Pacientai, kurie rekomenduoja Laurynas Žemaitis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17997, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žemaitis Laurynas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žemaitis Laurynas?

2019-11-17, 11:27 | Registruotas lankytojas 2

Labai prasta patirtis. Nerekomenduoju niekam pas jį gydytis. Neatliko išsamių tyrimų, nesugebėjo nustatyti net elementaraus prostatito ir su juo susijusių šalutinių simptomų (ligų). Patyriau didžiulius skausmus, esu labai nepatenkintas šio gydytojo kvalifikacija.

2019-06-16, 19:55 | Registruotas lankytojas 1

Pasirodė labai geras gydytojas, rekomenduočiau ir kitiems turintiems šlapinimosi problemų, nes visos bėdos išsisprendė akimirksniu

2019-05-17, 09:59 | Registruotas lankytojas 2

Neatsilyginau,o reikėjo...Nes po operacijos buvau tuoj pat išrašytas b e jokių komentarų! Gerai,kad bent pasiskaičiau kas buvo parašyta pateiktame dokumente. Tad toliau jau savo nuožiūra teko gydytis...

2019-04-22, 21:53 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, kasdien vis užsukdavo į palatą paklausti dėl savijautos. Gal trūko kažkiek daugiau informacijos apie tolimesnį gydymą, bet susisiekus buvo viskas paaiškinta

2019-04-08, 08:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas,viska isaaiskina,ir dekojam uz mociutes gydyma.

2019-01-01, 22:22 | Registruotas lankytojas 6

Didelis ačiū! Nuoširdžiai dėkoju už savo mamytės gydymą ir priežiūrą jos ligos metu. Nuostabus ir rūpestingas gydytojas. Labai žmogiškai, paprastai bendravo ir, svarbiausia, sugrąžino mano mamai sveikatą.

2018-10-16, 11:13 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nevertas gydytojo vardo!

2018-03-30, 22:28 | Registruotas lankytojas 4

Sudarė įspūdį kiek išsiblaškiuso žmogaus, kaip administratoriaus, bet tuo pat metu ir rūpestingo, kaip gydytojo. Truputį keistoka bendravimo maniera - trūksta konkretumo ir išsamumo atsakymuose, tačiau ligoninėje nuolat užeidavo į palatâ pasidomėti pacinetės savijauta ir būkle po operacijos.

2017-12-07, 18:22 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Rekomenduoju savo draugams ir pažystamiems šį puikų daktarą.

2017-12-06, 23:44 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone, vienas geriausių specialistų Lietuvos. Gydo ne pirmą mano šeimos nari ir męs esame labai dėkingi būtent šitam gydytojui. Viskas visada išaiškinta išsamiai, darbas atliktas profesionalai. Su problemom męs buvome visada suprasti ir buvo atlikta profesionalai pagalba. Ačiū Didžiuojuosi, kad turime tokių Profesionalų daktarų. . ACIU!

2017-10-31, 13:52 | Registruotas lankytojas 1

Dažniausiai niekada nekritikuoju savo srities specialistų, bet atleiskite, šio gydytojo negaliu vadinti specialistu, kadangi šiuo metu asmeniui, kuriam šis gydytojas skyrė netinkamą gydymą, netinkamą diagnozę, yra atliekama neatidėliotina operacija, kitos ligoninės specialistas pasakė, kad "gyvybės ir mirties klausimas". Jeigu susidursime su komplikacijomis, su šiuo gydytoju kalbėsimės kita juridine kalba, gana iš mūsų tyčiotis.

2016-09-30, 13:30 | IP: *.*.*.*