Pacientai, kurie rekomenduoja Audrius Aidietis, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04698, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05429, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04698, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05429, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

1.9

Vengė atsakinėti į klausimus

2.3

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2023-12-07, 19:47 | Registruotas lankytojas 1

Rašau apie šeimos nari kuriam buvo istatytas stimuliatorius. Seimos nario savijauta prasta praktiskai visa laika, o pirmasis vizitas (1 men po operacijos) truko maziau 5 min uz 160 euru. Minimalus demesys, tik patikrinimas, kad pulsas toks koks buvo nustatytas, ir aciu viso gero. As tikiu, kad gydytojas talentingas ir protingas, bet ar tiek metu buvo studijuota ir save atiduota medicinai, kad zmones iseina po proceduru nebepaeidami ir gyvena nepilnaverti gyvenima. Nesakau, kad visi, bet net ir tokioje situacijoje galima butu kaip zmogui atsisesti istirti, padedeti, nukreipti kur reikia. Didelis nusivylimas…

2021-08-10, 12:32 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, 2021-08-04 buvau privačioje konsultacijoje pas prof. A.Aidietį. Likau visiškai nusivylusi konsultacija. Net nesupratau ar tikrai su gydytoju kalbėjau. Jokios profesionalios pagalbos, paaiškinimo. 45 min. būrė iš "tirščių", kol paprašiau paskaityti mano ligos išrašą. Daktaras man paaiškino, kad "aš gyvenau vandenyje ir gimiau su žiaunomis. tai galimai man reikia daug druskos, nes žinduoliams reikia daug druskos. Aš daug prakaituoju, o kadangi nebeplaukioju sūrioje jūroje, man trūksta druskos. Liepė gerti 1,5-2 šaukšteliai druskos ir vandens iki 4 l, kadangi kažkada gyvenau vandeny, gimiau irgi vandeny, mamos pilve gyvenau vandeny." Kažkoks kosmosas. Visus daktarus išvadino neišmanėliais. Pats esąs ne Dievas ir neturi atsakymo, ką man toliau daryti ir koks turi būti gydymas dėl esamo 33-46 k/min pulso, kodėl alpstu. Profesorius pasakė, kad su tokiu pulsu reikės kada nors stimuliatoriaus.. kada pasakys mano kūnas, gal rytoj, už mėnesio, 3 mėn., pusės metų ar 10-ies metų. Sumokėjau didelius pinigus už privačią konsultaciją (170 Eur), kurioje sužinojau tik tai, ką daktaras perskaitė išraše. Ir tai, aš jį raginau kelis kartus paskaityti mano ligos išrašus ir paklausiau, ką jis man rekomenduoja. Daug kartų sulaukiau atsakymo, "Aš ne Dievas, iš kur man žinoti.". Siaubas. Tikėjausi konkretaus aiškumo, ligos diagnozės iš padarytų daugybės tyrimų, numatomo gydymo, rekomenduojamų vaistų. Deja sužinojau, kad alpimas tai nieko tokio, reikia susitaikyti su tuom ir toliau gyventi. Pasak profesoriaus niekas nemirė ir aš va vaikštau po alpimo. Liepė stotis nuo kėdės ir šokinėti, kelis kartus paragino stotis ir šokinėti iš džiaugsmo, kad sveiki vožtuvai, kraujagyslės neužsikimšusios, nesusiaurėjusios. Bet tai aš jau žinojau iš gydžiusios ir siuntusios pas A.Aidietį gydytojos. Daktaras, toks įspūdis, kad net negirdėjo ką aš pasakoju apie nualpimo atvejus, jų laiką, pojūčius. Kadangi nieko konkretaus nepasakė apie mano ligą, gydymą, mačiau kad daktaras rašė, tikėjausi, kad bent išraše bus kas nors naudingo parašyta. Bet kai sulaukiau išrašo, buvau kardinaliai nustebinta. Diagnozę nurašė iš ligos istorijos, (Sinusinio mazgo silpnumo sindromas. Paskirtas gydymas ir profesoriaus rekomendacijos: 1 Matuoti ir registruoti AKS ir ŠSD. 2. Kontrolė po 3 mėn., 3. Koreguoti vandens vartojimą. VISKAS??? Paklausiau surašiusios med. darbuotojos? Čia toks išrašas? Sako, jei ko nesupratote, dar kartą užeikite ir paklauskite. Sulaukiau ir užėjau pas profesorių A.Aidietį. Daktare, koks gydymas, kokie vaistai, kaip man toliau elgtis?, - paklausiau aš jo. Atsakymas, "Vaistai kuriuos geriate nieko verti, bet galite gerti, vieniems jie padeda, kitiems ne. Tad nemanau, kad ir jums padės, bet jei norite galite gerti, neturėtų ir pakenkti. O daugiau neturiu jums ką pasakyti, ar supratote mane ... druskos 1,5-2 šaukšteliai ir vanduo..". Bandžiau dar kartą paklausti, tai visgi profesoriau, kas iššaukia tuos alpimus, koks gydymas? O jis atsakė ,- "Jūsų kūnas, jūs juom ir rūpinkitės, esate jo šeimininkė ir žiūrėkite kas jam geriau. Aš ne Dievas, iš kur man žinoti". Stovėjau apšalusi, nežinojau net ką pasakyti. Ar tikrai ši konsultacija buvo su profesoriumi? Ir jos vertė 170 Eur? Gal kas nors man atsakys, ar tai normalu? Ar ir kiti gaunate tokias profesoriaus A.Aidiečio mokamas konsultacijas? Reiškiu pretenziją ir noriu, kad man grąžintų pinigus.

2020-11-09, 12:34 | Registruotas lankytojas 1

Širdingai dėkoju gydytojui profesoriui Aidiečiui ir komandai už profesionaliai atliktą įgimto papildomo Kento pluošto panaikinimo operaciją. Gydytojas itin kruopštus, profesionalus ir atsakingas. Labai rekomenduoju!

2019-07-21, 10:44 | Registruotas lankytojas 3

Širdingai dėkoju gydytojui profesoriui Aidiečiui ir visai komdandai už profesionaliai atliktą operaciją. Gydytojas itin kruopštus, profesionalus ir atsakingas. Genoefa Kasparavičienė.

2019-04-12, 11:20 | Registruotas lankytojas 13
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-02, 20:23 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus gydytojas. Ačiū iš visos širdies. Būkit sveiki ir laimingi. Jūsų dėka gyvenimas įgavo naujas spalvas.

Sergejus

2016-07-12, 20:41 | IP: *.*.*.*

2016-04-27, 17:26 | IP: 78.60.116.234

Nuostabus profesionalas. Esu be galo dekinga uz suprantama problemos isaiskinima, nuosirdu priemima.

2016-01-28, 06:39 | IP: 212.52.44.32

Dukrai buvo reikalinga AV mazgo abliacija. Pageidavome, kad toje procedūroje (pirmoji tokia buvo daryta Kauno klinikose ir, deja, nepavyko), kurios net negalima pavadinti operacija, dalyvautų pr. Aidietis. Vilčių didelių neturėjome, kadangi jis daro rimtas operacijas. Prieš tai konsultavusi gydytoja išsireiškė, kad net nepatogu dėl tokios "menkos" bėdos jį trukdyti, bet.. mūsų nuostabai, šis Gydytojas operacinėje pasirodė ir kartu su kitu savo srities profesionalu Germanu Marinskiu dalyvavo nuo pradžios iki galo. Atmosfera buvo puiki - abu pasitardami ir pajuokaudami, procedūrą atliko puikiai. Dukra net padėkoti nespėjo šitiems profesionalams - tikėjosi, kad jie dar grįš, o jie atlikę savo darbą, išėjo,matyt, ruoštis kitai operacijai. Didelis ačiū pr. Aidiečiui, kuriam apsilankius palatoje dar išvakarėse, nenorėdamos įžeisti, net nesiūlėme jokių pinigų ir vis tik jo sulaukėme! Sėkmės ir sveikatos Jums, Profesoriau!

2014-04-09, 10:10 | IP: 83.171.3.8

Labai geras gydytojas, negailintis net savo asmeninio laiko dėl paciento, teko tai patirti. Nuoširdus, išmintingas, profesionalus, turintis gerą ranką - jau tris kartus operavo ir viskas tiesiog puikiai. Dėkoju iš visos širdies ir linkiu Jums, Profesoriau, ilgų ir gražių gyvenimo metų.

Vilma iš Ukmergės

2013-05-24, 16:29 | IP: 78.62.98.212

Šiam nuostabiam GYDYTOJUI savo širdį esu patikėjusi operuoti jau tris kartus... Jo dėka esu darbinga, linksma ir vėl džiaugiuosi gyvenimu. Profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir dėmesys pacientams - šio žmogaus kasdienybė. Neturiu žodžių, kaip esu dėkinga šiam Gydytojui. Sveikatos Jam pačiam ir Jo šeimai ! Vida Petraitienė

2013-03-09, 14:39 | IP: 79.132.168.212

Esu labai dėkinga profesoriui už savalaikę super profesionalę pagalbą mano mamai.

2013-01-17, 16:39 | IP: *.*.*.*

2013-01-08, 19:21 | IP: 78.60.110.34

Man tik keista, kodėl pacientai vertina tik "globą", o nevertina tikro profesionalumo ir erudicijos.

2012-06-15, 09:45 | IP: *.*.*.*

2011-05-13, 08:04 | IP: 78.56.195.93

Netiketai paaiskejo kad turiu roblemu su sirdimi. Pradejau lankytis pas gydytojus, sukisau kruva pinigu o rezultate visiskas nulis, vienas baisiai kietas elektrofiziologas is Kauno kliniku aplamai pasake kad galiu galus atiduoti. Galu gale patekau pas prof. A. Aidieti. Uzteko valandos laiko kad butu nustatyta mano negalavimu priezastis, parinktas gydymas kuris po poros savaiciu pradejo duoti teigiamus rezultatus. Isvada geriau nueiti pas tikra specialista koks ir yra gerb. A. Aidietis sumoketi oficialiai tuos 200 - 400 lt. nei per pazintis lakstyti pas tipo gerus daktarus kisti jiems simtines ir likti kaip sakoma ant ledo. Aciu gerb. profesoriau uz jusu profesionaluma. Su pagarba R. J.

2011-03-16, 17:44 | IP: 89.8.199.44

Nereailiai profesionalus gydytojas, pati stebejau jo vadovavima rezidentui atliekant kateterine abliacija. Nera labai daug bendraujantis, bet juk jo darbas gydyti, o ne plepeti.

2010-09-11, 17:03 | IP: 78.56.137.90

aukštos kvalifikacijos, malonus, be galo rūpestingas. Nuoširdus ačiū už mamytei sugrąžintą sveikatą.

2010-04-09, 17:39 | IP: 62.212.203.119

Labai geras gydytojas. Didelid aciu jam.

2010-02-12, 12:05 | IP: *.*.*.*

2010-01-18, 22:09 | IP: 62.80.225.113

Su didžiausia pagarba,esu labai dėkinga ,Jums profesoriau, už suteiktą galimybę gyventi

2009-03-01, 08:53 | IP: 62.80.225.201

Nuoširdžiausia padėka už pagalbą.

2008-05-28, 06:44 | IP: 194.126.252.241

Tai aukščiausios klasės specialistas. Tikras profesionalas.

2008-02-07, 13:08 | IP: *.*.*.*

2007-11-14, 14:00 | IP: 193.219.87.28