Pacientai, kurie rekomenduoja Irmantas Urbelis, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2020-08-13, 18:59 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju visiems,. Labai dėmesingas, atidus, atsakė į visus užduotus klausimus, matėsi, kad klientas jam svarbus, gilinosi ir į senas, ir į naujas bėdas. AČIŪ

2020-02-20, 23:09 | Registruotas lankytojas 3

Nieko gero.

2019-09-20, 13:19 | Registruotas lankytojas 2

lankiausi 09.09d. noriu padėkoti už skirtą dėmesį, įsiklaisymą į problemą, patarimus, skirtą gydymą. Retai kada teko matyti kad taip plačiai ir aiškiai išaiškintų priežastis, nuoširdžiai patartų, įvardintų visas galimas gydymo alteratyvas ir kt. Mano nuomone labai profesionalus , turintis patirties gydytojas.
Nežinau kaip bus toliau, bet po 10d po skirto gydymo ir vadovaujantis patarimais jaučiuosi žymiai geriau.

2019-08-31, 10:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai arogantiškas tipelis, paklausus diagnozės pasakė kad reikia 12 metų mokytis medicinos kad žinoti neurologinius simptomus. Taip ir nepaiškino, kodėl man skauda. Paklausė ar ramiau miegosiu jei pasakys kad man yra išvarža. Gal ir neramiau miegosiu, nes per skausmus užmigt negaliu, tačiau norėčiau sužinoti, kodėl vieną dieną esu žvali, o kitą dieną iš lovos negaliu atsikelti. Tai paminėjo, kad jeigu aš juo nepasitikiu, tada man gali išrašyti siuntimą, kad pažiūrėtų man išvarža ar ne. Ir paklausė ar rašom. Pasakiau kad rašom tai buvo labai nepatenkintas, nes aš juo kaip jis pats minėjo nepasitikiu. Begalo nemalonus išėjau išvargus ir skausmuose, žiūrėjo iš aukšto, kaip į kokią bukaprotę. Pasakiau kad man paaiškintu diagnozę, ne kaip gydytojas gydytojui o kaip gydytojas paprastam žmogui, nes abejoju jei aš jam aiškinčiau iš savo profesijos pusės ar jis pats ką supratų, tad nėr ką čia vaizduot iš savęs.

2019-04-18, 19:51 | Registruotas lankytojas 1

visiškai nebuvo skirta laiko pagrindinei problemai, neįvertinti komentarai , kurie buvo pasakyti vizito metu, remtasi tik šeimos daktaro siuntimo dokumentu. Nepaskyrė jokio gydymo, pasiūlė kreiptis į privačius specialistus.

2018-12-13, 09:07 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nesiūlau rinktis šito gydytojo (nesiverčia liežuvis net gydytoju pavadinti)

2018-08-15, 15:12 | Registruotas lankytojas 2

Nesupratus gydytojo užduoto klausimo kalbama arogantiškai,aukštomis medicininėmis frazėmis ,daugiau monologo forma,apžiūra super skausminga,negirdima prašymo ,,skauda”,
spaudžiama tiesiog kol iš skausmo kol rieda ašaros.Nerekomenduoju.

2018-03-10, 20:00 | Registruotas lankytojas 3

Niekada nebus gydytoju

2017-11-15, 02:27 | IP: *.*.*.*
2017-03-21, 04:36 | IP: *.*.*.*
2017-03-20, 19:08 | IP: 77.219.203.196

....daugiau tokių gydytojų ir tada vaistinių skaičius sumažėtų.

2016-11-27, 03:54 | Registruotas lankytojas 2

Irmantas Urbelis 2015 metais po autoavarijos sėkmingai gydė mano dukrą. Susirgus žmonai , buvome nukreipti į Kauno klinikas , jų medikai pusei metų išrašę netinkamus vaistus , žymiai pablogino sveikatą . Praradę viltį 2016 metais kreipėmės į Tauragės ligoninės gydytoją Irmantą Urbelį , kurio pastangomis buvo pagerinta ligonės savijauta, sustabdytas ligos progresavimas . Tolimesniems tyrimams jis mus pasiuntė į Vilniaus Santariškių klinikinę ligoninę . Tai mielas , jautrus žmogus . Nežinojome , kad Tauragėje turime tokio aukšto lygio gydytoją neurologą , kuriam be galo esu dėkingas už parodytą žmoniškumą gydant man labai artimus šeimos narius . Linkime Jums Irmantai asmeninės ir darbinės sėkmės. Ačiū.

2016-02-01, 22:22 | IP: *.*.*.*
2015-03-17, 13:56 | IP: 212.59.11.187

Labai malonus, šiltas, rūpestingas ir nuoširdus Gydytojas. Dabar jis dirba Tauragės ligoninėje ir būtų gerai, kad čia ir liktų dirbti, tokių specialistų labai reikia.

Esate Irmantas Urbelis?
2014-05-24, 19:22 | IP: 90.134.128.170

Nu nezinau, nei as daviau, nei manes prase. Isgyde ir paleido. Zemesnio komentaro autoriui nori pasakyti, kad visi gydytojai elgiasi pagal priezodi: duoda - imk, musa - bek :)

Esate Irmantas Urbelis?