Pacientai, kurie rekomenduoja Jelena Ščerbak, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20551, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-08-03, Nr. MPL-16568, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ščerbak Jelena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ščerbak Jelena?

2024-01-28, 21:34 | Registruotas lankytojas 1

Esu begalo dėkinga gydytojai už savo sūnaus sveikatą. Profesionalė iš didžiosios raidės, atidi, empatiška. Kol Lietuvoje dar turime tokių atsidavusių gydytojų, galime džiaugtis, kad medicina negalutinai sužlugdyta. Labai džiaugiuosi, kad sūnui pasisekė pakliūti būtent pas ją ir nuoširdžiai šią neurochirurgę rekomenduoju kitiems. Su didžiule pagarba Zenta Glinskienė, Vytauto Glinskio mama

2024-01-09, 11:09 | Registruotas lankytojas 3

Geriausia gydytoja iš kada nors sutiktu!!! Atliko savo darbą nepriekaištingai!!! Rūpinosi visą laiką kol gulėjau ligoninėje! Džiugu, kad turime aukščiausios klasifikacijos gydytojų, kurie atsidavę dirba mums. Jelena, tariu DIDELĮ Ačiū Jums už man suteiktą antrą šansą į gyvenimą!
Svajūnas S.

2023-04-18, 21:15 | Registruotas lankytojas 4

Aukščiausios kvalifikacijos gydytoja neurochirurgė ir nuostabus žmogus. Prieš aštuonis mėnesius preciziškai atliko itin sudėtingą operaciją be komplikacijų (galvos dangalų gerybinis didelės apimties auglys, komplikuota lokacija). Liksiu dėkinga gydytojai visą gyvenimą už tobulai atliktą operaciją, profesionalumą, rūpestingumą ir empatiją.
V. B.

2023-03-02, 15:30 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū gydytojai Jelenai Ščerbak už rūpestingumą ir pareigingumą.
Tariu didelį AČIŪ ir linkiu geriausios sėkmės.
Petras S. Utenos r.

2021-01-10, 19:57 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja verta visų geriausių įvertinimų ir žodžių. Jai esu skolinga už išgelbėtą gyvybę. Atsakinga, rūpestinga, atjaučianti ir profesionali - viskas ir dar daugiau, telpantys viename profesionale yra būtent tai, ko ieškome bet kuris iš mūsų susidūrus su sunkia liga.
Didžiausias AČIŪ už gyvybę.
Operacija: 2020-11-23
Violeta T.

2020-07-08, 16:30 | Registruotas lankytojas 1

Kompetetinga gydytoja, savo srities profesionalė. Esami dėkingi už tai, kad savo darbą atliko sklandžiai, buvo atliktos 2 operacijos kurios praėjo sėkmingai. Gydytoja yra rūpestinga ir atidi. Didelis ačiū už pagalbą.
Pagarbiai,
Irina Kozlova ir jos sesuo

2018-01-31, 06:30 | Registruotas lankytojas 7

Jauna, ambicinga, kompetetinga Gydytoja. labai konkreti, griežtoka (gerąja prasme, nes valdo situaciją) bei teisinga specialistė. Buvome saugūs jos rankose. Labai džiaugiamės, kad tokie specialistai nepalieka mūsų Lietuvoje. ačiū, Gydytoja, už įžvalgas, komunikaciją su mumis - ligonio artimaisiais, ligonio priežiūrą ir apskritai rūpestį ir kantrybę.
Dalios H. artimieji

2017-03-06, 14:52 | IP: 77.79.39.246

Man atvykus po reanimacijos is Prancuzijos gyd. J. Scerbak susipazinusi su prancuzijos mediku siustais duomenimis ir vidio kasetemis, iskart nakti man atvykus i Santariskes papasakojo kad yra auglys 4cm , kad butina operuoti. As zadejau nedaryti operacijos, bet ji man paaiskino, kad butina, nes galiu ikristi i koma ir...Taip jos deka buvau jos, isoperuota, gydoma, lankoma ligonineje santariskese iki israse namo... liepe atvaiuoti po 6men. konsultacijai. Dekoju jai.

2017-02-10, 16:23 | IP: 193.219.81.13

Savo srities profesionalė, nestokojanti gero humoro jausmo ir dėmesio pacientui. Išsamiai išnagrinėjo pateiktą problemą ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

Dėkoju už Jūsų pagalbą.

Julius