Pacientai, kurie rekomenduoja Ligita Šiaurytė-Skiparienė, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Šiaurytė-Skiparienė Ligita dirba šioje gydymo įstaigoje
Neturime informacijos
2023-02-09, 12:25 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta gyd. Ligita Šiauryte-Skipariene. Maloni, konkreti, noriai atsakinėjo į mano užduodamus klausimus. Buvo empatiška mano problemai. Labai džiaugiuosi atradusi šią gydytoją!

2023-01-02, 17:10 | Registruotas lankytojas 3

Tikiuosi nebeteks su šia gydytoja daugiau susitikti.

2021-08-25, 08:58 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Atsakymas: kreiptis kitur. Jokio gydymo ar sprendimo būdo, gydytojas nepasiūlė. Visiškai nekompetitinga mano problema. Na, lankymasis pas šia gydytoja = laiko gaišimui.

2021-08-04, 15:04 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Lankausi pas ja su vaiku. Tikrai atidi nuo pat vaiko gimimo. Nesivadovauja vien tik lentelemis, palanki zindymui, turi tam ziniu.

2020-01-21, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

Abu musu vaikai lankosi pas sia gydytoja. Esame patenkinti ne tik mes, bet ir musu mazyliai :) Jauna, inovatyvi, atsakingai ziurinti i savo darba bei klientus. Rekomenduojame!

2019-10-01, 13:43 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja.Patars ,išklausys ,apžiurės.Malonu pas tokia gydytoją lankytis.❤️

2019-01-12, 14:55 | Registruotas lankytojas 3

Labai sauni daktariuke

2018-06-12, 13:59 | Registruotas lankytojas 11

maloni gydytoja! buvo tik kei vizitai dar-pokolkas super.