Pacientai, kurie rekomenduoja Marija Šadauskienė, %

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16693, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2018-07-09, Nr. MPL-23075, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų pulmonologas

Išduota: 2018-07-11, Nr. MPL-23185, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šadauskienė Marija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šadauskienė Marija?

2023-11-29, 15:11 | Registruotas lankytojas 3

Puiki, labai profesionali gydytoja. Labai džiaugiuosi, kad ji dirba Pilaitės poliklinikoje. Moka elgtis su vaikais, atsako į visus kylančius klausimus.

2022-10-04, 15:00 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja nebloga, bet dukrai pusę skiepų neįrašė. Persiregistravus pas kitą šeimos gydytoją sedėjome h laiko ir bandėme atsekti skiepus, nes nei į skiepų pasą, nei į ligonio kortelę nebuvo įrašyti skiepai.. Pas šią gydytoją labai reikia stebėti viską, nes gali nutikti kaip ir mums.

2021-04-10, 08:31 | Registruotas lankytojas 2

Mano asmenine nuomone, padariau klaidą pasakiusi, kad vaikas alergiškas. Iš karto pradėjo kalbėti apie astmą, nelabai leidosi į diskusiją, pagrindinis argumentas - alergija... Pulmonologijos skyriuje Santariškėse diagnoze visiškai nepasitvirtino ir gyd. paskirtas gydymas nebuvo patvirtintas. Atvejis niekada nepasikartojo...
džiaugiuosi kad išklausiau kitą nuomonę, neskubėjau naudoti stiprių vaistų.

2020-03-08, 21:49 | Registruotas lankytojas 5

Šauni gydytoja, prižiūri abu mūsų berniukus, esam labai patenkinti: niekur neskuba, apžiūri, visada pavarto kortelę, peržiūri ligos istoriją iš naujo, profilaktiškai nusiunčia pas specialistus, jei mano, kad reikia. Visos diagnozės ir patarimai buvo tikslūs ir teisingi. Ačiū.