Pacientai, kurie rekomenduoja Viktoras Švainauskas, %

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19184, Galiojanti

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15286, Panaikinta

Švainauskas Viktoras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Švainauskas Viktoras?

2.1

Nesidomėjo

2019-10-17, 10:34 | 1

Nuosatbus gydytojas!!! Labai rupestingas, paprasatas, gerai isaiskina esama problema ir pasiulo kaip ja isspresti. Netaupo savo laiko, pacientams. Man atliko 2 operacijas po kojos ciurnos luzio. Tikrai galiu rekomenduoti si puiku daktara is didziosios raides!!!!

2019-10-04, 22:09 | 1

Malonus ir kompetentingas gydytojas, kuris be priekaištų atliko operaciją ir išgydė rimtą rankos traumą. Buvau nuoširdžiai nustebinta gydytojo rūpestingingumo ir dėmesio kiekvienam pacientui. Galiu tik pasidžiaugti ir nuoširdžiai padėkoti. Ačiū!

2019-05-30, 15:10 | 1

Labai kompetetingas, malonus ir tikras savo srities specialistas. Padare tikrai sunkia kojos operacija. Galima sakyti surinko koja is naujo. Esu labai jam dekinga. Sveikatos jam ir viso ko geriausio. Aciu Gydytojau!

2019-05-15, 22:05 | 4

Puikus gydytojas, operavo mane, savo srities profesionalas. Visada geros nuotaikos, padrasina, zodziu geras zmogus ir geras daktaras.

2018-09-05, 11:04 | 2

Labai esu dėkinga už tiksliai nustatytą problemą ir paskirtą gydymą, po kurio pilnai pasveikau. Labai šiltas, malonus gydytojas, skiriantis daug dėmesio pacientui.