Pacientai, kurie rekomenduoja Jolita Šalkauskienė, %

Northway medicinos centrai (Vilnius)

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-08-12, Nr. MPL-00405, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-08-12, Nr. MPL-00405, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Northway medicinos centrai (Vilnius)
2023-12-02, 16:14 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalė. Nepaliks ramybėje, kol neišspręs problemos. Padaro tikrai daugiau negu priklausytų pagal pareigas. Tikra Gydytoja. Rekomenduoju.

2023-04-04, 18:03 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja nemoka bendrauti, bendrauja ižūliai kaip stačiokė. Tokia nuojauta, kad pačią operacija buvo užmiršus, tik pasiskambinus į kabineta pradėjo kažkas vykti, jokio konkretumo. Kai atėjo laikas operacijai, skubėjo, buvo pikta, šiurkščiai bendravo. Reikalingi tyrimai operacijai buvo atlikti ir pristatyti operacijos diena, operacijos metu klausinėjo apie mano bukle, tokia nuojauta, kad nesusipažino su pateikta informacija apie mane. Nerekomenduoju

2023-03-09, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Noriu labai nuosirdziai padekoti gidytojai oftalmologiai Jolitai Salkauskieniai uz greitai nustatyta diagnoze ir puiku gydima ,lankausi pas ja 15 metu , tai yra nuostabi gidytoja su dideliu darbo stazu.Labai esu laimynga galedama lankitis ir gidytis pas ja.
Su didelia pagarba
pacijente Jadvyga Lukasevic.

2023-03-09, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Su didelia pagarba
pacijente Jadvyga Lukasevic.

2022-06-17, 19:50 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja lankiausi Northway medicinos centre, viskas praėjo labai sklandžiai, išsamiai ir maloniai. Labai rūpestinga gydytoja. Atsakė į visus klausimus, rūpinosi, kad jausčiausi patogiai. Iš karto atrado problemą ir skyrė gydymą bei akinius. Didžiausios rekomendacijos. Sėkmės gydytojai!

2022-03-07, 11:29 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti gydytojai už profesionalumą, supratingumą, atjautą paciento problemoms. Jei ne ši gydytoja, greičiausiai liga būtų stipriai progresavusi man ir mano vyrui. Didžiausios sveikatos šiai gydytojai!

2021-09-30, 22:49 | Registruotas lankytojas 1

Neatsakė į rūpimus klausimus. Per mažai skyrė laiko vizitui. Teks kreiptis į kitą specialistą. Apmaudu.

2021-05-25, 23:14 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nemalonu atvykus vizito klausytis komentarų apie kitų pacientų atsiliepimus. Visiškai ne kompetetinga, apžiūros metu diskutuoja apie mokamų paslaugų kainą, paliko laaaaabai ne kokį įspūdį - nerekomenduoju.

2020-01-30, 13:14 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja paliko gerą įspūdį, skyrė pakankamai laiko ir apibūdino problemą. Paskirtas gydymas tikrai padėjo ir labai džiaugiuosi, kad pas ją patekau. Puiki, konkreti gydytoja. Rekomenduoju.

2019-10-14, 19:13 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-11, 08:57 | Registruotas lankytojas 9

Labai sauni gydytoja, sunkiai gijo mano draugei ne lietuvei akys, bet gydytoja buvo labai demesinga ir vis stebejo jos akis, ejom keliskart kol pilnai uzgijo.

2018-04-29, 19:16 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, labai maloni ir puikiai išmananti savo darbą gydytoja.

2017-05-14, 23:19 | IP: 78.157.77.218

Puiki specialistė, atidi, išmananti savo darbą.

2016-10-04, 19:09 | IP: 88.119.159.11

Puiki gydytoja. Linkiu visiems pakliūti pas tokius daktarus