Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Šiurkaitė, %

Išduota: 2012-07-11, Nr. MPL-17840, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-04-02, 18:03 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja Šiurkaitė Viktorija nebaigė gydymo ir nusišalino.Susisiekti su ja jos pateiktu telefonu visą savaitę buvo neįmanoma neatsakinėjo į skambutį.Vieną kartą atsiliepus slaugutei,aš buvau apšauktas,kad trukdau gydytojai,ir man nebuvo leista su ja pasikalbėti.Nebaigusi gydymo ji nuo gydymo nusišalino(gal čia kaltas koronovirusas).Likau ant ledo,su visiškai ne tais jos paskirtais vaistais(TARKA),kurie mano sveiktos būklę tik pablogino.Beliko tolimesniam gydymui kreiptis į VilniŲ Santaros kliniką,ar kokią kitą,tik ne į Kauno kardiologinę kliniką.

2019-11-19, 11:58 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja arogantiška ir skubanti, nors už durų nei vieno paciento nebuvo. Nesidomi paciento situacija. Vengė atsikinėti į klausimus. Nesigilino į problemą, sprendimo nepasiūlė. Atmestinis požiūris. Paprašius recepto papildams, pasakė neturinti laiko tokiems dalykams. Dažnai lankausi pas kardiologus ne tik pati, bet ir sūnų vežu, tai pirmas kartas, kai toks atsainus požiūris pas specialistą Fui, neverta būti gydytoja, jei negali suvaldyti pykčio ir pakelto balso prieš nėščią moterį, kuri paprašė papildams recepto, nes pasak jos, ji neturinti laiko tokiems dalykams, tai ne jos darbas išrašinėti tokiua receptus.

2018-12-07, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

Esu patenkinta šia jauna gydytoja,kuri aiškiai ir tiksliai papasakojo apie mano ligą ,ir atsakė į visus man rūpimus klausimus.

2018-10-29, 16:50 | Registruotas lankytojas 1

Man ši gydytoja labai patiko