Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Lenkutytė-Matkevičienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01892, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

71.5% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

77.5% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

75.2% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

65.6% Complete
3.3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

68.1% Complete
3.4

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

71.6% Complete
3.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

81.6% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-05-01, 18:08 | Registruotas lankytojas 1

Vizito metu pasiūlė nedelsiant atlikti operaciją , kuri atliekama su pilna narkoze, kai to visiškai nereikėjo, nes sveikatos sutrikimai dėl kurių kreipiausi, praėjo savaime po trijų dienų po vizito. Po dviejų savaičių pasitikrinus pakartotinai pas savo nuolatinę gydytoją - gavau atsakymą kad sveikata idealiam stovyje, nors nevartojau jokių gyd Lenkutytės paskirtų vaistų. Gyd Lenkutytė vizito metu vengė kalbėti, paprašius paaiškinti, aiškino vangiai ir sudėtingais medicininiais terminais. Kai nuojautos vedina atsisakiau atlikti operaciją, paklausė ar vartosiu Oxytocina lygtais aš turėčiau žinoti kas tai yra ir pati priimti sprendimą dėl šių vaistų reikalingumo. Paaiškėjo, kad šie vaistai leidžiami. Kai paklausiau ar Nortway klinikos atlieka tokią paslaugą - nusikvatojusi pasakė, kad gali mano vyras suleisti. Taip ir nesupratau - mano vyras nėra medikas o šių vaistų informaciniame lapelyje akcentuojant parašyta " ...Oksitocino turi leisti tik sveikatos priežiūros specialistas ligoninės sąlygomis, kvalifikuotam gydytojui prižiūrint" . Dar, jau sunkiai pamenu, kada turėjau tokią skausmingą apžiūrą. Nuojauta sakė, bėk greičiau nuo šios tarybinių laikų gydytojos per klaidą patekusios į privačias klinikas. Nuojauta nenuvylė . Gerai, kad pabėgau nes būtų be reikalo išoperavusi. Visų labui, šį komentarą rašau jau po kiek laiko, nusiraminusi ir objektyviai įvertinusi buvusią situaciją.

2021-04-27, 09:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja bendravo nemaloniai, arogantiškai, vengė palaikyti pokalbį ar bendraujant žiūrėti i paciantą, nepakomantavo plačiau i klausimus, bendravimas ir apsilankymas nemalonus, atrodo, kad jai trukdau ar atėjau be reikalo, į klausimus atsakė vangiai, neatrodė, kad domisi ir nori padėti dėl tolimesnės priežiūros. Reikėjo klausti kelis kart to paties, kad išgirsti komentarą ar atsakymą, o kai kurių klausimų nė neatsakė. Konsultacija truko labai trumpai, nepajaučiau susidomėjimo ar geranoriškumo atsakyti ir bendrauti. Apsilankymą ir bendravimą vertinu labai prastai.

2021-03-02, 21:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko gydytoja!Taip,ji nėra labai maloni,bet juk tai nėra svarbiausia:)Ačiū Jums,gydytoja ir jūsų personalui!

2021-01-20, 10:01 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiška, nebendravo, nepriimė su gydytojo siuntimu, nors registracija buvo patvirtinta konsultacijai ir surašyti visi nusiskundimai. Į vizitą atvyko gerokai pavėlavusi, net kompiuterio neįsijungė, išmėtė registratūroje duotus dokumentus ir pasakė, kad į konsultaciją galima atvykti tik dėl operacijų ir t.t. Ji nekonsultuos ir neapžiūrės.
Kalbėjo medicininiais terminais, pašaipiai reagavo, kai nesupranti. Nerekomenduoju gaišti laiko laukiant vizito ir po tokio "apsilankymo" reikia iš naujo tvarkytis gydytojo siuntimus ir t.t.

2020-09-30, 17:48 | Registruotas lankytojas 1

Labai nudžiugino tai, kad gydytoja priėmė anksčiau nei buvo tartasi,nes atsilaisvino vieta prieš tai. Bet viso vizito metu labai skubėjo ir matėsi, kad atsakynėti į klausimus visai nenorėjo.. Kai gimdoje aptiko polipus, paklausiau kas tai ( na manau natūralu,kad žmogus be medicininio išsilavinimo nežino kažkokių pavadinimų ir klausinėja) iš gydytojos gavau ,, išsamų'' atsakymą - Na polipai. Likau nusivylusi gydytojos elgesiu ir išėjus reikėjo Google ieškoti ir skaityti apie polipus. Noriu tik pasakyti, kad jeigu žmogus kreipiasi į gydytoją dėl kažkokių negalavimų, yra susirūpinęs savo sveikatą ir dar pakloja mažus pinigus už konsultaciją ir apžiūra, gydytojas galėtų nors atsakyti į klausimus, o ne tik konstatuoti teiginį.

2019-11-03, 16:46 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju Dievui ir Likimui, kad patekau pas gydytoją Liną Lenkutytę – Matkevičienę.
Po apžiūros tiksliai diagnozuota liga, gydytojos priimti teisingi sprendimai; profesionaliai atlikta sudėtingiausia ginekologinė operacija; šešias paras trukęs atidus pooperacinis stebėjimas ir gydymas ligoninėje; numatyti ir pašalinti visi simptomai ateityje galintys kelti nors mažiausią diskomfortą ar pretekstą didesnei ligai; atsakingas požiūris į sveikimą ir reabilitaciją – taip, keliais sakiniais, galiu nusakyti savo virsmą iš ligonės į sveiką moterį, kurį realizavo gydytoja Lina su jos vadovaujamo ginekologinio skyriaus personalu.
Ačiū, Jums, mielosios, už sugrąžintą sveikatą ir gyvenimo kokybę, ir tą nepakartojamą jausmą, kai supranti, kad tai, kas vakar kėlė didelį stresą ir problemas, šiandien jau nebevargina, o kasdien, sparčiai gerėjanti sveikata gyvenimą nudažo gražiomis, šviesiomis spalvomis.
Pagarbiai LP.S. Mielos moterys, nenorėkime, kad visą dieną operuojanti gydytoja, mums dar ir „LIZATO“ sušoktų. Tą nevaržomi gali daryti jūsų giminės ir artimieji.

2018-06-23, 20:24 | Registruotas lankytojas 1

Neprofesionali ir abejinga gydytoja. Nerekomenduoju. Pas šią gydytoją buvau užregistruota dėl rimtų sveikatos problemų, kilusių po operacijos. Atvykau į Lazdynų ligoninės ginekologijos skyrių su siuntimu nurodytu laiku. Prieš porą sav. kaip tik ten buvau operuota. Ši gydytoja apšaukė ko iš vis čia atėjau, abejingai pavartė siuntimo lapus, pareiškė kad ji nekonsultuos, man čia nieko rimto nenutiko ir manęs nepriėmė. Tokio gydytojo abejingumo dar neteko matyti... Žiniasklaidos dėmesio verta istorija.

2018-06-01, 17:09 | Registruotas lankytojas 4

Labai arogantiška, nemaloni gydytoja. Neatsako į jokius klausimus, bendrauja pakeltu ir nemaloniu tonu, taip sukeldama tik stresą. Po operacijos net neužėjo paklausti kaip sekasi ir kaip jaučiuosi. Turejau laukti kitos dienos ir visą naktį galvoti ar pavyko operacija ar nepavyko ir apskritai kas buvo su manim daroma. Tokio abejingumo ir neprofesuonalumo nesu mačiusi. Niekam nerekomenduoju kreiptis į šią gydytoją.

2018-04-04, 16:17 | Registruotas lankytojas 6

Rekomenduoju. Viską išsamiai paaiškino, kodėl būtent tokia operacija, kiek laiko truks, kas laukia po operacijos, koks atsistatymo laikas. Operacija buvo atlikta greitai ir sėkmingai. Po operacijos pasiūlė reabilitaciją. Paliko asmeninius kontaktus.

2017-02-04, 16:41 | IP: 90.138.255.202

Labai profesionali gydytoja. Diagnozavo tiksliai ir issamiai paaiskino gydymo eiga bei paskyre operacijos data. Kiti gydytojai siule paprasciausia ir greiciausia varianta -gimdos salinima, Gyd L.Lenkutyte-Matkeviciene ivertinusi pasiule islukstenti daugybines miomas. Pries israsant dar karta patikrino, paaiskino galima tolimesne eiga, dave vizitine, jai kiltu klausimu.
Geri vidiniai santykiai, profesionalumas ir pagarba skyriuje verti pagarbos.
Aciu labai JUMS

2017-02-02, 09:35 | IP: 78.60.53.33

Nuostabi gydytoja, tikra profesionalė.

2016-12-05, 22:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-10-25, 11:50 | Registruotas lankytojas 1

Man patiko gydytoja: dalykiška, maloni, manau gera specialistė. Iškart nustatė diagnozę, atliko operaciją, paskyrė laiką pasitikrinti po operacijos, dabar jaučiuosi gerai. Esu labai dėkinga gydytojai.

2016-03-02, 05:55 | IP: 193.219.11.83

Kvalifikuota, kompetetinga, veikli, profesionali, supratinga ši gydytoja ir skyriaus vedėja. Aciū, Jums gydytoja. Sveikatos ir stiprybės Jums ir Jūsų komandai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2016-02-15, 15:30 | IP: 88.119.154.132

Gydytoja savo srities profesionale. Po operacijos,praejus savaitei, mane apziurejo dar du ginekologai, astakymas-labai gerai, viskas gyja, randas grazus. Pasitikejau gydytoja, nes man patiko operatyvumas, tikslumas, pasitikejimas. Tikrai sulaukiau padrasinimo pries operacija ir galvos paglostymo po operacijos. O kas raso neigiamus atsiliepimus, pasiulyciau,viena diena padirbti jos darba, o gal tik valanda.. Aciu gydytojaI uz pasiulyma vaziuoti i sanatorija, gaunu 7-8 proceduras per diena.Sveiksta ir kunas ir siela.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2015-04-13, 13:26 | IP: 88.216.175.3

Nuostabi gydytoja. Konkreti, silta , rupestinga. Tik geriausi atsiliepimai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2013-08-22, 18:03 | IP: 213.159.40.70

Noriu nuosirdziai padekoti šiai gydytojai už puikiai atliktą operaciją. Esu sužavėta jos profesionaliu darbu nuo pirmo pasimatymo (konsultacijos) iki opercijos. Čia moterys papuola ne itin malonioms procedūroms ir dažniausiai būna pasimetusios ir psichologišlai palūžusios. Gydydytojos griežtumas sustato viską į savo vietas.Trumpa informacija ir dalykiška atmosfera padeda pamišti bet kokia įtampą. Ačiū personalui - jos KOMANDAI! Taigi pačios geriausios rekomendacijos!
Pagarbiai Vilnietė R. J.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2013-08-15, 22:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2013-03-21, 09:42 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2012-02-10, 07:48 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2011-12-20, 13:57 | IP: 84.32.223.242

Šauni Gydytoja! Ačiū!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2011-11-03, 17:53 | IP: 78.60.116.39

Mažai kalba,daug daro.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2011-01-22, 19:33 | IP: 78.60.138.109

Puiki gydytoja.
Ačiū Jums už rūpesti.
Rasa

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2010-12-21, 19:03 | IP: 94.232.224.1

prieš dieną šį gydytoja darė man laporaskopiją,esu patenkinta jos bendravimu,bei profesionalumu,viską paaiškino kas prie ko,po operacijos jaučiausi geri,kitą dieną išrašė namo, paliko savo vizitinę,kad kreipčiausi jei kas bus negerai...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2010-06-09, 12:01 | IP: 213.226.134.234

Noriu padėkoti gyd.L.Lenkutytei-Matkevičienei už laiku rastą rimtą ligą ir atliktą operaciją, kurią atliko profesionaliai ir jos metu palaikė ryšį su gyd. hemotologę V.Kiuberienę (nes turiu lėtinę kraujo ligą). Lenkiu prieš jas galvą ir ŠIRDINGAI DĖKOJU, kad Dievas duotų joms stiprios stiprios sveikatos,globotų jas, kaip kad jos mane globojo.
Linkiu, bet kuriai iš Jūsų patekti į tokias patikimas rankas, puikią priežiūrą, kaip kad aš buvau.
Gyd.L.Lenkutytę galiu harakterizuoti kaip aukštos kvalifikacijos, labai ryžtingą ir atsakingą gydytoją.
Jos vadovaujamame skyr.vyrauja tvarka ir disciplina,kolektyvas kvalifikuotas ir be galo geros seselės, kurios suteikia priežiūrą ir pagalbą tuoj pat, bet kuriuo paros metu. Nuoširdžiai dėkoju joms visoms.
AČIŪ NUOŠIRDUS.

PS: Skaičiau ankstesnį atsiliepimą ir nustebau moters požiūrį dėl gyd.Lenkutytės bendravimo su ligoniais...taip, ji nėra "saldi" ,kaip kad mane nugydę gydydytojai,jaučiau kad man visai negerai ir keičiau gydymo įstaigą. Pasirinkusi gyd.Poškienė, kuri ižvelgė rimtus pakitimus,atlikus tyrimus ir patekau į ligoninę, buvo atlikta histeroskopija, gavus jos tyrimų rezultatus-operaciją. Viskas laiku, bet byjau net pagalvoti jei vis lankyčiausi į savo senąją N.Vilnios pol-ką (ten atskiras pasakojimas ir Jūs nustebtumėt jį sužinojusios)

Pagarbiai Danutė L.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2010-03-26, 09:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2010-01-20, 08:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2009-10-12, 17:13 | IP: 213.226.144.111

tiesiog nuostabus zmogus. to ir linkiu visiems gydytojams buti zmonemis

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2009-03-25, 06:59 | IP: 78.60.21.250

porfesionali, rupestinga

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2009-03-20, 12:55 | IP: 82.135.201.201

Supper daktare. Aciu jai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?
2007-08-18, 11:43 | IP: 78.61.89.96

labai gera gydytoja,be komentaru

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Lina Lenkutytė-Matkevičienė?