Pacientai, kurie rekomenduoja Audrius Aidietis, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

2.2

2019-07-21, 13:44 | 3

Širdingai dėkoju gydytojui profesoriui Aidiečiui ir visai komdandai už profesionaliai atliktą operaciją. Gydytojas itin kruopštus, profesionalus ir atsakingas. Genoefa Kasparavičienė.

2019-04-12, 14:20 | 13

Gydytojas tik išrinktiesiems ir net už pinigus ne visus gydo o miglą į akis pučia. Žinant šio daktaro sugebėjimus susitikimas visiškai šokiravo. Mažai to kad nesusipažino su visais padarytais tyrimais tai dar ir neišklausė. Sumokėti už vadinamą konsultaciją turėjau didelę sumą o gavau trumpą pasakojimą apie ligą ir jokios konsultacijos ar gydymo. Naudojasi savo vardu ir užsiima apgaule sunkiai sergančių žmonių. Būkite atsargūs.

2018-01-02, 22:23 | 4

Nuostabus gydytojas. Ačiū iš visos širdies. Būkit sveiki ir laimingi. Jūsų dėka gyvenimas įgavo naujas spalvas.

Sergejus

2016-07-12, 23:41 | IP: *.*.*.*
2016-04-27, 20:26 | IP: 78.60.116.234

Nuostabus profesionalas. Esu be galo dekinga uz suprantama problemos isaiskinima, nuosirdu priemima.

2016-01-28, 08:39 | IP: 212.52.44.32

Dukrai buvo reikalinga AV mazgo abliacija. Pageidavome, kad toje procedūroje (pirmoji tokia buvo daryta Kauno klinikose ir, deja, nepavyko), kurios net negalima pavadinti operacija, dalyvautų pr. Aidietis. Vilčių didelių neturėjome, kadangi jis daro rimtas operacijas. Prieš tai konsultavusi gydytoja išsireiškė, kad net nepatogu dėl tokios "menkos" bėdos jį trukdyti, bet.. mūsų nuostabai, šis Gydytojas operacinėje pasirodė ir kartu su kitu savo srities profesionalu Germanu Marinskiu dalyvavo nuo pradžios iki galo. Atmosfera buvo puiki - abu pasitardami ir pajuokaudami, procedūrą atliko puikiai. Dukra net padėkoti nespėjo šitiems profesionalams - tikėjosi, kad jie dar grįš, o jie atlikę savo darbą, išėjo,matyt, ruoštis kitai operacijai. Didelis ačiū pr. Aidiečiui, kuriam apsilankius palatoje dar išvakarėse, nenorėdamos įžeisti, net nesiūlėme jokių pinigų ir vis tik jo sulaukėme! Sėkmės ir sveikatos Jums, Profesoriau!

2014-04-09, 13:10 | IP: 83.171.3.8

Labai geras gydytojas, negailintis net savo asmeninio laiko dėl paciento, teko tai patirti. Nuoširdus, išmintingas, profesionalus, turintis gerą ranką - jau tris kartus operavo ir viskas tiesiog puikiai. Dėkoju iš visos širdies ir linkiu Jums, Profesoriau, ilgų ir gražių gyvenimo metų.

Vilma iš Ukmergės

2013-05-24, 19:29 | IP: 78.62.98.212

Šiam nuostabiam GYDYTOJUI savo širdį esu patikėjusi operuoti jau tris kartus... Jo dėka esu darbinga, linksma ir vėl džiaugiuosi gyvenimu. Profesionalumas, nuolatinis tobulėjimas ir dėmesys pacientams - šio žmogaus kasdienybė. Neturiu žodžių, kaip esu dėkinga šiam Gydytojui. Sveikatos Jam pačiam ir Jo šeimai ! Vida Petraitienė

2013-03-09, 16:39 | IP: 79.132.168.212

Esu labai dėkinga profesoriui už savalaikę super profesionalę pagalbą mano mamai.

2013-01-17, 18:39 | IP: *.*.*.*