Pacientai, kurie rekomenduoja Danguolė Žaliauskienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01248, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-12-14, 08:41 | Registruotas lankytojas 1

Manyčiau turėtų labiau gilintis į paciento problemą, pasidomėti gretutinėmis ligomis ir vartojamais vaistais dėl gretutinių ligų. Vaistus turėtų išrašyti pacientui eant kabinete, o ne kažkada.

2019-09-30, 05:50 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja . Isklauso pacienta . As asmeniskai labai dekinga.

2019-09-05, 12:15 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabe DAKTARE!,kompetetinga,ismintinga,maloni!ACIU!

2019-06-12, 05:55 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai nepatenkinta šios gydytojos paslaugomis ir kompetencija. Pirmiausiai tai as su mažu vaiku prie kabineto prasėdėjau puse valandos po savo talono, kai daktarė su sesutėm gėrė kavą. Galiausiai sesutė mane pasikvietė į kabinetą, bet daktarė dar aptarinėjo asmeninius reikalus su vyresniąją už durų. Dar po 5 minučių pati užėjo į kabinetą. Paklausė kuo skundžiuosi, man atsakius, dar nesigilino, išrašė vaistą ir viso gero. Vaistas man netiko. Nutraukiau jo vartojimą. Kito susitikimo metu, daktarė buvo suinteresuota kitos daktarės priėmimu, nirs talono laikas buvo mano. Šnekėjo su šypsena, bet ne nuoširdžia. Netgi atstumiamai. Labai nemaloni patirtis. Kai kreipiesi į psichiatrą, tikiesi suoratimo ir pagalbos, o ne greito prastūmimo, kad galėtų toliau savo reikalais užsiimti. Jei ateity bus poreikis psichiatrui, būtinai rinksiuos kitą. Išsisaugojau jos pavardę, kad kada nesuklysčiau ir per klaidą nunueičiau. Niekam nerekomenduoju. Visi apeikit ratu. Tokie žmonės išvis neturėtų dirbti tokio darbo

2019-02-11, 08:43 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja.