Pacientai, kurie rekomenduoja Silvijana Šaferytė, %

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01167, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šaferytė Silvijana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šaferytė Silvijana?

2021-04-26, 22:29 | Registruotas lankytojas 3

Nzn, baisu... Tiek gydytoja tiek seselė dejavo, kad vaikas verkia, nuolat liepė raminti vaiką ir duot jam valgyt kažką, nors vaikas ką tik pavalgęs ir ataigeres..... Nepatenkinti veidai seselės ir gydytojos vos įžengus pro duris ir pareiškimas : vežimo mums tikrai nereikia, palikit už durų..... Nors tai savaime suprantama... Nemalonu kaip tokie žmonės dirba su vaikais, gal būtų paprasčiau dirbti, kitame skyriuje....akivaizdu,kad ponios vaikai sukelia galvos skausmą... Nerekomenduočiau niekada....

2021-02-10, 15:34 | Registruotas lankytojas 3

Nemandagus elgesys. Nepatariu eiti pas ją. Sugadinsit nuotaiką 100% . Nieko neklauso ka sakai sako tik savo.

2020-01-14, 07:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Begalo maloni, šilta, śvelni. puikiai moka elgtis su vaikučiais (buvome su 8 mėnesių vaikiuku). Viską ištyrė, paaiškino. Dėkojame

2020-01-07, 12:56 | Registruotas lankytojas 4

Tikrai tikrai NEREKOMENDUOJU! Apeikit sia gydytoja jei tik galit! Labai nemaloniai bendravo nuo pat pradziu vos iejus i kabineta. Pradejo aiskinti kokie mes prasti tevai (nes (kad vaikas neverktu) ijungeme jam filmuka, kuris beje ji iskart nuramino), pradejo sau po nosimi kalbeti kad mes kazkokie “neverbaliniai” nes vaikui reikia pasakeles sekti o ne filmukus rodyti. Paklause abieju ar mes turime aukstuosius issilavinimus (rimtai??? Turim abu, bet tai visiskai ne tavo reikalas gerb. gydytoja!).
Buvo ir dar ivairiu repliku ir pasisakymu musu atzvilgiu, bet esme ka noriu pasakyti, jei norit normalios apziuros apeikit sia specialiste nes tikrai yra mediku, kurie sugeba dirbti su vaikuciais ju nepravirkdzius, o ne kaltinant tevus kad neva jie yra blogi.
Tikejausi kad seni komentarai apie sia daktare is pirsto lauzti, bet pasirodo klydau.
Tikrai nesame inoringi tevai, bet cia jau buvo virs visko!

2019-11-07, 14:15 | Registruotas lankytojas 1

Patys geriausi atsiliepimai apie gyd. vaikų kardiologę S.Šaferytę. Nuodugniai ir atsakingai ištyrė echoskopu, padarė visus reikiamus tyrimus, objektyviai įvertino jų rezultatus, ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Kas man asmeniškai svarbu, nuramino dėl diagnozės ir išsklaidė nepagrįstas baimes, kurias buvo sukėlęs prieš tai konsultavęs kardiologas. Pasitikime šios gydytojos kompetencija ir profesionalumu, ne pirmą vaiką vedame konsultuotis. Su visa pagarba, Manto mama.

2019-08-27, 11:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki daktare ,atsidavusi savo darbui ,maloni ir draugiška .

2019-02-08, 12:12 | Registruotas lankytojas 4

Paskaičiau kai kurių mamų komentarus ir turėčiau dalinai sutikti. Nors mano asmeninė patirtis yra geresnė jei jų.
Gydytoja šiek tiek keistoka, bet tai netrukdo jai atlikti savo darbo puikiai. Po pirmo apsilankymo su dukra, žmona iš karto identifikavo "problemą" ir pasakė, kad daugiau pas gydytoją teks eiti man vienam su dukra. Ir turiu pasakyti, kad mums bendrauti sekėsi, nebuvo jokių konfliktinių situacijų, gydymas pavyko. Viskas vyko pagal gydytojos prognozę ir planą. Kaip specialistei jai neturime jokių pretenzijų.
Teko pas ją apsilankyti ir dėl asmeninių problemų su sveikata. Taip pat galiu pasakyti tik gerus atsiliepimus.

2018-02-26, 15:41 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-17, 13:42 | IP: 86.38.222.138

Nežinau, kodėl tiek daug neigiamų komentarų, bet man gydytoja patiko ir kaip žmogus, ir kaip specialistė. Nebuvo net menkiausios užuominos apie laukiamą "atsilyginimą". Gydytoja tikrai darė viską kruopščiai ir nuoširdžiai, paaiškino echoskopijos rezultatus. Daug klausinėjo, bendravo su sūnumi, ko dažnai pasigendu iš gydytojų, kai jie yra apkrauti popierizmu. Labai puiki gydytoja, sėkmės jai visame kame.

2017-11-14, 12:10 | IP: *.*.*.*
2017-11-09, 15:43 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-06, 13:51 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-28, 07:07 | IP: 87.247.81.30

Tiesa pasakius likau nesupratus,echoskopuojant murmejo po nosimi,kad kazkas negerai,bet suprasti nejo kas...paklausus liepe nesijaudinti,bet atsakyme surase kad nera viskas gerai...isvada,kad eisiu pasikonsultuoti kitur,kadangi neramu del savo kudikio

2017-01-16, 20:10 | IP: *.*.*.*
2016-11-04, 18:46 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-03, 10:17 | IP: 78.63.255.147

Labai maloni gydytoja. Aiškiai viską paaiškino, atliko visus reikiamus tyrimus.