Pacientai, kurie rekomenduoja Viktorija Žekevičienė, %

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06207, Galiojanti

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01250, Panaikinta

Žekevičienė Viktorija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Žekevičienė Viktorija?

1.2

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.1

1.7

1.5

Nesidomėjo

2019-08-10, 11:59 | 1

Mano brolis Vladimiras Buinovskis guli Onuškėse slaugos ligonineje . Del neigalumo peržiurejimo ir tolimesnio jo likimo administracija patarė krėiptis į šėimos gydytoją V Žekevičienę. ( lygoninė tuo ne užsimineja). V.Žekevičiene pasiule vel kreiptis į Onuškės ir atidarus dūris švelniai kalbant išprašė. Aš supratau kad metai ima savo,reikia daryti išvadas!

2019-04-16, 19:45 | 4

Labai nemaloni gydytoja. Tik atėjus pareiškė kas čia per špargalkė (buvau be kortelės nes iš kito filialo atvykau) pytojosi nuo pirmos minutės. Labai nemaloni. Apšaukė ko aš pas ją jei nebuvau dar rentgeno, nors jo ir atvykau, kadangi apsirgo mano gyd., nukreipimo pas treumotologą. Galiausiai sunkiai baksnodama į klaviatūrą išrašė siuntimą.
Gydytojai reikia jau į pensiją ir elemnatrios kultūros.

2019-03-16, 16:52 | 2

Gydytoja yra nekompetentinga, visiškai nemyli savo darbo , pikta ir pavargusi, todėl jai laikas į pensiją. Pirmą kartą apsilankiusi daugiau pas ją grįžti nebenoriu..

2019-02-01, 10:28 | 5

Vos užėjusi į kabinetą ir pasakiusi, kad jokių mano kortelių ir išrašų nėra, nes pasiklydo kažkur poliklinikoj, išgirdau jog "ateina čia jaunimas ir akys man drasko su tokiom nesąmonėm. Aišku kodėl tokias asmenybės filmuoja ir į internetą deda". Daugiau nieko neišgirdau. Nenoriu sau išvystyti fobijos, pereinu pas kitą specialistą.

2018-12-04, 15:13 | 1

Aš tai jos prisibijau nuoširdžiai. Neseniai plaučių uždegimu sirgau. Tai tik po savaitės pastebėjo. Niekada nesikalba, dažniausiai burba arba išvis aprėkia. Stengiuosi pas ją lankytis kuo rečiau. Pradėjau labai gydytojų bijoti. Siaubingai pikta persona.