Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Lenkutytė-Matkevičienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01892, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

74% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

79% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

77.9% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

65.9% Complete
3.3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

67.8% Complete
3.4

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76.6% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-03, 18:46 | 1

Dėkoju Dievui ir Likimui, kad patekau pas gydytoją Liną Lenkutytę – Matkevičienę.
Po apžiūros tiksliai diagnozuota liga, gydytojos priimti teisingi sprendimai; profesionaliai atlikta sudėtingiausia ginekologinė operacija; šešias paras trukęs atidus pooperacinis stebėjimas ir gydymas ligoninėje; numatyti ir pašalinti visi simptomai ateityje galintys kelti nors mažiausią diskomfortą ar pretekstą didesnei ligai; atsakingas požiūris į sveikimą ir reabilitaciją – taip, keliais sakiniais, galiu nusakyti savo virsmą iš ligonės į sveiką moterį, kurį realizavo gydytoja Lina su jos vadovaujamo ginekologinio skyriaus personalu.
Ačiū, Jums, mielosios, už sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo kokybę, ir tą nepakartojamą jausmą, kai supranti, kad tai, kas vakar kėlė didelį stresą ir problemas, šiandien jau nebevargina, o kasdien, sparčiai gerėjanti sveikata gyvenimą nudažo gražiomis, šviesiomis spalvomis.
Pagarbiai LP.S. Mielos moterys, nenorėkime, kad visą dieną operuojanti gydytoja, mums dar ir „LIZATO“ sušoktų. Tą nevaržomi gali daryti jūsų giminės ir artimieji.

2018-06-23, 23:24 | 1

Neprofesionali ir abejinga gydytoja. Nerekomenduoju. Pas šią gydytoją buvau užregistruota dėl rimtų sveikatos problemų, kilusių po operacijos. Atvykau į Lazdynų ligoninės ginekologijos skyrių su siuntimu nurodytu laiku. Prieš porą sav. kaip tik ten buvau operuota. Ši gydytoja apšaukė ko iš vis čia atėjau, abejingai pavartė siuntimo lapus, pareiškė kad ji nekonsultuos, man čia nieko rimto nenutiko ir manęs nepriėmė. Tokio gydytojo abejingumo dar neteko matyti... Žiniasklaidos dėmesio verta istorija.

2018-06-01, 20:09 | 3

Labai arogantiška, nemaloni gydytoja. Neatsako į jokius klausimus, bendrauja pakeltu ir nemaloniu tonu, taip sukeldama tik stresą. Po operacijos net neužėjo paklausti kaip sekasi ir kaip jaučiuosi. Turejau laukti kitos dienos ir visą naktį galvoti ar pavyko operacija ar nepavyko ir apskritai kas buvo su manim daroma. Tokio abejingumo ir neprofesuonalumo nesu mačiusi. Niekam nerekomenduoju kreiptis į šią gydytoją.

2018-04-04, 19:17 | 6

Rekomenduoju. Viską išsamiai paaiškino, kodėl būtent tokia operacija, kiek laiko truks, kas laukia po operacijos, koks atsistatymo laikas. Operacija buvo atlikta greitai ir sėkmingai. Po operacijos pasiūlė reabilitaciją. Paliko asmeninius kontaktus.

2017-02-04, 18:41 | IP: 90.138.255.202

Labai profesionali gydytoja. Diagnozavo tiksliai ir issamiai paaiskino gydymo eiga bei paskyre operacijos data. Kiti gydytojai siule paprasciausia ir greiciausia varianta -gimdos salinima, Gyd L.Lenkutyte-Matkeviciene ivertinusi pasiule islukstenti daugybines miomas. Pries israsant dar karta patikrino, paaiskino galima tolimesne eiga, dave vizitine, jai kiltu klausimu.
Geri vidiniai santykiai, profesionalumas ir pagarba skyriuje verti pagarbos.
Aciu labai JUMS