Pacientai, kurie rekomenduoja Regimantas Šapranauskas, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17357, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2011-11-24, Nr. MPL-17501, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šapranauskas Regimantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šapranauskas Regimantas?

2024-03-22, 23:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas. Išgelbėjo mano vaiką , išoperavo , laiku suteikė pagalbą. Kita daktarė padarė skylę žarnyne, o šis daktaras laiku sureagavo ir išoperavo. Charakteriu pasirodė malonus, ramiai viską paaiškinantis.

2024-03-20, 16:36 | Registruotas lankytojas 6

Šį gydytoją dukra apibūdino "labai fainas gydytojas" :)
Empatiškas, malonus, ramiai ir profesionaliai viską paaiškina, atsako į visus klausimus, neskubėdamas išeiti iš palatos.
Pooperacinis laikotarpis buvo lengvas ir be jokių komplikacijų.

Dėkojame šiam gydytojui!
Balerinos mama

2022-09-05, 23:45 | Registruotas lankytojas 10

Šis gydytojas beveik 2 mėnesius ligoninėje gydė mano dukrą. Kadangi ligos eiga buvo sunki ir nestandartinė, teko improvizuoti parenkant gydymo metodus. Nuolat jautėsi gydytojo noras ieškoti galimų gydymo būdų, bet tai nebuvo vien siekis pritaikyti kažką naujo, tačiau pagrindinis akcentas buvo vaiko tausojimas, kuo švelnesnėmis priemonėmis pasiekiant maksimalų rezultatą. Akivaizdžiai jautėsi begalinis gydytojo profesinis azartas ir atsidavimas. Buvo dienų, kuomet gydytojas nuolat atskubėdavo į mūsų palatą (netgi tuomet, kai dirbo konsultacijų poliklinikoje). Jaučiausi užtikrinta, kad mano vaikui bus pritaikyti visi įmanomi geriausi gydymo metodai, tačiau tuo pačiu metu nebus daroma to, ko galima išvengti (nuolat vertinama nauda ir žala).
Įspūdingiausia, kad kartu su tokiu profesionalumu gydytojas išsiskyrė nuostabiu žmogiškumu. Vienas iš pavyzdžių: per dukros gimtadienį jis dukrai atnešė lėkštę skanėstų. Žodžiais sunku nupasakoti, kiek džiaugsmo tai suteikė ligos iškankintam vaikui. O man, sunkiai sergančio vaiko mamai, šiltas gydytojo bendravimas, nuolat skleidžiamas pozityvumas labai padėjo pasisemti jėgų ir išgyventi tokį sunkų gyvenimo etapą.
Ir visa tai buvo daroma be jokių kyšių, be pažinčių, tiesiog man labai pasisekė, kad sutikau tokį nuostabų gydytoją. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra tokių gydytojų ir manau, kad toks žmogus yra tikras sveikatos priežiūros sistemos pasididžiavimas.

2021-07-06, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Esame be galo dėkingi vaikų chirurgui Šapranauskui už žaibišką reakciją, ligos diagnozę, švelnų, atidų dėmesį 3 metų vaikui, jaučiančiam didžiulius skausmus. Džiaugiuosi ir nuoširdžiai dėkoju už operatyvumą, profesionalumą, laiku ir puikiai atliktą operaciją.

2021-04-19, 21:29 | Registruotas lankytojas 1

Džiaugiuosi ir dėkoju Dievui, kad mano vaikas pateko pas šį nuostabų specialistą:) Profesionalus gydytojas ir nuostabus, švelnus žmogus, kupinas atjautos sergančiam vaikui. Labai bijojau, kai mano ypač jautriam vaikui teko pirmą kartą susidūrti su opercija, bet gydytojas savo ramiu tonu nuramino ne tik vaiką, bet ir mane. Priežiūra ir rūpestis buvo pastoviai juntami. Gavau detalią informaciją tiek apie taikytą gydymą, tiek rekomendacijų vykstant namo. Galiu tik džiaugtis ir dėkoti, kad patekau pas gydytoją iš didžiosios raidės:) Ačiū labai labai labai!!!

2020-12-02, 16:04 | Registruotas lankytojas 29

Operavo vaikui apendicitą (laparaskopu). Geras, ramus gydytojas, džiaugiamės, kad patekome pas jį.

2020-12-02, 16:04 | Registruotas lankytojas 29

2019-01-04, 19:43 | Registruotas lankytojas 2

Šiltas, malonus žmogus, aiškiai paaiškino susidariusią situaciją ir ko galima tikėtis.

Esate Regimantas Šapranauskas?
2018-01-14, 17:31 | Registruotas lankytojas 4

Labai šiltas atidus žmogus. Jis tikrai vaikų chirurgas :)

Esate Regimantas Šapranauskas?