai prižiūrėjo po operacijos, esu labai dekinga.

2023-02-08, 10:09 | Registruotas lankytojas 1

Mano sunenas rekomendavo chirurga Justa Zilinska ir tikrai neteko nusivilti. Visu pirma nuostabus zmogus, malonus bendrauti. Isigilino i mano liga, padejo viskuo kuo galejo is savo puses ir nusiunte tolimesniam gydymui. Auksto lygio chirurgas. Rekomenduoju 100%. Linkiu didziausios sekmes darbuose ir gyvenime.

2023-01-11, 09:49 | Registruotas lankytojas 3

Noriu padėkoti gydytojui. Ramiai išklausė, neskubino seno žmogaus, įsigilno, pasirūpino tolesne eiga. Žodžiu, nuoširdus ir rūpestingas. Gydytojas iš didžiosios nraidės. AČIŪ

2022-12-18, 16:43 | Registruotas lankytojas 2

Puikus chirurgas, rekomenduoju

2022-10-21, 21:17 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas!Rekomenduoju 1000%!Labai džiaugiuosi,jog pasirinkau būtent jį!

2022-09-15, 12:33 | Registruotas lankytojas 2

Šis gydytojas yra vienareikšmiškai WOW!
Esu labai labai dėkinga už šį gydytoją, kad likimas lėmė apsilankyti būtent pas jį!

Ačiū už įsigilinimą į mano problemą, patarimus bei operaciją.

2022-08-22, 13:54 | Registruotas lankytojas 3

Puikus jaunas gydytojas, atsakingas. Rekomenduoju

2022-06-30, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Ligai pasibeldus į namus, kiekvienas pasimeta ir išsigąsta, bet be galo gera, kai sutinki gydytoją, kuris ne tik yra išmanantis savo darbą, bet yra ir be galo enpatiškas žmogus: nuramins, paaiškins, padarys viską kas jo rankose, jog pacientui pagerėtų. Tariam didelį ačiū!!! Džiugu, jog yra GYDYTOJŲ iš pašaukimo. Rekomenduojame gydytoją kaip puikų specialistą!

2022-06-10, 12:56 | Registruotas lankytojas 2

Puikiai išoperavo ir gražiai susiuvo. Išsamiai viską paaiškino. Labai profesionalu. Rekomenduoju.

2022-05-24, 14:34 | Registruotas lankytojas 3

Labai rūpestingas gydytojas, rekomenduoju.

2022-05-07, 19:09 | Registruotas lankytojas 2

Ne pirmą kartą kreipiausi į gydytoją, tikrai labai vertinu gydytojo profesionalumą, dėmesingumą. Labai esu dėkinga.

2022-03-24, 19:53 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, nuoširdus ačiū.

2022-01-28, 16:55 | Registruotas lankytojas 2

Puikus jaunas gydytojas. Savo srities profesionalas.

2022-01-07, 17:01 | Registruotas lankytojas 1

Dėkingi už atidų, profesionalų, jautrų požiūrį, žmogiškumą.

2021-12-30, 10:39 | Registruotas lankytojas 1

Rimtas geras daktaras. Rekomenduoju 100%

2021-12-21, 14:53 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju, nesugadintas puikus daktaras. Šimtas balu.

2021-10-29, 16:54 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū Gydytojui už atliktą pilvo išvaržos operaciją.

2021-10-17, 19:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdi padėka Gydytojui profesionalui Justui Žilinskui už greitai ištirta ir nustatyta liga, vėliau atlikta žarnyno operacija, bet ir parodyta dėmesį bei rūpestinguma po atliktos operacijos tiek paciantui tiek šeimos nariams.
Linkiu, kad nuoširdumas ir empatija ir toliau lydėtu Gydytoja jo tolimesniame karjeros kelyje. Nuoširdus Ačiū.
R.B artimieji

2021-09-28, 00:43 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, kuris ypač gilinasi ir rūpinasi savo pacientais. Nenumojo ranka ir po operacijos, rūpinosi, paskyrė papildomų tyrimų, ištikus bėdoms. Manau, kad tokie žmonės yra mūsų visų ateitis ir viltis. Rekomenduoju.

2021-04-09, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdi padėka Gydytojui profesionalui: ne tik už atliktà sudètingà žarnyno operacijà, bet ir parodytà dėmesį bei rūpestingumà sunkiu gyvenimo etapu; Linkiu, kad nuoširdumas ir empatija ir toliau lydėtú Gydytojà jo tolimesniame karjeros kelyje. AČIŪ

2021-03-19, 15:18 | Registruotas lankytojas 1

Didžiausia pagarba šiam nuostabiam medikui, Justui Žilinskui. Nuostabus ir atsidavęs gydytojas,savo darbui. Didžiausią AČIŪ Jam tariu. Ir didžiausią pagarbą ir dėkingumą jam jaučiu. Dėkoja, Reda Dabkienė ????

2021-03-02, 15:53 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdus ačiū gydytojui J. Žilinskui ir jo komandai už puikiai pavykusią apendikso šalinimo operaciją. Malonus ir profesionalus gydytojas. Dėkoja R. Mačiulis.

2021-02-24, 18:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas.

2021-02-17, 18:39 | Registruotas lankytojas 7

Gražiai išoperavo pakitusį apgamą, viską išsamiai paaiškino, patys geriausi atsiliepimai

2021-02-17, 18:39 | Registruotas lankytojas 7

2020-04-07, 08:03 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus, malonus, profesionalus gydytojas, 2020-02-06 net naktį ėmėsi operuoti, nes problemų tikrai būta rimtų, net Klaipėdos universitetinė bijojo operuoti. Esu labai dėkinga ir džiaugiuosi, kad mūsų šalyje yra jaunų specialistų. AČIŪŪŪŪŪŪŪ

2020-02-28, 14:17 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Sunku ir patikėti, kad pagaliau gydytojais tapo ta karta, kuri rūpinsis ir globos ligonius nuoširdžiai.

2017-12-18, 22:30 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas labai malonus. Viska parodo ir paaiskina. Labai dziaugiuos sutikus toki gera specialista aciu ir tikrai rekomenduoju.