Pacientai, kurie rekomenduoja Irmantas Urbelis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-01-16, Nr. MPL-07777, Galiojanti

2019-09-20, 13:19 | 1

lankiausi 09.09d. noriu padėkoti už skirtą dėmesį, įsiklaisymą į problemą, patarimus, skirtą gydymą. Retai kada teko matyti kad taip plačiai ir aiškiai išaiškintų priežastis, nuoširdžiai patartų, įvardintų visas galimas gydymo alteratyvas ir kt. Mano nuomone labai profesionalus , turintis patirties gydytojas.
Nežinau kaip bus toliau, bet po 10d po skirto gydymo ir vadovaujantis patarimais jaučiuosi žymiai geriau.

2019-08-31, 10:40 | 1

Labai arogantiškas tipelis, paklausus diagnozės pasakė kad reikia 12 metų mokytis medicinos kad žinoti neurologinius simptomus. Taip ir nepaiškino, kodėl man skauda. Paklausė ar ramiau miegosiu jei pasakys kad man yra išvarža. Gal ir neramiau miegosiu, nes per skausmus užmigt negaliu, tačiau norėčiau sužinoti, kodėl vieną dieną esu žvali, o kitą dieną iš lovos negaliu atsikelti. Tai paminėjo, kad jeigu aš juo nepasitikiu, tada man gali išrašyti siuntimą, kad pažiūrėtų man išvarža ar ne. Ir paklausė ar rašom. Pasakiau kad rašom tai buvo labai nepatenkintas, nes aš juo kaip jis pats minėjo nepasitikiu. Begalo nemalonus išėjau išvargus ir skausmuose, žiūrėjo iš aukšto, kaip į kokią bukaprotę. Pasakiau kad man paaiškintu diagnozę, ne kaip gydytojas gydytojui o kaip gydytojas paprastam žmogui, nes abejoju jei aš jam aiškinčiau iš savo profesijos pusės ar jis pats ką supratų, tad nėr ką čia vaizduot iš savęs.

2019-04-18, 19:51 | 1

visiškai nebuvo skirta laiko pagrindinei problemai, neįvertinti komentarai , kurie buvo pasakyti vizito metu, remtasi tik šeimos daktaro siuntimo dokumentu. Nepaskyrė jokio gydymo, pasiūlė kreiptis į privačius specialistus.

2018-12-13, 09:07 | 1

Niekam nesiūlau rinktis šito gydytojo (nesiverčia liežuvis net gydytoju pavadinti)

2018-08-15, 15:12 | 2

Nesupratus gydytojo užduoto klausimo kalbama arogantiškai,aukštomis medicininėmis frazėmis ,daugiau monologo forma,apžiūra super skausminga,negirdima prašymo ,,skauda”,
spaudžiama tiesiog kol iš skausmo kol rieda ašaros.Nerekomenduoju.