Pacientai, kurie rekomenduoja Gintarė Špėlytė, %

Registracija čia ir dabar
NEUROMEDA, Kauno padalinys

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03053, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Špėlytė Gintarė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Špėlytė Gintarė?

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.2

1.7

1.7

Registracija čia ir dabar
NEUROMEDA, Kauno padalinys
2022-10-26, 11:32 | Registruotas lankytojas 2

Manau yra sistemoje klaida.
Špėlytė Gintarė nėra psichiatrė at kokia kitokia gydytoja.
Pacientus spaudžia kaip sultis, pertraukinėja, rėkia kol jie pasiduos ir leis jai piktnaudžiauti savo pareigomis.
Maldauju, isvkieskite policiją, aš nesijaučiu saugi čia.

2021-12-13, 01:30 | Registruotas lankytojas 9

Tikrai nerekomenduoju,susitikimas su tokia ,,gydytoja"galutinai traumuoja psichologiškai

2021-02-27, 23:33 | Registruotas lankytojas 1

Buvau šokiruota gydytojos elgesiu,manau kad ji net neverta to vardo,žmogaus visiškai neišklauso,kalba tik ji viena,patyriau didžiulį stresą, nuo jos krūvos ižeidinėjimų,atminčiai liko telefone įrašytas pokalbis su ją????išėjus iš jos kabineto net lengviau pasidarė,kyla įtarimas ar gerb.gydytoja blaiva dirba,ar kažko pavartojus,manau kad iš tokios,,daktarės"reikėtų atimti licenciją,aš taip nepasiduosiu,rašysiu aukščiau,jei nepadės,rašysiu Verygai,nu juk turi būti kažkokia teisybė,nuo tokios ,,daktarės"reikia bėgti kaip velnias nuo kryžiaus,niekam nerekomenduoju,nebent nori sau ligą įsivaryt,kuo toliau nuo tokios!!!

2020-10-21, 17:21 | Registruotas lankytojas 1

Nepatarciau kreiptis pas ja.Zodzio pasakyt neleidzia,iskalausyti problemos nenori.Manau kad jos med. titulas susuko jai galva.

2020-10-17, 18:50 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja vazinejom apie 5 menesius, i problemas nesigilino, paskutinio susitikimo metu buvo pasakyta, "neisipleskite, nes neturiu laiko, kadangi laukia kitas vizitas", buvome sutikti su pretenzijom, kad sudubliuoti pacientai(registravomes ir atvykome administratores paskirtu laiku), konsultacija uztruko max 10 min, sunus isejo su kruva psichotropiniu receptu ir dar didesniu stresu.... Rekomenduoju pas sia "specialiste" nesikreipti!

2020-02-28, 12:15 | Registruotas lankytojas 2

Savo asmenine patirtimi, tikrai negalėčiau rekomeduoti šios gydytojos, dėl jos bendravimo su pacientais, netaktiškumo ir nekultūros. Teko lankytis pas dar kelis specialistus,tačiau nebuvau patyrusi nieko panašaus. Gydytoja nuolatos pertraukinėja, jei bent šiek tiek plačiau bandau nupaskot problemą, neleidžia net vienu sakiniu nusakyti kas ir kaip, tik greit sumurma: trumpinam, čia jau kalbate ne į temą, viskas, aiškiai sakykit ir pan. Tonas gan girežtas ir piktas. Lyg susitikimui būtų skiriama 3min laiko. O aš ne pasaką jug sekiau, o pasakojau kokie simptomai mane kankina. Tai labai išmuša iš vėžių, nes lankydamasis tikiesi mandagaus kontakto su gydytoju, tačiau gauni kaip skuduru per veidą. Galvojau kaip ji man padės jei neleidžia nupasakoti savo būsenos, nuolatos mane pertraukinėdama ir tildydama. Dėl išrašytų vaistų priekaištų neturiu, dalinai tiko, sprendžiant problemą. Tik vaistus atitaikė iš 3 karto. Kaip ir minėjau visa kritika yra paremta mano asmenine 4 mėnesių lankymosi patirtimi, bendraujant su gydytoja. Ir visa kritika yra būtent dėl netaktiško bendravimo ir paciento neišklausymo.

2019-07-18, 10:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-07, 22:30 | Registruotas lankytojas 1

Man labai patiko si gydytoja. Kompetetinga, maloni, viska paaiskina. Moka bendrauti su pacientais.

2017-10-24, 15:07 | IP: *.*.*.*

2017-06-12, 15:04 | IP: *.*.*.*