Pacientai, kurie rekomenduoja Silvijana Šaferytė, %

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01167, Galiojanti

Šaferytė Silvijana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šaferytė Silvijana?

2020-01-14, 09:10 | 1

Nuostabi gydytoja! Begalo maloni, šilta, śvelni. puikiai moka elgtis su vaikučiais (buvome su 8 mėnesių vaikiuku). Viską ištyrė, paaiškino. Dėkojame

2020-01-07, 14:56 | 4

Tikrai tikrai NEREKOMENDUOJU! Apeikit sia gydytoja jei tik galit! Labai nemaloniai bendravo nuo pat pradziu vos iejus i kabineta. Pradejo aiskinti kokie mes prasti tevai (nes (kad vaikas neverktu) ijungeme jam filmuka, kuris beje ji iskart nuramino), pradejo sau po nosimi kalbeti kad mes kazkokie “neverbaliniai” nes vaikui reikia pasakeles sekti o ne filmukus rodyti. Paklause abieju ar mes turime aukstuosius issilavinimus (rimtai??? Turim abu, bet tai visiskai ne tavo reikalas gerb. gydytoja!).
Buvo ir dar ivairiu repliku ir pasisakymu musu atzvilgiu, bet esme ka noriu pasakyti, jei norit normalios apziuros apeikit sia specialiste nes tikrai yra mediku, kurie sugeba dirbti su vaikuciais ju nepravirkdzius, o ne kaltinant tevus kad neva jie yra blogi.
Tikejausi kad seni komentarai apie sia daktare is pirsto lauzti, bet pasirodo klydau.
Tikrai nesame inoringi tevai, bet cia jau buvo virs visko!

2019-11-07, 16:15 | 1

Patys geriausi atsiliepimai apie gyd. vaikų kardiologę S.Šaferytę. Nuodugniai ir atsakingai ištyrė echoskopu, padarė visus reikiamus tyrimus, objektyviai įvertino jų rezultatus, ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Kas man asmeniškai svarbu, nuramino dėl diagnozės ir išsklaidė nepagrįstas baimes, kurias buvo sukėlęs prieš tai konsultavęs kardiologas. Pasitikime šios gydytojos kompetencija ir profesionalumu, ne pirmą vaiką vedame konsultuotis. Su visa pagarba, Manto mama.

2019-08-27, 14:58 | 1

Labai puiki daktare ,atsidavusi savo darbui ,maloni ir draugiška .

2019-02-08, 14:12 | 4

Paskaičiau kai kurių mamų komentarus ir turėčiau dalinai sutikti. Nors mano asmeninė patirtis yra geresnė jei jų.
Gydytoja šiek tiek keistoka, bet tai netrukdo jai atlikti savo darbo puikiai. Po pirmo apsilankymo su dukra, žmona iš karto identifikavo "problemą" ir pasakė, kad daugiau pas gydytoją teks eiti man vienam su dukra. Ir turiu pasakyti, kad mums bendrauti sekėsi, nebuvo jokių konfliktinių situacijų, gydymas pavyko. Viskas vyko pagal gydytojos prognozę ir planą. Kaip specialistei jai neturime jokių pretenzijų.
Teko pas ją apsilankyti ir dėl asmeninių problemų su sveikata. Taip pat galiu pasakyti tik gerus atsiliepimus.

2018-02-26, 17:41 | 4

Paskaičiau kitų mamų atsiliepimus ir supratau, kad ne mane vieną mokė, kaip auginti vaiką. Lankėmės, kai vaikiukui buvo 3,5 menėsio. Natūralu, kad paguldžius daryti echoskopiją, pradėjo verkti. Tada gydytoja pradėjo kažką kalbėti apie tai, kaip vaikiukui reikia meilės, kaip mamos savo vaikų šitaip nemyli (taip ir likau nesupratus, kuo ta nemeilė pasireškė, negi echoskopiją stačiom daryti). Situacijos kurioziškumas tame, kad atėjome iš vaikų neurologės, kuri irgi turėjo auginimo patarimų, tik pagal ją, vaiką aš išlepinus, nes jam labiau patinka ant rankų :))
Taigi, galiausiai padarė echoskopiją, po kurios turėjau vaiką aprengti. Žiema, tad rūbų sluoksnių keli. Pradėjus rengti, vaikutis vėl pradėjo verkti, gydytoja sako eikit, susitvarkysit kabinete. Tuo metu vaikas praktiškai su pampersu buvo. Paeiti netoli, per kolidorių keli žingsniai, bet ne vasara, kad vaiką pusnuogį tąsyti. Panašu, kad supratimo apie vaikų auginimą nėra, bet kažkodėl jaučiasi turinti kompetencijos nurodinėti tėvam, kaip reikia auginti jų pačių vaikus. Ačiū, pirmas ir paskutinis kartas, savo pamąstymus maloniai prašome pasilikti sau, tai su tiesioginiu darbu nėra susiję.

2017-11-17, 15:42 | IP: 86.38.222.138

Nežinau, kodėl tiek daug neigiamų komentarų, bet man gydytoja patiko ir kaip žmogus, ir kaip specialistė. Nebuvo net menkiausios užuominos apie laukiamą "atsilyginimą". Gydytoja tikrai darė viską kruopščiai ir nuoširdžiai, paaiškino echoskopijos rezultatus. Daug klausinėjo, bendravo su sūnumi, ko dažnai pasigendu iš gydytojų, kai jie yra apkrauti popierizmu. Labai puiki gydytoja, sėkmės jai visame kame.

2017-11-14, 14:10 | IP: *.*.*.*
2017-11-09, 17:43 | 1

Labai keista ir nemaloni gydytoja. Atvedus patikrai kūdikį, ėmė "mokyti", kaip turėčiau elgtis su vaiku, kad jam esu visas pasaulis, kad turiu kalbinti, dainuoti daineles ir sakė tą daryti apžiūros metu. Kad turiu nepalikti jo vieno ir t.t. Pasijutau tikrai nejaukiai, nes labai stengiuosi dėl savo pirmagimės, ir kartais net perdėtai.. O iš daktarės gavau tiek pastabų ir patarimų, tarsi mano vaikas būtų visiškai apleistas. Dar paklausė, ar pati maitinu. Pasakiau, jog taip. Pasakė, jog svoris per lėtai auga ir kad gal trūksta pieno.. O svorio mums pakanka. Kas mėnesį lankomės pas savo vaikų gydytoją sveriamės ir matuojamės, ir viskas puiku, jokio primaitinimo mišinuku nereikia. Kas įdomiausia, gyd. Šaferytės atsakyme šeimos gydytojai buvo parašyta, kad svoris auga.. Taip ir likau nesupratusi. :)

2017-09-06, 16:51 | 1

Is pradziu daktare buvo maloni paklause vaiko sirdeles ir liepe eit i kita kabineta kad patikrintu su echoskopu. Vaikas buvo neramus nenorejo leistis apziureti, daktare su manim snekejo grubiai, komentavo kad vaikas seimoje nera auklejamas kad musamas kad ant jo yra rekiama kad mama neturi jokio rysio su vaiku, likau sokiruota liepe iseit is kabineto ir ateit po metu kai vaikas bus protingesnis! Matyt kysio negavo del to taip bendravo ! Niekam nerekomenduociau sitos daktares !!!!

2017-06-28, 10:07 | IP: 87.247.81.30

Tiesa pasakius likau nesupratus,echoskopuojant murmejo po nosimi,kad kazkas negerai,bet suprasti nejo kas...paklausus liepe nesijaudinti,bet atsakyme surase kad nera viskas gerai...isvada,kad eisiu pasikonsultuoti kitur,kadangi neramu del savo kudikio

2017-01-16, 22:10 | IP: *.*.*.*
2016-11-04, 20:46 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-03, 13:17 | IP: 78.63.255.147

Labai maloni gydytoja. Aiškiai viską paaiškino, atliko visus reikiamus tyrimus.