Pacientai, kurie rekomenduoja Valentina Šuvalova, %

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17971, Galiojanti

Išduota: 2016-07-08, Nr. MPL-21435, Galiojanti

2019-07-19, 11:22 | 5

Nuostabi gydytoja! Patekau pas ją jau antrą kartą. Labai maloni, neskubant atsakė į VISUS man aktualius klausimus.

2019-06-21, 20:29 | 3

Lankiausi pas šią gydytoją visą savo nėštumą,nieko blogo pasakyti negaliu,dėmesinga,maloni,korektiška,ramiai ir išsamiai viską paaiškina,detaliai apžiūri ir pakomentuoja.

2019-03-24, 21:58 | 4

Maloni gydytoja, radom bendrą kalbą, buvau su siuntimu ir tikslu ultragarso tyrimui, atliko viską, ką reikėjo, komentavo ir atsakinėjo į klausimus išsamiai.

Mielai kreipčiaus vėl:)

2018-11-19, 16:01 | 5

Lankiausi privačiai konsultacijai, patiko, kad gydytoja yra jauna ir aiškina viską kantriai, išsamiai, atsakė į visus klausimus paprastai, žmoniu kalba. Apžiūra buvo sklandi, maloni, dalyvavo ir vyras, aptarėm visus neaiškumus. Likom labai patenkinti, aptarnavo profesionaliai ir draugiškai. Rekomenduočiau.

2018-05-10, 12:59 | 1

Gydytojai sakau patį didžiusiā ačiū už visā priežiūros laikā! Nežinau iš kur tokie keisti vertinimai, bet gydytoja kuo puikiausiai išmano savo darbā, visada su nuotaika, besišypsanti, atsakė į visus mano klausimus, kad ir kartais keisti jie budavo! Taip pat tikrai kompetetinga, atsakinga ir švelni. Turėjau gale nėštumo bėdù su kraujospūdžiu ir daktare tikrai nenumojo ranka, o atvirkščiai, rimtai į tai pažiúrėjo ir skyrė gydymā.
O labiusiai širdį paglostė tada, kai jau prasidėjo gimdymas, susitikau daktarę kolidoriuje, tai ji atėjo pasiteirauti gimdymo metu kaip jaučiuosi, užėjo ir kitā dienā po gimdymo! O juk ji visai to neprivalėjo daryti!
Kita nėštumā 100% lankysiuosi ir vel pas šiā gydytoja!
Sekmės ir iki greito! :)

2017-11-14, 20:26 | IP: *.*.*.*
2017-10-03, 19:28 | IP: 78.56.119.243

Šauni, profesionali gydytoja. Patekau pas ją į palatą, kadangi mano nėštumo pradžia nebuvo visai sklandi, man patiko gydytojos nuoširdumas ir aiškus mano problemos paaiškinimas, todėl nusprendžiau pas ją lankytis ir toliau nėštumo priežiūrai. Deja teko atlikti planinį cezarį, kadangi mano vaikutis nusprendė sėdėti. Gydytoja operaciją atliko laiku ir be komplikacijų, aplankė ir prižiūrėjo ir po operacijos. Ir beje.. jokių dovanėlių ar padėkų nenešiau, kadangi tai prieštarauja mano įsitikinimams..... Todėl nesuprantu šiu piktų komentarų apie gydytoją V. Šuvalovą. Tikrai rekomeduoju! AČIŪ Pagarbiai A.T.

2017-09-30, 17:42 | IP: 195.182.75.84

Nuostabi gydytoja. Profesionaliai prižiūrėjo visą nėštumą. Ačiū

2017-09-26, 17:49 | IP: *.*.*.*
2017-03-03, 19:20 | IP: 195.182.75.84

Maloni, nuoširdi gydytoja! Nors ir jauna, bet kruopščiai įsigilino į mano situaciją ir atsakė į visus klausimus. Sėkmės šiai gydytojai!