Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Žekonytė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2016-07-01, Nr. MPL-21178, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Žekonytė Eglė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žekonytė Eglė?

2024-01-26, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau šios šeimos gydytojos, nes susidūrėme su visišku jos abejingumu. Tik antibiotikus išrašė, visai nepasigilinusi dėl ko kyla karščiavimas. Nors yra šeimos gydytoja, telefonu nesileido į kalbas, kai norėjau aptarti sūnaus (jis karščiavo 39 C) būklę (jis pilnametis, pats tegul kreipiasi į registratūrą dėl papildomo priėmimo). Paskambinus į registratūrą, vis pas kitus budinčius gydytojus užregistruoja, nes pas mūsų daktarę viskas užimta, o pati Ponia Eglė per tris sirgimo savaites nepasidomėjo sergančio paciento būkle...

2022-06-29, 21:17 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Žekonyte yra mano manymui geriausia gydytoja, rūpestinga specialiste ir labai geraširdišką.

2022-03-09, 15:34 | Registruotas lankytojas 2

Tiek daug geru komentaru, kad gydytoja atsakinga, deja, tuo pačiu pasidalinti negaliu. Atėjus 6 nėštumo savaitę pas gydytoja, nes turiu skydliaukės nepakankamuma ir geriu vaistus, gydytoja į tai neatsižvelgė ir neskyrė stebėjimo, kas yra labai svarbu ypač nėštumo pradžioje. Nesiuntė pas endokrinologa. Labai gaila, dabar dėl to tenka jaudintis dėl vaisiaus vystymosi ir sveikatos.

2021-05-11, 21:51 | Registruotas lankytojas 14

Gydytoja atsakinga, atsižvelgia į nusiskundimus, skiria reikiamus tyrimus, siunčia konsultacijoms pas kitus specialistus, domisi savijauta. Ačiū ir sėkmės!

2021-05-04, 11:32 | Registruotas lankytojas 2

Šios gydytojos paciente esu jau virš 4 metų. Savo darbą išmano, visada bendrauja mandagiai, reikalingiems tyrimams nusiunčia, pakonsultuoja tiek telefonu, tiek gyvai. Rekomenduoju.

2021-01-07, 23:56 | Registruotas lankytojas 9

Jau kelis metus esu sios daktares paciente. Galiu pasakyti tik tiek, kada visada visada ji atsizvelgia i nusiskundimus, israso visus siuntimus reikalingoms konsultacijoms ar tyrimams pas kitus daktarus. Daktare yra tikrai atsakinga. Labai dziaugiuosi kad persirasiau i centro poliklinika ir patekau pas sia seimos gydytoja. Linkiu jai didziausios sekmes!

2020-06-02, 09:20 | Registruotas lankytojas 1

Tai pati jauniausia mano šeimos gydytoja, iš pradžių net nerimavau dėl jos paaugliškos išvaizdos, kad gal turi per mažai patirties, bet įsitikinau, kad ši medikė labai greitai tobulėja, auga, gilinasi į paciento būklę. Kalba gydytoja ne daug, bet įsitikinau, kad tai, ką sako, yra protinga ir reikalinga man pačiai, mano sveikatai. Norėčiau, kad ši inteligentiška gydytoja išsilaikytų šiose pareigose dar ilgai. Linkiu jai sveikatos ir laimės.

2020-02-10, 19:43 | Registruotas lankytojas 1

Jauna, bet išmintinga gydytoja. Gerbiu ją. Ir esu dėkinga už sąžiningą požiūrį į paciento sveikatą, nuoširdų norą padėti prevenciškai, suteikti saugumo pojūtį. Ačiū.

2019-09-23, 09:18 | Registruotas lankytojas 1

Dalykiška šeimos gydytoja. Vertinu labai teigiamai.

2018-10-23, 13:03 | Registruotas lankytojas 1

Jauna zavi gydytoja.
Dar neprarado noro padeti zmonems.
Maloni.

2018-09-28, 14:21 | Registruotas lankytojas 3

Eglė labai gera gydytoja, vertinu aukščiausiais balais jos darbo kokybę bei paciento priežiūrą. Rekomenduoju!

2018-08-14, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Iškviečiau gydytoją 92m. mamai (Labai skaudėjo klubo sanarys ir liemuo). Atidžiai išklausė, apžiūrėjo, įvertino ankstesnius dokumentus (išrašai iš ligoninės), išrašė vaistų, atsakė į visus klaisimus, patarė dėl tolimesnių veiksmų ir galimos hospitalizacijos. Maloni ir kompetetinga gydytoja. Jokių nervų, perdėto skubėjimo ir bendravimo "iš viršaus". Dėkui!

2018-01-11, 06:55 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-01-04, 13:43 | Registruotas lankytojas 1

Apsilankymu ir gydymu patenkinta. Pastebėjau, kad žymiai pagerėjo paslaugos ir aptarnavimas, kai dabar esat vienam kabinete su slauge. Nėra ką lyginti su paskutiniu vizitu, po kurio net svarsčiau pakeisti šeimos gydytoją, nors iš esmės labiausiai ir buvau nepatenkinta slauge. Pokyčiai labai labai į gerą.

2017-12-13, 21:32 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-11-22, 08:42 | IP: *.*.*.*

2017-09-20, 15:12 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-09-15, 13:05 | IP: 81.29.26.38

Ši gydytoja nėra mūsų šeimos gydytoja, sūnų vežiau skubiai konsultacijai. Pasiskaičius atsiliepimus buvo baisoka, bet įėjus į kabinetą baimės dingo. Viskas ten normaliai. Eilės nebuvo, sesutė dirba savo darbą, gydytoja apžiūrėdama vaiką su juo bendravo labai gražiai ir visos nemalonios procedūros apsiėjo be ašarų. Kraujo tyrimo nusiuntė, rezultatus ir gydymą išsamiai pakomentavo. Neturiu jokių priekaištų. Sėkmės gydytojai toliau tobulėti!

2017-07-13, 10:19 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-07-10, 21:36 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai nerekomenduoju šios gydytojos. Lankiausi pas Ją 2kartus. ir man to pakako. Pirmą kartą atėjusi, mano savijauta buvo laabai bloga. (atrodė kaip ir paprastas peršalimas,bet buvo ŽIAURUS kosulys..) Gydytoja mane apžiūrėjo,ir pasakė,kad gerti TIK ACC. Aš, aikšu nepatikėjau,kad nieko nepamatė, jokių kitų siptomų.. ir skubte nuvažiavau į kitą gydymo įstaigą. Ten mane iš karto apžiūrėjes gydytojas pasake,kad čia jau baisi pulinė angina, ir jau mažai trūksta iki Plaučių uždegimo. Tad išrasė antibiotikų, ir po 2sav. pasveikau. Po gero pusmečio ir vel susirgau.. užsirašiau pas Eglę.. manydama,kad dabar bent jau paskirs reikiamus vaistus. Aš, ateidama, iš karto pasakiau,kad man labai skauda gerklę (kad ryte mačiau baltus pulinukus,kaip būna pulinėj anginoj), kad didelė sloga, kad buvo kelias dienas temperatūra,kad kaulus laužo ir pan. ir paprašiau padaryt plaučių renttgeną ir padaryti kraujo tyrimą. Ji pasakė,kad jei po kraujo tyrimo, (jei jis bus blogas, padarysime ir rentgeną`). Nuėjau padaryt kraujo tyrimo,ir grįžau pas Ją po 30min. Ji sako,kraujas geras, tik vat čia kažkas nelabai,bet čia nesvarbu, o šiaip viskas gerai,rentgneo nedarome. Sakau gerai, kaip man gydytis? Jei ne plaučių uždegimas ir ne pulinė angina..tai ką daryt,kaip pasveikt? o Ji atsakė : nieko nereikia daryti, kosulys savaime praeis :) Tokio atsakymo tirkai nesitikejau :D bet gerai, galvoju,tebunie.. Paskui paklausiau,kokių galite išrašyti vitaminų, kad ne taip dažnai sirgčiau? nes aš kas mėnesį sergu.. o ji man atsakė,kad reikia sveikai maitintis:D nors aš tikrai sveikai maitinuosi,ir sportuoju. Tada paklausiau,ar bent gerai būtų pagerti žuvies taukų,kad sustiprėtų imuninė sistema,i jos atsakymas buvo:
-Ai, na taip galite.
Galiausiai,po jos vizito, praėjus savaitei laiko,kaip ji sakė kosulys ''pats nepraėjo'' o pasidarė dar blogiau. Aš visą tą laiką kosėjau, bet gėriau bent gydomąsias arbatas.. O galiausiai, kaip šiandien apsilankiau pas kitą NAUJĄ šeimos gydytoją, tai UOLIA, pas mane plaučių uždegimas ! labai ''AČIŪ'' Eglei už jos nežinojimą, ir kad dabar teks man dėl jos gulėt ligoninėj.. nes savijauta tikrai tragišką.. tikrai niekam nerekomenduoju, ir niekam iš vis nesiūlau centro poliklinikos.!!!

2017-05-30, 18:53 | IP: 78.157.83.178

Man visai patiko ši gydytoja. Dar labai jauna, tai patirties nedaug, bet tikiu, kad su laiku visko išmoks. Negaili siuntimų, paklausė, kaip savijauta ir ar geriu išrašytus vaistus. Gal kiek nedrąsi, bet visai maloni.

2017-05-03, 11:37 | IP: *.*.*.*

2017-04-14, 11:33 | IP: *.*.*.*

2017-04-12, 09:45 | IP: 213.130.223.71

Puiki gydytoja. Rupestinga, isklausanti. Be reikalo nefilosofuoja, kas gali buti, o is karto duoda siuntima pas atitinkamos srities profesionala. Tai pirmoji gydytoja, kuri itarusi sveikatos problemas ir apskritai pirmoji jas pastebejusi, dave siuntima i tretinio lygio sveikatos prieziuros istaiga. Esu be galo dekinga.

2017-03-22, 00:24 | IP: *.*.*.*

2017-03-14, 19:26 | IP: *.*.*.*

2017-02-07, 09:29 | IP: *.*.*.*

2017-01-27, 15:31 | IP: *.*.*.*

2017-01-11, 14:34 | Registruotas lankytojas 1

Rami, kukli, neužgožia savo charakteriu. Vakarų Europos lygis.

2016-12-19, 00:58 | IP: *.*.*.*

2016-11-22, 13:07 | IP: *.*.*.*