Pacientai, kurie rekomenduoja Aleksandras Šeredega, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02858, Galiojanti

Šeredega Aleksandras dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šeredega Aleksandras?

2019-09-30, 10:52 | 1

Labai šaunus gydytojas! Puikiai mokėjo elgtis su mažąja. Atsakė į visus klausimus.

2019-05-23, 10:48 | 1

Gydytojas labai konkretus. Atsako į visus klausimus, pakonsultuoja, pataria. Atsargus - buvome po rankos lūžio. Nereikia "traukti" informacijos. Remiasi tyrimo rezultatais, diagnozės nebuvo spėjimo būdu.

2019-04-29, 00:11 | 3

Super gydytojas, atvažiavome su drukryte i pirmos pagalbos skyriu ir pataikeme ant sio dataro budejimo. Labai graziai bendravo su vaiku. Taip pat, kai nesigavo man islaikyti vaiko, kad rengena padaryt, atejo, pasidomejo ir padejo padaryti viska, aiskiai pasake ka reikia daryti ir kaip gydyti, kita diena mergyte jau pilnavertiskai judino ranka. Didelis aciu! Daugiau tokiu gydytoju!

2019-04-05, 20:29 | 1

Teko lankytis su 2 mėn. Kūdikiu. Gydytojas konkretus, profesionalus, švelniai elgesia su kūdikiu. Išsamiai ir maloniai atsako į klausimus. Rekomenduoja Bernardas V.

2019-03-21, 11:12 | 4

Aš nežinau ar geras specialistas, nes jis buvo pirmas vaiką apžiūrėjęs specialistas ir praėjo mažai laiko, tai nežinau nei ar tinkamas gydymas ir ar ta pati diagnozė pasitvirtins ateityje. Bėda ta, kad labai menkai bendrauja. Gavusi diagnozę aš noriu gauti ne tik popieriuką su išrašu, bet ir diagnozės komentarą. Kokios perspektyvos su ta diagnoze, ką ji reiškia? Ką su tokia diagnoze daryti ir ko negalima. Gydoma ar negydoma? Kokie gydymo variantai? Nieko nepaaiškino. Iš viso pasakė gal tris sakinius. Gal žmogus po kokio budėjimo buvo, nežinau, bet labai nesmagu kai reikia po žodį pešti iš žmogaus. Ir labai sunku užduoti tinkamus klausimus taip ekspromtu kai aš ne medikė.

2018-02-09, 12:07 | 1

Paliko puikaus specialisto ir geranoriško žmogaus įspūdį. Diagnozė buvo pateikta ne "iš akies", o remiantis tyrimais, viskas aišku ir tikslu. Rekomenduoju!

2017-12-08, 11:38 | 1

Pas gydytoja kudiki registravau paskaiciusi atsiliepimus, kuriu buvo daug ir labai geru. Tai gydytojas pilnai pateisino lukescius, labai graziai bendravo su kudikiu, svelniai apziurejo nesukeldamas vaikui jokiu nepatogumu. Nors lankemes profilaktiskai ir jokiu nukrypimu mums nerado, parode kaip patiems atlikti mankstele namie. Labai malonus gydytojas!

2017-03-21, 10:51 | IP: 193.219.90.21

Labai puikus gydytojas, išsamiai atsako į visus klausimus.