Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Danuta Vasilevska, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07061, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

83.5% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.4% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.6% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.1% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

84% Complete
4.2

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

83.3% Complete
4.2

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

90.9% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-15, 20:33 | 4

Atlikta laporoskopine cistektomija. Gydytoja savo srities profesionale, operacija pavyko sklandziai, gyjimas greitas. Pas gydytoja kreipiausi del labai geru rekomendaciju ir viskas pateisino lukescius ir net gi virsijo su kaupu. Viskas vyko greitai, be streso. Gydytoja puiki ne tik kaip savo srities specialiste, bet ir kaip asmenybe. Nuosirdi uzjaucianti, maloni. Didziausios rekomendacijos! Sekmes nelengvam profesiniam kely..ir didelis ACIU dar karta!
P.S Linkiu nekreipt demesio i piktus zmones ir ju nepagristus komentarus.
O pacientams palinkeciau pamastyt, kiek tokie gydytojai kaip si aukoja ir atiduoda, kad jums padetu...o priemimo skyrius nera planine pagalba, kur reiketu vaziuoti su 2 menesius trunkanciu sono skausmu. Tam yra seimos gydytojai. Tuo metu tikriausiai kitas zmogus laukia su gyvybei gresiancia patologija.
Ir siaip: jei zmogus zmogui zmogus..tai ir zmogus zmogui zmogus! ;)

2019-10-12, 22:54 | 1

Labai nemaloni. Issityciojo, kaip drįsau atvažiuoti į priėmimo skyrių su tik tokiais simptomais. Kai du mėnesius nenustatytas sono skausmas, tai ir tie papildomi simptomai baimę kelia. Galų gale, jei baimės ne pasitvirtina, susimoki už ne būtinąją pagalbą. Iš paciento baimių, kad kažkas rimto, pasityčioti galite ir jiems išėjus. Sėkmės ugdantis žmogiškumą ir empatiskumą! Šalyje, kurioje moku PSD (o prireikus specialisto vistiek tenka rinktis privačias paslaugas, jei neturi noro mėnesį kentėti), jaučiuosi turinti teisę pasinaudoti bent skubios pagalbos paslaugomis be patyčių.

2019-04-30, 16:32 | 3

Nuvykusi su skubia pagalba, ją gavau iš karto, pasakė iš karto kas yra, kad reikia operacijos, leido pasirinkti iš dviejų operacijos variantų, vienintelė per visą savaitę išvaikščiotų ginekologių pasakė, kad ta pati problema formuojasi ir kitoje pusėje, iki tol nei viena ginekologė to nepasakė..... Ačiū už operacija ir sureagavima. Niekur kitur to nesulaukiau. Man buvo atlikta: BORTOLINIO liaukos absceso atvėrimas.

2019-03-05, 20:29 | 1

Gydytoja mane operavo. Labai džiaugiuosi, kad gavosi būtent su ja susitarti. Labai maloni, rūpestinga, profesionali ir su humoro jausmu. Po operacijos dažnai ateidavo paklausti apie savijautą. Atsakė į visus klauimus. Rekomenduočiau.

2019-02-06, 17:46 | 1

Kai sutinki žmogų ir negali jo pamiršti dėl jo turimų vertingų profesionalo savybių -
taip, tai apie šią gydytoją. Profesionalumas. Išmanymas. Genialumas. Taktiškumas. Mokėjimas bendrauti. Charizma. Lyderis. Gydytoja, kurios neįmanoma užmiršti ir noridi, kad apie ją sužinotų kuo daugiau visatos. Jeigu daugiau būtų tokių profesionalų šiame pasaulyje, tai pasaulis būtų tobulas. Esu labai laiminga, kad savo kelyje teko lankytis pas šią gydytoją. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.