Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Šiaudinytė, %

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22883, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šiaudinytė Ieva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šiaudinytė Ieva?

2020-07-14, 08:16 | Registruotas lankytojas 6

Labai džiaugiuosi, kad patekau į šios gydytojos rankas. Rūpestinga, išklausanti, viską paaiškinanti. Po jos atlikos operacijos jaučiausi puikiai. Didžiausios rekomendacijos :)

2020-02-22, 09:12 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga, savo darbą išmananti, lengvai bendraujanti, miela, jauna, perspektyvi specialistė.

2020-01-15, 18:13 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū Jūms gydytoja už viską

2019-12-05, 19:45 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi savo srities specialistė! Ši gydytoja priėmė mano kūdikį, tad esu labai laiminga, kad pas ją papuoliau. Gimdymas buvo itin ilgas ir sunkus (truko beveik parą), o ši gydytoja visą laiką labai palaikė, prižiūrėjo, motyvavo. Ji yra labai supratinga ir be galo žmogiška. Aiškiai atsako į visus klausimus ir dalina patarimus. `Tikrai mažai yra Lietuvoje tokių jaunų ir profesionalių daktarų! Tikrai rekomenduoju!

2019-06-23, 10:31 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Kuo daugiau tokių jaunų ir talentingų gydytojų Lietuvoje bus, tuo mums bus lengviau gyventi! Gydytoja prieš apžiūrą išsinagrinėjo mano ligos istoriją, neklausinėjo tų dalykų, kurie jau buvo kortelėje, viską labai išsamiai paaiškino tiek prieš operaciją tiek po operacijos. Nuramino, paguodė ir suteikė vilties. Labai žmogiška ir miela gydytoja.

2017-02-08, 13:57 | IP: 78.56.101.207

Labai puiki,kelianti pasitikejima jauna gydytoja! Svelni,maloni,rupestinga ir kompetetinga.
Esu labai dekinga jums!
Egle