Pacientai, kurie rekomenduoja Audrius Aidietis, %

Registracija čia ir dabar

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04698, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05429, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04698, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-12-29, Nr. MPL-05429, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

1.9

2.3

Registracija čia ir dabar
2021-08-10, 12:32 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, 2021-08-04 buvau privačioje konsultacijoje pas prof. A.Aidietį. Likau visiškai nusivylusi konsultacija. Net nesupratau ar tikrai su gydytoju kalbėjau. Jokios profesionalios pagalbos, paaiškinimo. 45 min. būrė iš "tirščių", kol paprašiau paskaityti mano ligos išrašą. Daktaras man paaiškino, kad "aš gyvenau vandenyje ir gimiau su žiaunomis. tai galimai man reikia daug druskos, nes žinduoliams reikia daug druskos. Aš daug prakaituoju, o kadangi nebeplaukioju sūrioje jūroje, man trūksta druskos. Liepė gerti 1,5-2 šaukšteliai druskos ir vandens iki 4 l, kadangi kažkada gyvenau vandeny, gimiau irgi vandeny, mamos pilve gyvenau vandeny." Kažkoks kosmosas. Visus daktarus išvadino neišmanėliais. Pats esąs ne Dievas ir neturi atsakymo, ką man toliau daryti ir koks turi būti gydymas dėl esamo 33-46 k/min pulso, kodėl alpstu. Profesorius pasakė, kad su tokiu pulsu reikės kada nors stimuliatoriaus.. kada pasakys mano kūnas, gal rytoj, už mėnesio, 3 mėn., pusės metų ar 10-ies metų. Sumokėjau didelius pinigus už privačią konsultaciją (170 Eur), kurioje sužinojau tik tai, ką daktaras perskaitė išraše. Ir tai, aš jį raginau kelis kartus paskaityti mano ligos išrašus ir paklausiau, ką jis man rekomenduoja. Daug kartų sulaukiau atsakymo, "Aš ne Dievas, iš kur man žinoti.". Siaubas. Tikėjausi konkretaus aiškumo, ligos diagnozės iš padarytų daugybės tyrimų, numatomo gydymo, rekomenduojamų vaistų. Deja sužinojau, kad alpimas tai nieko tokio, reikia susitaikyti su tuom ir toliau gyventi. Pasak profesoriaus niekas nemirė ir aš va vaikštau po alpimo. Liepė stotis nuo kėdės ir šokinėti, kelis kartus paragino stotis ir šokinėti iš džiaugsmo, kad sveiki vožtuvai, kraujagyslės neužsikimšusios, nesusiaurėjusios. Bet tai aš jau žinojau iš gydžiusios ir siuntusios pas A.Aidietį gydytojos. Daktaras, toks įspūdis, kad net negirdėjo ką aš pasakoju apie nualpimo atvejus, jų laiką, pojūčius. Kadangi nieko konkretaus nepasakė apie mano ligą, gydymą, mačiau kad daktaras rašė, tikėjausi, kad bent išraše bus kas nors naudingo parašyta. Bet kai sulaukiau išrašo, buvau kardinaliai nustebinta. Diagnozę nurašė iš ligos istorijos, (Sinusinio mazgo silpnumo sindromas. Paskirtas gydymas ir profesoriaus rekomendacijos: 1 Matuoti ir registruoti AKS ir ŠSD. 2. Kontrolė po 3 mėn., 3. Koreguoti vandens vartojimą. VISKAS??? Paklausiau surašiusios med. darbuotojos? Čia toks išrašas? Sako, jei ko nesupratote, dar kartą užeikite ir paklauskite. Sulaukiau ir užėjau pas profesorių A.Aidietį. Daktare, koks gydymas, kokie vaistai, kaip man toliau elgtis?, - paklausiau aš jo. Atsakymas, "Vaistai kuriuos geriate nieko verti, bet galite gerti, vieniems jie padeda, kitiems ne. Tad nemanau, kad ir jums padės, bet jei norite galite gerti, neturėtų ir pakenkti. O daugiau neturiu jums ką pasakyti, ar supratote mane ... druskos 1,5-2 šaukšteliai ir vanduo..". Bandžiau dar kartą paklausti, tai visgi profesoriau, kas iššaukia tuos alpimus, koks gydymas? O jis atsakė ,- "Jūsų kūnas, jūs juom ir rūpinkitės, esate jo šeimininkė ir žiūrėkite kas jam geriau. Aš ne Dievas, iš kur man žinoti". Stovėjau apšalusi, nežinojau net ką pasakyti. Ar tikrai ši konsultacija buvo su profesoriumi? Ir jos vertė 170 Eur? Gal kas nors man atsakys, ar tai normalu? Ar ir kiti gaunate tokias profesoriaus A.Aidiečio mokamas konsultacijas? Reiškiu pretenziją ir noriu, kad man grąžintų pinigus.

2019-04-12, 11:20 | Registruotas lankytojas 13
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-07-12, 20:41 | IP: *.*.*.*

2013-01-17, 16:39 | IP: *.*.*.*