Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Vičkačkaitė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-01-23, Nr. MPL-12236, Galiojanti

Vičkačkaitė Lina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vičkačkaitė Lina?

2019-07-05, 12:20 | 1

Puiki pediatrė, labai atidi, maloniai bendrauja su vaikais. Skiria papildomo dėmesio, jei mato, kad svarbi problema. Labai džiaugiuosi ją pasirinkusi savo vaikų gydytoja.

2018-11-16, 20:18 | 3

Puiki gydytoja, kuriai pacientas rūpi. Džiaugiamės, kad pas ją pateko gydytis mūsų sūnus. Rekomenduojame. Andriaus tėvai.

2018-08-03, 15:15 | 2

Nereali gydytoja. Visada demesinga, puikiai pataria, ismano savo darba. Vedu pas ja abu vaikus. Likome sioje poliklinikoje tik del jos. Labiausiai patinka, kad gydytoja antibiotikus israso tik ekstra atvejais, kai tikrai to reikia.

2018-08-01, 09:47 | 2

Labai profesionali ir maloni vaikams gydytoja. Labai gražiai bendrauja su mažiukais :) tikrai rekomenduojame.

2018-06-29, 15:20 | 2

Puiki gydytoja! Visada rupestingai ir atsakingai apziuri musu dukryte, skiria pakankamai laiko, visada maloniai ir issamiai atsako i visus mums rupimus klausimus, paskyria reikiamus tyrimus, israso reikiamus siuntimus pas kitus gydytojus. Esame labai patenkinti

2018-03-12, 10:54 | 3

Puiki gydytoja ir puiki sesutė, labai švelnios, rūpestingos

2018-01-15, 16:12 | 2

Puiki gydytoja - maloni, rupestinga, profesionali, nuodugni ir atsargi. Labai rekomenduoju.

2017-11-04, 15:35 | IP: 78.61.156.213

Nors nesame šios gydytojos pastovūs pacientai, bet taip nutiko, kad mūsų šeimos gydytoja išėjo į pensiją ir mums kita vizitas buvo paskirtas pas šią gydytoją.
Kadangi vaiko būklė ir savijauta buvo tikrai ne kokia, gydytoja labai kruopščiai mus stebėjo. Paskyrė visus reikiamus tyrimus, kontroliavo jų eigą. Gydytoja pasiūlė skambinti net ir pasibaigus jos darbo valandoms.
Ačiū Jums už Jūsų atsidavimą mums ir darbui. Esate nuostabi gydytoja.

2017-02-02, 12:46 | IP: 213.164.108.26

Puiki gydytoja, dėmesinga, mandagi ir šiltai bendraujanti, yoač su vaiku.

2016-11-21, 19:48 | IP: 78.56.122.65

Puiki gydytoja. Draugiška, komunikabili, besišypsanti ir labai patinka mažajam jos pacientui.