Pacientai, kurie rekomenduoja Viktoras Švainauskas, %

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19184, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Švainauskas Viktoras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Švainauskas Viktoras?

2022-01-03, 12:26 | Registruotas lankytojas 1

Kad daugiau būtų gydytojų su tokiu nusiteikimu :D visa komanda buvo super

2021-11-12, 08:43 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas labai malonus ir profesionalus. Išplėtotai paaiškino mano patirtos traumos ypatybes, gydymo būdus, traumos padarinius kūnui. Tikrai rekomenduoju šį specialistą

2021-11-12, 08:43 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-20, 22:33 | Registruotas lankytojas 6

Gydytojas, kuris skyrė laiko aptarti ir galimus gydymo būdus, ir priima paciento argumentus bei mintis, pataiso kur klystama, paaiškina visus klausimus.
Esu labai dėkingas už jo dėmesingumą, kantrybę ir gydymą

2021-04-19, 22:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai malonus gydytojas ! Pirmą kartą turejau lūžį ( net 2 ) puikiai viską išaiškino . Likau labai patenkinta :)

2020-10-30, 10:23 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas,surinko koją iš naujo.Malonus,bendraujantis.Rekomenduoju.

2019-10-17, 07:34 | Registruotas lankytojas 5

Nuosatbus gydytojas!!! Labai rupestingas, paprasatas, gerai isaiskina esama problema ir pasiulo kaip ja isspresti. Netaupo savo laiko, pacientams. Man atliko 2 operacijas po kojos ciurnos luzio. Tikrai galiu rekomenduoti si puiku daktara is didziosios raides!!!!

2019-10-04, 19:09 | Registruotas lankytojas 1

Malonus ir kompetentingas gydytojas, kuris be priekaištų atliko operaciją ir išgydė rimtą rankos traumą. Buvau nuoširdžiai nustebinta gydytojo rūpestingingumo ir dėmesio kiekvienam pacientui. Galiu tik pasidžiaugti ir nuoširdžiai padėkoti. Ačiū!

2019-05-30, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai kompetetingas, malonus ir tikras savo srities specialistas. Padare tikrai sunkia kojos operacija. Galima sakyti surinko koja is naujo. Esu labai jam dekinga. Sveikatos jam ir viso ko geriausio. Aciu Gydytojau!

2019-05-15, 19:05 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, operavo mane, savo srities profesionalas. Visada geros nuotaikos, padrasina, zodziu geras zmogus ir geras daktaras.

2018-09-05, 08:04 | Registruotas lankytojas 3

Labai esu dėkinga už tiksliai nustatytą problemą ir paskirtą gydymą, po kurio pilnai pasveikau. Labai šiltas, malonus gydytojas, skiriantis daug dėmesio pacientui.

2018-02-05, 17:20 | Registruotas lankytojas 1

Tai nuoširdus, malonus, matosi kad tikrai myli savo darbą. Jeigu visi gydytojai būtų tokie, kaip gerb. Viktoras Švainauskas, apie medikus kalbėtų kaip apie aukščiausio lygio specialistus. Aš labai džiaugiuosi, kad būtent Jūs mane operavote. Ačiū Jums. Išlikite visada toks malonus ir nuošordus.

2017-07-26, 09:53 | IP: 195.182.90.130

Profesionalus, nuoširdus, taktiškas.