Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Čepulis, %

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2006-02-15, Nr. MPL-07919, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13410, Galiojanti

Čepulis Vytautas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čepulis Vytautas?

Nesidomėjo

2016-02-12, 23:51 | IP: 78.60.74.14

be galo rupestingas,nuosirdus,profesonaliai bendrauja iesko geriausiu sprendimu ir galimybiu. Sekmes ir energijos ,Jus, nuostabus Gydytojas!!!

2016-01-29, 02:57 | IP: 78.60.238.70

Nuostabus gydytojas, man operavo IVa stadijos skydliaukes vezi. Jau praejo beveik 2 metai po operacijos, gydytojas buvo labai rupestingas po operacijos sake, kad manoji buvo kogero sunkiausia jo karjeroje, kadangi man buvo tik 18 metu jis daugiau bendravo su mano mama, po operacijos detaliai apibudino nuo kuriu vietu nuime metastazes ir pasake, kad stengesi ir isoperavo tarsi savo dukra. Sis gydytojas visada bandydavo pralinksminti sakydavo : pirmyn zvirbleli!. Visada kantriai perrisdavo zaizdas, nes bijojau. Manau jis padare ka galejo, atliko radikalia operacija, zinoma man tuo gydymas nesibaige ir dabar dar nesibaigia, bet gera pradzia jau puse darbo :)

2015-02-26, 19:24 | IP: 78.56.190.142

Mes, žmonės, angelus įsivaizduojame esančius sparnuotomis būtybėmis. Dievo pasiuntiniai žemėje: nešantys šviesą ir valdantys, kovotojai ir sergėtojai... Angeologija iš tiesų yra įdomus pažinimo dalykas, tačiau noriu čia parašyti ne apie šias dangiškąsias būtybes, o apie realų žmogų, turintį širdies sparnus, kuris gyvena tarpe mūsų ir tokį gali atpažinti susiklosčius tik ypatingoms aplinkybėms, dažniausiai gyvybės/mirties akivaizdoje. Šis žmogus ir į jį panašūs yra tarsi angelai, jų kasdien nepamatysi, nes jų dvasinės vertybės yra grįstos tikruoju pašaukimu – kukliai tarnauti savo artimui, t.y. dalintis tuo, ką turi brangiausio – širdimi, meile bei profesinėmis žiniomis, įgūdžiais – viskuo, kuo Dievas juos apdovanojo. gerai.... Taigi, gydytojas Vytautas Čepulis tapoto mano močiutei Jadvygai Angelu, kurio širdis ir rankos pasigailėjo seno, 98-tuosius metus gyvenančios moters, kurią kitas gydytojas, apžiūrėjęs pacientę, tuoj pat „nurašė“ amžinybei...
Žmonės gerieji, tikiuosi, esate girdėję apie legendinį švedų kilmės gydytoją, rašytoją ir humanistą Axel‘į Munthe, „Knygos apie San Mikelę“ autorių – savo metu gydžiusį vargšus Paryžiaus priemiesčiuose ir tuo pačiu Švedijos Karalystės karališkąją šeimą? Esu įsitikinęs, kad ne tik mano močiutei Jadvygai, tačiau ir daugeliui žmonių, kuriems gydytojas Vytautas Čepulis išgelbėjo gyvybes ar bent pabandė tai padaryti – buvo, yra ir liks alter Axel‘iu Munthe. Savo metu šventasis Pranciškus Asyžietis savo apsisprendimu tarnauti Dievui visa širdimi buvo vadinamas alter Jėzus Kristus, nes gyveno vadovaudamasis svarbiausiuoju Dievo įsakymu mylėti savo artimą kaip save patį!
Ne visi žemiškieji angelai yra surašyti žmonių knygose, tačiau visi iki vieno jų vardai yra surašyti Dievo Knygoje. Apie tai yra gražiai pasakęs Raniero Cantalamessa OFM Cap., vienas garsiausių šiuolaikinių Dvasios teologijos mokytojų. Kai žurnalistas paklausė Motinos Teresės, ką jai reiškia dar gyvai esant būti vadinama šventaja, atsakė, kad „šventumas nėra jokia privilegija nedaugeliui, bet įprasta pareiga kiekvienam iš mūsų“. Ji ta maksima vadovavosi ir tuo gyveno...
Dėkoju gydytojui Vytautai Čepuliui savo šeimos, močiutės Jadvygos vardu ir tikiu, kad Jėzus Kristus išsirinko šį gydytoją būti Jo širdimi ir rankomis - kad galėtų gydyti, teikti viltį žmonėms, geru žodžiu paremti, nuraminti sunkia liga susirgusį žmogų ypatingu jam metu – vilties/baimės/vilties akivaizdoje, kai gyvenimas atsiveria savo tikrąja verte, kurios šiaip kasdienybėje tinkamai neįvertiname ir nesuvokiame....
Sakau garsiai ir tvirtinu, nes patyriau, kad Gydytojo Vytauto Čepulio duota Hipokrato priesaika yra tikra ir tvirta kaip uola, o devizas ALIS GRAVE NIL (nėra nieko sunkaus tiems, kas turi sparnus) visiškai atitinka šio žmogaus gyvenimą.
Raimondas Černiauskas

2014-03-06, 09:33 | IP: 85.206.6.84

Nuostabus gydytojas ir žmogus. Dėkinga jam iki kol būsiu gyva.

2013-12-03, 12:09 | IP: 212.52.62.62

Vytautas Čepulis ne Gydytojas Jis - Stebukladarys - Žiniuonis. Vien Jį pirmą sykį pamačius, jo Nuoširdus, Raminantis žvilgsnis mane nuteikė pasitikėjimui. Man 2011-06-10 išoperavo skydliaukę, III st. vėžys, bet po operacijos - 24 cm. piūvis po kaklu ir ... - nė jokio, net dilgtelėjimo nejutau, nors aišku laukiau skausmo kažkokio bent. Todėl ir šiandien man klausimas kyla dėl skausmo nebuvimo, mano nuomone, Šis Gydytojas vien savo įgimtu Nuoširdumu, Ramybe, Tolerantiškumu nuskausmina ligonį be chemijos, vien savo Nuoširdžiu, Raminamu, Atviru žvigsniu!

Su didžiule, neapsakoma pagarba šiam Nuostabiam Gydytojui, pacientas Rimantas Velička. 2013-12-3

2013-06-28, 19:56 | IP: 78.63.80.75

Puikus,nuoširdus, žmogiškas gydytojas,puikus specialistas.Daugiau tokių gydytojų onko ligoninej.Dekinga gydytojui už profesionalų darbą,priežiūrą ir išsamius paaiškinimus po operacijos.Sėkmės atsakingame darbe.

2013-05-12, 17:48 | IP: 77.221.66.178

Profesionalus chirurgas, savo srities specialistas, besitengiantis nuteikti pacienta optimistiskai, nepriklausomai nuo to, kokia paciento bukle. Linkiu, kad savo darbu isgelbetu dar daug zmoniu, o taip pat ir jam paciam daug sveikatos ir sekmes visose gyvenimo srityse.

2013-04-06, 10:39 | IP: *.*.*.*

2012-10-08, 17:17 | IP: 212.52.52.24

Štai tokį aš įsivaizduoju tikrą GYDYTOJĄ, davusį Hipokrato priesaiką. Man nusišypsojo laimė gulėti jo palatoje. Visos 4 ligonės buvome jam vienodai svarbios. Jautėme, kad esame patikimose rankose. Kad ir kaip žmonės nepalankiai atsilieptų apie dabartinę mediciną ir gydytojus, žinokite, kad yra nuostabių ir profesionalių specialistų, tiesiog kantriai ir pasiaukojančiai dirbančių savo darbą. Ačiū Jums, Daktare.

2012-07-13, 18:25 | IP: 217.77.28.174

Šis gydytojas yra labai rūpestingas,profesionalus ,dėmesingas

2012-03-22, 08:54 | IP: 84.15.181.239

Šiandien 5 metai.kai man nupjovė koją,blauzoje buvo sarkoma. Ačiū Daktare.kad jūs patarėt,viskas vysta taip ,kaip jūs sakėte. Aš sveikas....K.R.

2012-01-19, 09:18 | IP: 78.60.205.107

Tikiu 100 procentų, kad gydytojas padarė viską, kas nuoi jo priklausė. Labai labai didelis jam ačiū. Tikiu jo profesionalumu.

2011-12-06, 21:58 | IP: 78.58.76.97

Tai labai profesionalus gydytojas. Kokybiškai atliko operaciją. Rūpinosi pooperaciniu laikotarpiu. Paprastas, nuoširdus žmogus. Tokių gydytojų šiais laikais mažai.
Daktare, nuoširdžiai dėkoju Jums už gydymą. Linkiu Jums sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime.

2011-08-28, 22:45 | IP: 193.219.94.176

Šis gydytojas tėtei nustatė trečios stadijos gerklės vėžį. Matydamas paciento baimę gyventi be gerklų davė patarimą ir šansą, kad galima bandyti išgelbėti žmogaus gyvenimo kokybę taikant spindulinį ir chemoterapinį gydymą. Neįtikėtina, bet liga jau daugiau kaip pusmetis pasitraukusi. Profesionali akis. Ačiū

2011-04-14, 20:43 | IP: 84.32.50.60

Puikus gydytojas, specialistas, rūpestingas, išmanantis savo darbą ir besidominantis savo darbu. Didelis Dėkuj Jam.