Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Žekevičienė, %

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06207, Galiojanti

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01250, Panaikinta

Žekevičienė Viktorija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Žekevičienė Viktorija?

1.2

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.1

1.7

1.5

Nesidomėjo

2019-08-10, 11:59 | 1

Mano brolis Vladimiras Buinovskis guli Onuškėse slaugos ligonineje . Del neigalumo peržiurejimo ir tolimesnio jo likimo administracija patarė krėiptis į šėimos gydytoją V Žekevičienę. ( lygoninė tuo ne užsimineja). V.Žekevičiene pasiule vel kreiptis į Onuškės ir atidarus dūris švelniai kalbant išprašė. Aš supratau kad metai ima savo,reikia daryti išvadas!

2019-04-16, 19:45 | 4

Labai nemaloni gydytoja. Tik atėjus pareiškė kas čia per špargalkė (buvau be kortelės nes iš kito filialo atvykau) pytojosi nuo pirmos minutės. Labai nemaloni. Apšaukė ko aš pas ją jei nebuvau dar rentgeno, nors jo ir atvykau, kadangi apsirgo mano gyd., nukreipimo pas treumotologą. Galiausiai sunkiai baksnodama į klaviatūrą išrašė siuntimą.
Gydytojai reikia jau į pensiją ir elemnatrios kultūros.

2019-03-16, 16:52 | 2

Gydytoja yra nekompetentinga, visiškai nemyli savo darbo , pikta ir pavargusi, todėl jai laikas į pensiją. Pirmą kartą apsilankiusi daugiau pas ją grįžti nebenoriu..

2019-02-01, 10:28 | 3

Vos užėjusi į kabinetą ir pasakiusi, kad jokių mano kortelių ir išrašų nėra, nes pasiklydo kažkur poliklinikoj, išgirdau jog "ateina čia jaunimas ir akys man drasko su tokiom nesąmonėm. Aišku kodėl tokias asmenybės filmuoja ir į internetą deda". Daugiau nieko neišgirdau. Nenoriu sau išvystyti fobijos, pereinu pas kitą specialistą.

2018-12-04, 15:13 | 1

Aš tai jos prisibijau nuoširdžiai. Neseniai plaučių uždegimu sirgau. Tai tik po savaitės pastebėjo. Niekada nesikalba, dažniausiai burba arba išvis aprėkia. Stengiuosi pas ją lankytis kuo rečiau. Pradėjau labai gydytojų bijoti. Siaubingai pikta persona.

2018-11-15, 12:00 | 3

Pas gydytoją patekau dėl staigiai pakilusios temperaturos, nes mano gydytoja išėjo iš darbo, o ponia Viktorija buvo laisva. Prasidėjau prie kabineto 40min, kol seselė išėjo ir pamačiusi mane paklausė kas yra, nuvedė į procedurinį ir įleido vaistų. Laukiau dar kokį pusvalandį, kol priėmė gydytoja. Į kabinetą užėjau kartu su vyru, kuris gražiai paaiškino kad man labao bloga, gerkle skauda taip kad negaliu pakalbėt, ir jis kalbės vietoj manęs. Gydytoja aprėkė jį, ir pasakė kad pašaliniams čia ne vieta, bet jis liko. Pažiūrėjusi man į burną ir pamatavus temperatūrą (kuri buvo 39 po vaistų suleidimo), ji pasakė kad aš vaidinu ir įsidirbinėju dėl nedarbingumo, ir paleido namo, paskyrusi peroralinių vaistų, kurių negalėjau ryti. Atsikankinusi 2 dienas sugrįžau vėl su temperatūra, nors ir pastoviai vartojau analginą, paracetamolį ir ibuprofeną, kurios gydytoja išrašė. Seselė šokiruota kad man nieko nepadeda iškart iškvietė greituške. Kol 40min laukėm greitosios pagalbos gydytoja taip ir neapžiūrėjo. Lazdynų ligoninėje gavau lėtinio pūlinio tonzilito su komplikacijom diagnozę, ir visos ligoninės nuostabą KAIP GYDYTOJA TO NEPASTEBĖJO IR NEPATIKĖJO? Po galėjimo lygonineje vėl teko lankytis kad pratęsti nedarbingumą, tačiau gydytojos nemačiau, viską darė slaugytoja.
Visiškai nekompetetinga gydytoja. Baisu vėl pas ją patekti.

2017-11-06, 16:51 | IP: *.*.*.*
2017-10-10, 01:53 | IP: 78.61.195.81

Konkreti gydytoja, be jokiu lialialia. Vieninele pagaliau normaliai emesi mano problemos, paskyre reikiamus tyrimus ir konsultacija pas specialista ;) Buvo mandagi ir korektiska. Paskaicius komentarus zemiau bijojau, bet po vizito tikrai esu patenkinta :) Rekomenduoju! Didelis aciu gydytojai! Matosi kad patirties sukaupus daug ;)

2017-09-13, 11:51 | IP: *.*.*.*
2017-02-28, 19:06 | IP: *.*.*.*