Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Žilinskaitė, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22885, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17181, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žilinskaitė Ramunė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Žilinskaitė Ramunė?

2020-09-23, 20:14 | Registruotas lankytojas 2

Atvykus su sūnumi į priėmimą pakliuvome pas R.Žilinskaitę. Sūnus buvo susižeidęs delną. Gydytoja tik "užmetė akį" ir pasakė seselėms sutvarstyti. Kadangi žaizda namuose kraujavo, bet pašaldžius pavyko sumažinti kraujavimą, galvojau kaip gerai, kad žaizda nėra gili ir viskas gerai. Sutvarstė ir išvykom. Bet kitą pavakarę pertvarsčiau delniuką ir mano siaubui žaizdoje radau dūženos skeveldrėlę!!!!! Ir žaizda atrodė baisiai. Jau tada ir aš suvokiau, kad ją reikia siūti! Vėl važiavome atgal. Priėmė kitas gydytojas. Ir manęs klausia Kodėl jums nesiuvo??? Na tada jis kruopščiai apžiūrėjo žaizdą ir siuvo. Vaikui vėl stresas, išgastis. Taigi gydytoja R.Ž. ne tik kad neapžiūrėjo žaizdos, nesiuvo, bet ir išraše įrašė ne visai tai, kas buvo vaikui nutikę. O dar ir iš seselių išgirdom visokių replikų, kas mano nuomone tikrai ne jų reikalas kodėl ir kaip mes atvykome. Labai būtų gerai, kad atėjusios dirbti rezidentės ar studentės tikrai atsakingai žiūrėtų į savo pareigas.

2018-09-15, 10:58 | Registruotas lankytojas 1

atvykome su siuntimu is Antakalnio ligonines i priemima, luktert reikejo, nes ne planiniam vizitui atvykome, o gan skubiai. Gydytoja atidziai isklause, apziurejo, pakomentavo situacija, nusake galimus scenarijus ir paaiskino, kaip toliau reiks gydyma testi. Kadangi dukryte buvo labai issigandus anksciau darytu proceduru, gydytoja visa apziura atliko labai greitai ir svelniai. Aciu gydytojai. Viso uztrukom gal valanda ir namo isvykome daug ramesni, visiskai informuoti apie dukters susirgima ir su aiskiom rekomendacijom. Po paros nemigos, vaiko patirtu pertekliniu skausmingu proceduru ir uzdavus klausimus nuolat liekant ne su atsakymu, o su taip ir nepaaiskejanciu "tuoj" Antakalnio ligonineje, tai buvo tikras geris... dar karta aciu!!!