Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Žekonytė, %

Išduota: 2013-07-18, Nr. MPL-18967, Galiojanti

Žekonytė Eglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žekonytė Eglė?

2020-02-10, 21:43 | 1

Jauna, bet išmintinga gydytoja. Gerbiu ją. Ir esu dėkinga už sąžiningą požiūrį į paciento sveikatą, nuoširdų norą padėti prevenciškai, suteikti saugumo pojūtį. Ačiū.

2019-09-23, 12:18 | 1

Dalykiška šeimos gydytoja. Vertinu labai teigiamai.

2018-11-03, 17:46 | 6

Kompetetinga gydytoja, tačiau palinkėčiau jai dažniau užmegzti akių kontaktą su pacientu. Ačiū Jums!

2018-10-23, 16:03 | 1

Jauna zavi gydytoja.
Dar neprarado noro padeti zmonems.
Maloni.

2018-09-28, 17:21 | 2

Eglė labai gera gydytoja, vertinu aukščiausiais balais jos darbo kokybę bei paciento priežiūrą. Rekomenduoju!

2018-08-14, 18:05 | 1

Iškviečiau gydytoją 92m. mamai (Labai skaudėjo klubo sanarys ir liemuo). Atidžiai išklausė, apžiūrėjo, įvertino ankstesnius dokumentus (išrašai iš ligoninės), išrašė vaistų, atsakė į visus klaisimus, patarė dėl tolimesnių veiksmų ir galimos hospitalizacijos. Maloni ir kompetetinga gydytoja. Jokių nervų, perdėto skubėjimo ir bendravimo "iš viršaus". Dėkui!

2018-01-11, 08:55 | 2

Košmaras, ne gydytoja. Užsiregistravus pas ją metus, atėjau tada, kai prisikaupė reikalų. Reikėjo dviejų siuntimų ir pažymos draudimui dėl nudegintos rankos. Net neparašė kelinto laipsnio nudegimas, nors nudegus iki žaizdų. Paprašius antro siuntimo susižvalgė su sesele ir suvartė akimis. Nekalbėjo beveik, sulindus į kompą buvo.

2018-01-04, 15:43 | 1

Apsilankymu ir gydymu patenkinta. Pastebėjau, kad žymiai pagerėjo paslaugos ir aptarnavimas, kai dabar esat vienam kabinete su slauge. Nėra ką lyginti su paskutiniu vizitu, po kurio net svarsčiau pakeisti šeimos gydytoją, nors iš esmės labiausiai ir buvau nepatenkinta slauge. Pokyčiai labai labai į gerą.

2017-12-13, 23:32 | 3

Nerekomenduočiau šios gydytojos, nes besilaukiančiai teko laukti pusantros valandos kol priims, nors buvau užsirašius vizitui, o kai jau sulaukiau priėmimo gydytoja net nepamatavo spaudimo o paklausė koks spaudimas manęs :) atsakiau kad nežinau, turbūt normalus, tai nepamatavusi užrašė į kortelę iš akies normalaus spaudimo duomenis, nors spaudimo matavimo aparatas gulėjo ant stalo po ranka. Tai kaip galima kalbėti tuomet apie profesionalumą ir rūpestį pacientu. Negalima, nes jo tiesiog nėra. Taip gydytoja gal ir jauna ir dar mokosi, bet ar tikrai norisi būti eksperimentiniu zuikiu ir kita vertus rūpesčio pacientu nelabai ir išmoksi, jei nėra tai nėra.

2017-11-22, 10:42 | IP: *.*.*.*
2017-09-20, 18:12 | 1

Pati gydytoja rami, kukli, mažai kalbi.. Bet rašau atsiliepimą ne dėl to, kad su manim mažai bendravo , o kas keisčiausia, kad užsiregistravau į šią polikliniką naujai, jokių duomenų apie mane nebuvo ir manau ką pirmiausia gydytojas turėtų padaryti- nusiųsti padaryti visus reikiamus tyrimus, kad bent kiek susipažint su pacientu.. Deja to nebuvo.. ir jau metai laiko kai lankausi pas šią gydytoja su įvairiais nusiskundimais, bet jokių tyrimų nesiuntė darytis... vadinasi kol pati nepaprašai, tol nieko ir nereikia

2017-09-15, 16:05 | IP: 81.29.26.38

Ši gydytoja nėra mūsų šeimos gydytoja, sūnų vežiau skubiai konsultacijai. Pasiskaičius atsiliepimus buvo baisoka, bet įėjus į kabinetą baimės dingo. Viskas ten normaliai. Eilės nebuvo, sesutė dirba savo darbą, gydytoja apžiūrėdama vaiką su juo bendravo labai gražiai ir visos nemalonios procedūros apsiėjo be ašarų. Kraujo tyrimo nusiuntė, rezultatus ir gydymą išsamiai pakomentavo. Neturiu jokių priekaištų. Sėkmės gydytojai toliau tobulėti!

2017-07-13, 13:19 | 1

Pasibaigus man skirtiems vaistams, kreipiausi į registratūrą (mano šeimos gydytoja atostogavo). Man buvo paskirtas laikas po savaitės nuo kreipimosi į registratūrą pas gydytoją E.Žekonytę. Priėmimo laukiau 40 min. Man pasiteiravus, ar tikrai būsiu priimta, nes gydytoja tuo tarpu kvietė nesiregistravusius asmenis, gydytoja atsakė, kad priims. Priėmimo metu gydytoja bendravo labai nemaloniai. Pirmas klausimas: "Ko čia atėjot?" nuteikė labai nemaloniai. Elektroninį receptą išrašė klaidingai, nors patikino, kad vaistus išrašė dviems mėnesiams ir problemų vaistinėj nekils (vieni vaistai išrašyti dviems mėnesiams, kiti - vienam mėnesiui). Manau, kad gydytoja negerbia ne tik pacientų laiko, bet ir pačių pacientų. Stebėtina, kaip toks asmuo gali dirbti gydytoju!

2017-07-11, 00:36 | 2

Tikrai nerekomenduoju šios gydytojos. Lankiausi pas Ją 2kartus. ir man to pakako. Pirmą kartą atėjusi, mano savijauta buvo laabai bloga. (atrodė kaip ir paprastas peršalimas,bet buvo ŽIAURUS kosulys..) Gydytoja mane apžiūrėjo,ir pasakė,kad gerti TIK ACC. Aš, aikšu nepatikėjau,kad nieko nepamatė, jokių kitų siptomų.. ir skubte nuvažiavau į kitą gydymo įstaigą. Ten mane iš karto apžiūrėjes gydytojas pasake,kad čia jau baisi pulinė angina, ir jau mažai trūksta iki Plaučių uždegimo. Tad išrasė antibiotikų, ir po 2sav. pasveikau. Po gero pusmečio ir vel susirgau.. užsirašiau pas Eglę.. manydama,kad dabar bent jau paskirs reikiamus vaistus. Aš, ateidama, iš karto pasakiau,kad man labai skauda gerklę (kad ryte mačiau baltus pulinukus,kaip būna pulinėj anginoj), kad didelė sloga, kad buvo kelias dienas temperatūra,kad kaulus laužo ir pan. ir paprašiau padaryt plaučių renttgeną ir padaryti kraujo tyrimą. Ji pasakė,kad jei po kraujo tyrimo, (jei jis bus blogas, padarysime ir rentgeną`). Nuėjau padaryt kraujo tyrimo,ir grįžau pas Ją po 30min. Ji sako,kraujas geras, tik vat čia kažkas nelabai,bet čia nesvarbu, o šiaip viskas gerai,rentgneo nedarome. Sakau gerai, kaip man gydytis? Jei ne plaučių uždegimas ir ne pulinė angina..tai ką daryt,kaip pasveikt? o Ji atsakė : nieko nereikia daryti, kosulys savaime praeis :) Tokio atsakymo tirkai nesitikejau :D bet gerai, galvoju,tebunie.. Paskui paklausiau,kokių galite išrašyti vitaminų, kad ne taip dažnai sirgčiau? nes aš kas mėnesį sergu.. o ji man atsakė,kad reikia sveikai maitintis:D nors aš tikrai sveikai maitinuosi,ir sportuoju. Tada paklausiau,ar bent gerai būtų pagerti žuvies taukų,kad sustiprėtų imuninė sistema,i jos atsakymas buvo:
-Ai, na taip galite.
Galiausiai,po jos vizito, praėjus savaitei laiko,kaip ji sakė kosulys ''pats nepraėjo'' o pasidarė dar blogiau. Aš visą tą laiką kosėjau, bet gėriau bent gydomąsias arbatas.. O galiausiai, kaip šiandien apsilankiau pas kitą NAUJĄ šeimos gydytoją, tai UOLIA, pas mane plaučių uždegimas ! labai ''AČIŪ'' Eglei už jos nežinojimą, ir kad dabar teks man dėl jos gulėt ligoninėj.. nes savijauta tikrai tragišką.. tikrai niekam nerekomenduoju, ir niekam iš vis nesiūlau centro poliklinikos.!!!

2017-05-30, 21:53 | IP: 78.157.83.178

Man visai patiko ši gydytoja. Dar labai jauna, tai patirties nedaug, bet tikiu, kad su laiku visko išmoks. Negaili siuntimų, paklausė, kaip savijauta ir ar geriu išrašytus vaistus. Gal kiek nedrąsi, bet visai maloni.