Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Lenkutytė-Matkevičienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01892, Galiojanti

2018-06-23, 23:24 | 1

Neprofesionali ir abejinga gydytoja. Nerekomenduoju. Pas šią gydytoją buvau užregistruota dėl rimtų sveikatos problemų, kilusių po operacijos. Atvykau į Lazdynų ligoninės ginekologijos skyrių su siuntimu nurodytu laiku. Prieš porą sav. kaip tik ten buvau operuota. Ši gydytoja apšaukė ko iš vis čia atėjau, abejingai pavartė siuntimo lapus, pareiškė kad ji nekonsultuos, man čia nieko rimto nenutiko ir manęs nepriėmė. Tokio gydytojo abejingumo dar neteko matyti... Žiniasklaidos dėmesio verta istorija.

2018-06-01, 20:09 | 3

Labai arogantiška, nemaloni gydytoja. Neatsako į jokius klausimus, bendrauja pakeltu ir nemaloniu tonu, taip sukeldama tik stresą. Po operacijos net neužėjo paklausti kaip sekasi ir kaip jaučiuosi. Turejau laukti kitos dienos ir visą naktį galvoti ar pavyko operacija ar nepavyko ir apskritai kas buvo su manim daroma. Tokio abejingumo ir neprofesuonalumo nesu mačiusi. Niekam nerekomenduoju kreiptis į šią gydytoją.

2018-04-04, 19:17 | 6

Rekomenduoju. Viską išsamiai paaiškino, kodėl būtent tokia operacija, kiek laiko truks, kas laukia po operacijos, koks atsistatymo laikas. Operacija buvo atlikta greitai ir sėkmingai. Po operacijos pasiūlė reabilitaciją. Paliko asmeninius kontaktus.

2017-02-04, 18:41 | IP: 90.138.255.202

Labai profesionali gydytoja. Diagnozavo tiksliai ir issamiai paaiskino gydymo eiga bei paskyre operacijos data. Kiti gydytojai siule paprasciausia ir greiciausia varianta -gimdos salinima, Gyd L.Lenkutyte-Matkeviciene ivertinusi pasiule islukstenti daugybines miomas. Pries israsant dar karta patikrino, paaiskino galima tolimesne eiga, dave vizitine, jai kiltu klausimu.
Geri vidiniai santykiai, profesionalumas ir pagarba skyriuje verti pagarbos.
Aciu labai JUMS

2017-02-02, 11:35 | IP: 78.60.53.33

Nuostabi gydytoja, tikra profesionalė.

2016-12-06, 00:38 | IP: *.*.*.*
2016-10-25, 14:50 | 1

Man patiko gydytoja: dalykiška, maloni, manau gera specialistė. Iškart nustatė diagnozę, atliko operaciją, paskyrė laiką pasitikrinti po operacijos, dabar jaučiuosi gerai. Esu labai dėkinga gydytojai.

2016-03-02, 07:55 | IP: 193.219.11.83

Kvalifikuota, kompetetinga, veikli, profesionali, supratinga ši gydytoja ir skyriaus vedėja. Aciū, Jums gydytoja. Sveikatos ir stiprybės Jums ir Jūsų komandai.

2016-02-15, 17:30 | IP: 88.119.154.132

Gydytoja savo srities profesionale. Po operacijos,praejus savaitei, mane apziurejo dar du ginekologai, astakymas-labai gerai, viskas gyja, randas grazus. Pasitikejau gydytoja, nes man patiko operatyvumas, tikslumas, pasitikejimas. Tikrai sulaukiau padrasinimo pries operacija ir galvos paglostymo po operacijos. O kas raso neigiamus atsiliepimus, pasiulyciau,viena diena padirbti jos darba, o gal tik valanda.. Aciu gydytojaI uz pasiulyma vaziuoti i sanatorija, gaunu 7-8 proceduras per diena.Sveiksta ir kunas ir siela.

2015-04-13, 16:26 | IP: 88.216.175.3

Nuostabi gydytoja. Konkreti, silta , rupestinga. Tik geriausi atsiliepimai.