Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Čiurlienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00213, Galiojanti

2019-09-21, 11:47 | 1

Labai maloni ir profesionali gydytoja. Lankiausi pirmą kartą (profilaktiškai) su jauduliuku, bet vos įėjus į kabinetą gydytoja iš karto priėmė labai jaukiai, draugiškai ir nuteikė linksmai ir raminančiai. Apžiūros metu buvo 100 kart mažiau nepatogu nei galvojau, kad bus. Žodžiu, išėjau su šypsena - tikrai nesitikėjau, kad taip gali būti.:) Tik geriausi atsiliepimai ir šilčiausi linkėjimai.❤

2018-11-02, 14:09 | 1

Rekomenduoju gydytoja Ruta Ciurliene. Tai zmogus atsidavęs savo darbui visu 100% zinantis ir ismanantis savo darba ir ji atliekantis nuostabiai. Dekoju gydytojai kuri padejo mano mamai pasveikti

2017-10-19, 18:34 | IP: 213.164.108.112

Prieš metus ši gydytoja man sėkmingai atliko konizaciją. Šiuo metu onkocitologinio tyrimo rezultatai švarūs. Be to, net dvi ginekologės sakė, kad man labai gražiai atlikta konizacija... Labai ačiū gydytojai! Rekomenduoju 100 proc.

2017-02-23, 00:35 | 1

Mane operavo, visai nieko nepaaiškina, prašai kad duotų vaistų, nes labai blogai jautiesi, bet jai visai neįdomu. Niekada nenorėčiau pas ją apsilankyti ir draugės nerekomenduočiau.

2016-07-22, 11:34 | IP: 195.182.93.232

Gydytoja ne tik maloni, skirianti laiko išsamiai paaiškinti ir neskubanti kuo greičiau "atsikratyti" paciento, bet ir kas svarbiausia- tikra profesionalė (bent jau man taip pasirodė). Kol kas nežinau, ar gydymas bus veiksmingas, bet liga diagnozuota, paaiškintos galimų gydymo variantų galimybės ir pan. Ji - kol kas viena iš geriausių mano sutiktų gydytojų