Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Irmantas Urbelis, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-01-15, Nr. MPL-07777, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-01-15, Nr. MPL-07777, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

75.2% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

72% Complete
3.6

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

67.4% Complete
3.4

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

67.8% Complete
3.4

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

71.1% Complete
3.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

64.2% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.1% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-05-08, 03:58 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, pas gerbiamą daktarą aš asmeniškai lankiausi 2024-05-07 pagal savo močiutės rekomendaciją . Tikrai galiu paneigti čia rašančių įvairių skundikų nesąmones , kadangi tai yra tikras savo srities profesionalas , kuris turi didžiulę patirtį ir objektyviai įvertina paciento būseną , o jeigu reikia -paskiria tinkamą ir veiksmingą gydymą . Daktaras gal ir nekalbus , tačiau konkretus ir labai aiškus . Asmeniškai aš ėjau profilaktinei patikrai , tačiau mano 85 metų močiutę daktaras kaip ramino , taip ir negailėdamas savo brangaus laiko ją siuntė visiems įmanomiems tyrimams atlikti , konsultavo jos praįymu be eilės ir viso to pasekoje toks pozityvus ir tinkamai parinktas gydymas labai teigiamai atsiliepė mano močiutės sveikatai . Rekomenduoju šį savo srities profesionalą tiems , kas tikrai nori išsigydyti .

2024-04-12, 08:40 | Registruotas lankytojas 1

Tik įėjus į kabinetą, gydytojas nuskenavo mano išvaizdą, ir nusprendė, kaip su manimi bendrauti. Bendravo arogantiškai ir labai bandė parodyti, kaip jis čia viską žino, nė neišgirsadmas mano problemų. Traukė per dantį mano pasakytus nuogastavimus. Nemaniau, kad reikia pažiūrėti atsliepimus prieš einant pas gydytojus, bet nuo šiol tai darysiu. Tikiuosi perskaitysit jūs apie šį gydytoją, prieš einant ir nesigandinsit sau nuotaikos.
Pabaigai, manau, turėtų jis pakeisti darbo vietą, iš gydytojo į profesorių, nes istorinių pasakų pacientams nereikia apie gydymą.

2024-03-12, 20:22 | Registruotas lankytojas 7

Vienas iš tų gydytojų, iš kurio išėjus dar pusdienį reikia emociškai atsigauti. Arogantiškas,šaltas.Tarsi nieko blogo nepadarė, bet viduje jautiesi nekaip. Koks jis profesionalas nežinau, nes nesigydžiau, tik gavau siuntimą, bet bendrauti su juo buvo nemalonu. Buvo tarsi bandoma įdiegti kažkokį kaltės jausmą. Man apskritai jau atrodo, kad valstybinės poliklinos "dagyvena" savo paskutinį amžių, nes gydytojai jose jau atvirai parodo, kad jiems neįdomu jus gydyti. Visiems skaitantiems patarimas-negaiškite laiko ir negadinkite nuotaikos poliklinikose. Eikite į privačias klinikas, taip, tai jums kainuos, bet galbūt ten gausite adekvatų gydymą, o svarbiausia, malonų bendravimą, kuris, kaip žinia, labai svarbus gyjimo procesui.

2024-03-07, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus ir profesionalus gydytojas. Jau trečius metus bendrauju su gydytoju ir esu patenkinta, nes visada atidžiai išklauso ir aiškiai išdėsto problemas bei pateikia patarimus. Kelis kartus siuntė atlikti MRT. Kadangi aš prisibijau uždaros erdvės, gydytojas patarė, kaip elgtis, ir dabar MRT nebėra problema. Todėl nuoširdžiai dėkoju gydytojui už dalykišką, atidų ir malonų bendravimą ir sėkmingą gydymą. Visiems rekomenduoju kaip puikų šios srities specialistą ir labai stebiuosi, kad būna neigiamų vertinimų. Gydytojui linkiu kuo geriausios sėkmės!

2024-02-15, 19:45 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju. Nenustatė diagnozės, nepaskyrė nei tyrimų, nei gydymo, nei vaistų. Rekomendacija gydymui stipriai pablogino būklę. Teko tirtis privačiai, suploti nemažą sumą, kur buvo nustatyta diagnozė, kurią gydytojas griežtai neigė. Iki privačioa konsultacijos būklė pablogėjo.Jei nebūčiau tyrusis su kitu neurologu, būtų uždarytas biuletenis ir būklė tik blogėjus būtų. Privatus neurologas iškart paskyrė siuntimus tyrimui mrt, kurio gydytojas sakė nereikia. Taip pat vaistus gydyti problemą. Siuntimas pas reabilitologą taip pat buvo išrašytas, kurio pas Urbelį negavau. Reabilitologas paskyrė daug procedūrų, paaiškino kaip kas, išklausinėjo, logiškai, su empatija, davė daug gerų patarimų, rekomendacijų,skyre daug laiko problemai spręsti ieškodamas tinkamiausio gydymo. Pas Urbelį buvo nemalonu, gydytojas pasirodė neempatiškas, neklausė mano nusiskundimų, praleido pro ausis simptomus, kuriuos minėjau, kurie būtų leidę suprast kad diagnozė kita. Apžiūrėjo atmestinai, daugiausia laiko tiesiog pildė ataskaitą kompiuteryje, ir siekė primigtynai įgrūsti savo diagnozę. Diagnozė nebuvo tiksli, nes nustatė tik susirgimo priežastį, kuri galėjo išprovokuot ligą, bet ne židinį nervinio pažeidimo, o tyrimui siusti atsisakė. Tarsi nustatyt įmanoma diagnozę iš akies. Nešvaistykit siuntimo pas jį, nes gali būt kad vistiek teks eiti privačiai. Manau tiesiog daktaras linkęs gilintis tik į kažkurios srities neuralgijas, nes atsiliepimų gerų yra. Tačiau aš galiu tik visiškai pritart neigiamiems atsiliepimams 100 proc. Būkit sveiki, ir atidžiai rinkitės sveikatos specialistus :)

2024-01-19, 13:56 | Registruotas lankytojas 4

Skyrė laiką visapusiškai problemos analizei ir gydymui.
Rimtas.
Konkretus.
Puikus gydytojas.

2024-01-08, 18:14 | Registruotas lankytojas 9

Labai profesionalus gydytojas, išsiaiškino visas problemas, nustatė gydymą ir ir paaiškino kur kreiptis su mano problema. Kad daugiau būtų tokių gydytojų, tai nereikėtų pusę metų klaidžioti po medikų kabinetus.
Ačiū, gydytojau, sėkmės jums.
L. R.

2023-06-21, 08:57 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionalus gydytojas :)

2023-03-21, 16:18 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, maloniai bendraujantis, profesionalus, dalykiškas, konkretus, atidus. Esu labai dėkinga, nes ne tik pakonsultavo ir skyrė vaistus, atliko tyrimus, bet ir davė gerų patarimų. Nuoširdžiai rekomenduoju kaip puikų šios srities specialistą.

2022-11-28, 14:05 | Registruotas lankytojas 25

Na atsiliepimai apie gydytoją nėra tikslūs. Pradėkime nuo to, jog akivaizdu - dauguma einančių gydytojo konsultacijai, vis tik tikisi ne KONSULTACIJOS, o tikis, jog bus nusiųstas TYRIMUI. Tai noriu iškart patarti visiems tokiems pacientams komentatoriams "specialistams", kurie patys eina susigalvoję "ko jums reikia", tai eikite tiesiai ir mokėkite už tyrimus ir radiologo konsultaciją, negaiškite, kitų gydytojų laiko ir sveikatos. Aš ėjau konsultacijai - ją ir gavau. Išsamią. Aiškią. Profesionalią. Gydytojas bendravo normaliai. Draugiškai. Įsigilino, ištyrė, paaiškino, davė rekomendacijas. Ir nors visą dieną šiandien nulūžusi visoje Lietuvoje e-sveikata, man gydytojas neparodė nei menkiausio savo nepasitenkinimo, nors akivaizdu, jo darbas yra dėl to gerokai apsunkintas ir nepatogus. Trumpai tariant: jei pacientai kreipiasi dėl konsultacijos, tai jos ir tikėkitės. O jei ateinate "tyrimo" - tai negaiškite gydytojo laiko. Gydytojui linkiu sėkmės ir normalesnių pacientų ateityje.

2022-08-18, 22:55 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, profesionalus, dalykiškas, konkretus, atidus. Ačiū.

2022-06-07, 21:58 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju,vyras laukė daugiau nei mėnesi,kankinosi nuo skausmo,laukėm,kad padarytų MRT,prašė tyrimų,bet daktaras nusprendė,kad čia psichologinės problemos ir pasakė,kad nėra tam jokio poreikio,išėjo lyg būtų kaltas,kad išvis atėjo,liūdna labai,toliau teks konultuotis privačiai ir darytis procedūras mokamai...Negalvoju,kad kiekviena diena vartojant nimesili nuo skausmo ir matant kaip tavo žmogus kankinasi,kad žmogus prisigalvoja,LIUDNA IR PIKTA

2022-05-25, 17:39 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nuostabiai paaiškino mano problemą, profesionalus. Geriausi atsiliepimai

2022-03-09, 13:24 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Arogantiškas,nemalonus gydytojas. Išėjus iš kabineto jaučiausi taip blogai psichologiškai,kad negalėjau atsigauti visą dieną. Nemėgstu vaikščioti pas daktarus ir ieškoti ligų,bet buvau pasiųsta savo šeimos gydytojos,o apsilankius pas šį gydytoją,noras rūpintis savo sveikata visai praėjo,nes po tokio gydytojo jau reikia psichologo. Iš žmogaus padaro kvailį,gal simuliantą ir supranti,kad jam tavo bėdos nesvarbu ir esi sveika! Ir nesvarbu,kad būna dienų,kad iš lovos negali išlipti,nes stuburas po daugelio metų darbo stovint,iškėlus rankas,jau "pavargęs".
Galvojau,kad sovietinio tipo daktarų jau nebėra,bet deja. Vėliau patys klausia,o kur buvai anksčiau,ko nesikreipei? Ogi po tokių "daktarų" praeina noras kreiptis. Gydomės patys,kas kaip išmano....

2022-02-07, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Geras gydytojas. lankaiusi kėlis kartus. Apklausė atsakyngai, įdėmiai, trukom 40 min. Ejau su galvos skausmais. Skyrė tyrymus, po tyrymų lankaiusi vėl, paskirtas gydymas. Gydymas padėjo, po kėlių mėn. pasveikau. Dėkinga. Pataariu kitiems

2022-01-28, 09:31 | Registruotas lankytojas 2

Pats nemaloniausias gyditojas kokį esu sutikęs gyvenime, verčia jaustis melagiu neva ko čia atėjai, grubus. Kalba medicininiais terminaias kuriu nesupratęs paprašiau paaiškinti, pažvelgė kaip į asilą ir lyg niekur nieko toliau tęsė.
100proc. vaikystėje buvo iš jo šaipomasi ir tyčiojamasi, dabar bando atsigriebti. Nekenčia žmonių, todėl dirbti su žmonėmis neturėtu.
P.S. Kitų kelių pažystamų žmonių įspūdis po apsilankimo pas "daktarą'' urbelį toks pat.

2021-12-21, 12:07 | Registruotas lankytojas 1

Prisidėsiu prie kitų komentatorių ir daugiau pas šį specialistą eiti nenorėčiau. Kalba daug, į klausimus atsako. Bet kiekvienas klausimas sukelia juoką ir pašaipą. Nemanau, kad turėtų būti toks bendravimas, net nesmagu ko klausti, nes pasijauti kvailas. Galvos skausmų problemos taip ir nesudaro, ir net nesistengė toliau ieškoti.

2021-09-28, 23:38 | Registruotas lankytojas 5

Labai arogantiškas, nemalonus gydytojas. Profesionalumo mažai

2021-05-17, 15:57 | Registruotas lankytojas 36

Tikrai nustebau, kai nuėjus į konsultaciją neatitiko nei vienas prastas atsiliepimas apie gydytoją. Nes gydytojas darė tyrimą ir po to konsultavo. Bet tokio išsamaus papasakojimo apie tai koks būtų efektyvus, rekomenduojamas gydymą, kad pagerėtų sveikata, apie pačią ligą seniai mačiau. Išsamiai išsiklausinėjo visus simptomus, paskyrė efektyviausia gydymą, labai malonus, tikras daktaras. Atsakė į visus klausimus, tikrai rekomenduoju.

2021-02-07, 19:34 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-28, 18:30 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-10-28, 12:16 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-13, 15:59 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju visiems,. Labai dėmesingas, atidus, atsakė į visus užduotus klausimus, matėsi, kad klientas jam svarbus, gilinosi ir į senas, ir į naujas bėdas. AČIŪ

2020-02-20, 21:09 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-08-31, 07:40 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-18, 16:51 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2018-12-13, 07:07 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2018-08-15, 12:12 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2018-03-10, 18:00 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2017-11-15, 00:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2017-03-21, 02:36 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2017-03-20, 17:08 | IP: 77.219.203.196

....daugiau tokių gydytojų ir tada vaistinių skaičius sumažėtų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2016-11-27, 01:54 | Registruotas lankytojas 2

Irmantas Urbelis 2015 metais po autoavarijos sėkmingai gydė mano dukrą. Susirgus žmonai , buvome nukreipti į Kauno klinikas , jų medikai pusei metų išrašę netinkamus vaistus , žymiai pablogino sveikatą . Praradę viltį 2016 metais kreipėmės į Tauragės ligoninės gydytoją Irmantą Urbelį , kurio pastangomis buvo pagerinta ligonės savijauta, sustabdytas ligos progresavimas . Tolimesniems tyrimams jis mus pasiuntė į Vilniaus Santariškių klinikinę ligoninę . Tai mielas , jautrus žmogus . Nežinojome , kad Tauragėje turime tokio aukšto lygio gydytoją neurologą , kuriam be galo esu dėkingas už parodytą žmoniškumą gydant man labai artimus šeimos narius . Linkime Jums Irmantai asmeninės ir darbinės sėkmės. Ačiū.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2016-02-01, 20:22 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2015-03-17, 11:56 | IP: 212.59.11.187

Labai malonus, šiltas, rūpestingas ir nuoširdus Gydytojas. Dabar jis dirba Tauragės ligoninėje ir būtų gerai, kad čia ir liktų dirbti, tokių specialistų labai reikia.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2014-05-24, 16:22 | IP: 90.134.128.170

Nu nezinau, nei as daviau, nei manes prase. Isgyde ir paleido. Zemesnio komentaro autoriui nori pasakyti, kad visi gydytojai elgiasi pagal priezodi: duoda - imk, musa - bek :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2014-04-16, 20:45 | IP: 84.240.35.101

Savo darba atlieka gerai tik gavus voka. Kitaip bando perkelti pacienta i kitus skyrius. Voko storis gam didelis, kam jam alga moketi!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2014-02-08, 10:02 | IP: 77.219.139.84

Nebuvau dar susidūręs su tokiu puikiu gydytoju, nors esu dažnas neurologų pacientas. Ne tik labai stengiasi viską išaiškinti, bet ir nustatė gana retą patologiją smegenyse. Nežinau, ar tai bus pagydoma, tačiau vien už tokį požiūrį į neaiškią ligą rašau maksimalų įvertinimą. Gaila, kad ankščiau pas jį nepapuoliau

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2014-01-02, 12:34 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2013-08-25, 19:26 | IP: 5.20.132.177

Lankiausi pas si gydytoja Karoliniskiu poliklinikoje, tikrai puikus gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2013-08-19, 05:12 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2013-03-19, 22:07 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2012-03-23, 06:27 | IP: 193.219.12.68

Aukštos kvalifikacijos. Rūpestingas. Didelis AČIŪ nuo Fedotenkovo artimų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2012-01-23, 20:29 | IP: 78.60.90.143

Neblogai. Zmones keiciasi ir daktariukas pasikeite.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2012-01-12, 06:05 | IP: 193.219.135.100

Labai malonus išmanantis savo darbą gydytojas. Tkrai ištraukė iš mirties nagų mano tėtį.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2011-01-17, 16:44 | IP: 78.60.90.143

Kaip sakomą tai gydytojas iš pašaukimo. Demėsingas,rupėstingas, viska išsamiai paaiškina. Maloniai ir kantriai bendrauja su senjorais tai retas atvejis siais laikais. Man daznai tenka bendrauti su gydytojais ir patikekit tai yra retenybe.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2010-11-08, 18:22 | IP: 78.60.218.77

Labai profesionalus gydytojas,jau bendraujam ne pirmus metus. Issamiai atsako i visus rupimus klausimus, labai maloniai bendrauja,pakelia upa :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2010-07-10, 15:56 | IP: 84.15.185.22

Labai mielas, rūpestingas ir geras gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2009-09-30, 07:40 | IP: 79.142.112.77

Profesionalus gydytojas, skiria daug laiko saves tobulinimui. Specializuojasi konkreciose srityse.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?
2009-02-01, 09:40 | IP: 84.240.8.25

Labai demesingas, rupestingas ir maloniai bendraujantis daktaras, issamiai paaiskinantis visus rupimus, su liga susijusius klausimus. Tikrai pakele is patirties susiformavusi bendra gydytoju reitinga. Dideles sekmes darbuose!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Irmantas Urbelis?