Pacientai, kurie rekomenduoja Žemyna Šimkutė, %

Registracija čia ir dabar

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19746, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2017-07-27, Nr. MPL-22532, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
2022-01-06, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Geriasia mano sutikta gydytoja, Gydytoja iš didžiosios raidės. Esam patenkinti gydytojos profesionalumu, atidumu ir rekomenduojame kitiems. Rūpestinga, užjaučianti po apsilankymo nelieka klausimų. Jaunas specialistas kokių norėtųsi daugiau matyti mūsų medicinoje. Ačiū Jai. ❤️

2021-12-11, 01:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi Gydytoja iš didžiosios raidės. Džiaugiamės be proto ir rekomenduojame kitiems. Maloni, rūpestinga ir Jos kabineto išeiname neturėdami klausimų ir su aiškiais atsakymais. Gydytoja jauna, bet reikėtų visiems iš jos pasimokyti.

2021-10-07, 21:38 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi šeimos daktarė!
Einame tiek aš su vyru, tiek esame priregistravę ir sūnų. Išsamiai, žmogiškai paaiškina tiek tyrimų rezultatus, tiek procedūras bei jų būtinumą. Visad išklauso ir pasiūlo geriausią variantą (pvz. renkantis specialistą vienai ar kitai problemai spręsti).
Didžiausios rekomendacijos!

2021-09-23, 21:10 | Registruotas lankytojas 1

tikrai puiki gydytoja, rūpestingai elgiasi su vaiku, viską išsamiai paaiškina.

2021-09-21, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi dukrytės gydytoja, esam labai patenkinti ❤️

2021-08-04, 11:30 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabi rūpestinga ir profesionali šeimos gydytoja. Gilinasi į paciento problemas. Nuoširdžiai stengiasi visapusiškai padėti. Labai džiaugiuosi, kad surado mūsų šeima gydytoją Žemyną. Jei jaunoji gydytoju karta tokia mylinti savo darbą ir atsidavusi kaip ši medikė, tai tikiu, kad mūsų sveikatos apsaugos sistemos laukia teigiami pokyčiai.

2020-10-31, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Rūpestinga, dėmesinga, išsamiai viską paaiškinanti. Džiaugiuosi, kad mūsų šeima turi tokią nuostabią šeimos gydytoją.

2019-06-03, 18:19 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi rūpestinga ir profesionali šeimos gydytoja. Gilinasi į paciento problemas. Nuoširdžiai stengiasi visapusiškai padėti. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau į gydytojos Žemynos rankas. Jei jaunoji gydytoju karta tokia mylinti savo darbą ir atisidavusi kaip ši medikė mūsų sveikatos apsaugos sistemos laukia teigiami pokyčiai.

2018-04-20, 09:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai rūpestinga daktarė. Po ligos domėjosi mano ir vaiko sveikata. Tikrai nesu dar sulaikiusi tokio dėmesio nuo gydytojo. Labai nuosekliai ir atidžiai skiria tyrimus.

2017-09-27, 07:53 | IP: *.*.*.*