Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Ramunė Žilinskaitė, %

Licencijos

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22885, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17181, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

70% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

58.7% Complete
2.9

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

50.2% Complete
2.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

75% Complete
3.8

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

50.4% Complete
2.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

55% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-03-21, 00:41 | Registruotas lankytojas 6

Labai nemaloni ir arogantiška gydytoja. Į problemą nesigilino, gydymo paskyrimas atsainus. Problemos kilmės nenustatė, rekomendavo vartoti antibiotikus 1 mėn, o pasikartojus infekcijai grįžti. Nerekomenduočiau

2021-02-12, 17:22 | Registruotas lankytojas 14

Atvykus su greitąja po patirtos traumos, 7 mėnesių kūdikiui apžiūrėjo tik galvą ir diagnozavo potrauminį šoką. Užsiminiau, kad kojos keistai vangios. Patikino, kad per daug pergyvenane, davė atmintinę apie galvos traumas. Grįžome po paros pakartotinai į priimamąjį, nes vaikas buvo kančiose, trūkčiojo ir verkė vos pajudintas. Antrą vakarą budėjęs medikas iškart pasakė spėjimą, jog lūžęs šlaunikaulis. Rentgenas tą patvirtino. Toliau narkozė ir gipsas. Šios medikės klaida kainavo siaubingus skausmus kūdikiui.

2020-09-23, 20:14 | Registruotas lankytojas 2

Atvykus su sūnumi į priėmimą pakliuvome pas R.Žilinskaitę. Sūnus buvo susižeidęs delną. Gydytoja tik "užmetė akį" ir pasakė seselėms sutvarstyti. Kadangi žaizda namuose kraujavo, bet pašaldžius pavyko sumažinti kraujavimą, galvojau kaip gerai, kad žaizda nėra gili ir viskas gerai. Sutvarstė ir išvykom. Bet kitą pavakarę pertvarsčiau delniuką ir mano siaubui žaizdoje radau dūženos skeveldrėlę!!!!! Ir žaizda atrodė baisiai. Jau tada ir aš suvokiau, kad ją reikia siūti! Vėl važiavome atgal. Priėmė kitas gydytojas. Ir manęs klausia Kodėl jums nesiuvo??? Na tada jis kruopščiai apžiūrėjo žaizdą ir siuvo. Vaikui vėl stresas, išgastis. Taigi gydytoja R.Ž. ne tik kad neapžiūrėjo žaizdos, nesiuvo, bet ir išraše įrašė ne visai tai, kas buvo vaikui nutikę. O dar ir iš seselių išgirdom visokių replikų, kas mano nuomone tikrai ne jų reikalas kodėl ir kaip mes atvykome. Labai būtų gerai, kad atėjusios dirbti rezidentės ar studentės tikrai atsakingai žiūrėtų į savo pareigas.

2018-09-15, 10:58 | Registruotas lankytojas 1

atvykome su siuntimu is Antakalnio ligonines i priemima, luktert reikejo, nes ne planiniam vizitui atvykome, o gan skubiai. Gydytoja atidziai isklause, apziurejo, pakomentavo situacija, nusake galimus scenarijus ir paaiskino, kaip toliau reiks gydyma testi. Kadangi dukryte buvo labai issigandus anksciau darytu proceduru, gydytoja visa apziura atliko labai greitai ir svelniai. Aciu gydytojai. Viso uztrukom gal valanda ir namo isvykome daug ramesni, visiskai informuoti apie dukters susirgima ir su aiskiom rekomendacijom. Po paros nemigos, vaiko patirtu pertekliniu skausmingu proceduru ir uzdavus klausimus nuolat liekant ne su atsakymu, o su taip ir nepaaiskejanciu "tuoj" Antakalnio ligonineje, tai buvo tikras geris... dar karta aciu!!!