Pacientai, kurie rekomenduoja Silvijana Šaferytė, %

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01167, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šaferytė Silvijana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šaferytė Silvijana?

2020-01-14, 07:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Begalo maloni, šilta, śvelni. puikiai moka elgtis su vaikučiais (buvome su 8 mėnesių vaikiuku). Viską ištyrė, paaiškino. Dėkojame

2019-11-07, 14:15 | Registruotas lankytojas 1

Patys geriausi atsiliepimai apie gyd. vaikų kardiologę S.Šaferytę. Nuodugniai ir atsakingai ištyrė echoskopu, padarė visus reikiamus tyrimus, objektyviai įvertino jų rezultatus, ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Kas man asmeniškai svarbu, nuramino dėl diagnozės ir išsklaidė nepagrįstas baimes, kurias buvo sukėlęs prieš tai konsultavęs kardiologas. Pasitikime šios gydytojos kompetencija ir profesionalumu, ne pirmą vaiką vedame konsultuotis. Su visa pagarba, Manto mama.

2019-08-27, 11:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki daktare ,atsidavusi savo darbui ,maloni ir draugiška .

2019-02-08, 12:12 | Registruotas lankytojas 4

Paskaičiau kai kurių mamų komentarus ir turėčiau dalinai sutikti. Nors mano asmeninė patirtis yra geresnė jei jų.
Gydytoja šiek tiek keistoka, bet tai netrukdo jai atlikti savo darbo puikiai. Po pirmo apsilankymo su dukra, žmona iš karto identifikavo "problemą" ir pasakė, kad daugiau pas gydytoją teks eiti man vienam su dukra. Ir turiu pasakyti, kad mums bendrauti sekėsi, nebuvo jokių konfliktinių situacijų, gydymas pavyko. Viskas vyko pagal gydytojos prognozę ir planą. Kaip specialistei jai neturime jokių pretenzijų.
Teko pas ją apsilankyti ir dėl asmeninių problemų su sveikata. Taip pat galiu pasakyti tik gerus atsiliepimus.

2017-11-17, 13:42 | IP: 86.38.222.138

Nežinau, kodėl tiek daug neigiamų komentarų, bet man gydytoja patiko ir kaip žmogus, ir kaip specialistė. Nebuvo net menkiausios užuominos apie laukiamą "atsilyginimą". Gydytoja tikrai darė viską kruopščiai ir nuoširdžiai, paaiškino echoskopijos rezultatus. Daug klausinėjo, bendravo su sūnumi, ko dažnai pasigendu iš gydytojų, kai jie yra apkrauti popierizmu. Labai puiki gydytoja, sėkmės jai visame kame.

2016-10-03, 10:17 | IP: 78.63.255.147

Labai maloni gydytoja. Aiškiai viską paaiškino, atliko visus reikiamus tyrimus.