Pacientai, kurie rekomenduoja Danuta Vasilevska, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07061, Galiojanti

2019-04-30, 16:32 | 3

Nuvykusi su skubia pagalba, ją gavau iš karto, pasakė iš karto kas yra, kad reikia operacijos, leido pasirinkti iš dviejų operacijos variantų, vienintelė per visą savaitę išvaikščiotų ginekologių pasakė, kad ta pati problema formuojasi ir kitoje pusėje, iki tol nei viena ginekologė to nepasakė..... Ačiū už operacija ir sureagavima. Niekur kitur to nesulaukiau. Man buvo atlikta: BORTOLINIO liaukos absceso atvėrimas.

2019-03-05, 20:29 | 1

Gydytoja mane operavo. Labai džiaugiuosi, kad gavosi būtent su ja susitarti. Labai maloni, rūpestinga, profesionali ir su humoro jausmu. Po operacijos dažnai ateidavo paklausti apie savijautą. Atsakė į visus klauimus. Rekomenduočiau.

2019-02-06, 17:46 | 1

Kai sutinki žmogų ir negali jo pamiršti dėl jo turimų vertingų profesionalo savybių -
taip, tai apie šią gydytoją. Profesionalumas. Išmanymas. Genialumas. Taktiškumas. Mokėjimas bendrauti. Charizma. Lyderis. Gydytoja, kurios neįmanoma užmiršti ir noridi, kad apie ją sužinotų kuo daugiau visatos. Jeigu daugiau būtų tokių profesionalų šiame pasaulyje, tai pasaulis būtų tobulas. Esu labai laiminga, kad savo kelyje teko lankytis pas šią gydytoją. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2017-12-15, 14:46 | 1

Labai gera ir maloni gydytoja, rūpestinga.

2017-12-04, 23:31 | 2

Gydytoja labai maloni, puikiai bendraujanti, bet deja nustatė man ne tą diagnozę ir paskyrė vaistus, kurių nereikėjo. Iš dalies gal aš pati kalta, nes gydytojai pasakiau kad man pienligė, nors pati nežinojau ar išties taip yra, o gydytoja nepasigilino ir nepaėmė tepinėlio.Begydant ko nereikia (grybelio nebuvo) atsirado išsausėjimas ir sutriko mikroflora, atsirado skrandžio erozijos. Tepinėlis buvo paimtas neiškart, o tik po gero mėnesio nepraeinant simptomams mano pačios iniciatyva. Deja, net esant neigiamam rezultatui buvo liepiama toliau gerti vaistus, kurie man pakenkė. Dėmesio: tepinėlį reikia paimti pirma, pirma išsiaiškinti sukėlėją, tik po to skirti gydymą. Kitaip gydymas nebus veiksmingas...

2017-01-23, 17:10 | IP: 78.60.166.50

Labai maloni, profesionali, švelni, rūpestinga gydytoja. Tokia, pas kurią lankyčiausi, kur ji bedirbtų.

2016-12-20, 02:07 | IP: *.*.*.*
2016-12-04, 20:22 | 1

Nuostabi

2016-10-11, 22:57 | IP: 88.216.91.18

Ačiū šiai nuostabiai gydytojai!!! Ji pastebėjo,kad pilvelyje leliukui kažkas negerai,tad laiku nuvykus i gimdymo namus buvo skubiai atlikta operacija. Ačiū už dukrytę! Visada būsime dėkingi.

2016-05-16, 12:52 | IP: 78.56.64.251

Labai nuostabi, profesionali, švelni gydytoja. Atsakė į visus man rūpimus klausimus, davė daug gerų patarimų, rūpinosi iki operacijos ir po jos. tikrai labai rekomenduoju visoms moterims. Gydytoja iš didžiosios raidės. Nenusivilsite.