Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Bagušytė, %

Išduota: 2008-11-21, Nr. MPL-11822, Galiojanti

Bagušytė Laima dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bagušytė Laima?

2019-09-05, 16:18 | 1

Lankiausi turėdama siuntimą, esu be galo laiminga, kad taip šiltai priemė, atsakė į visus klausimus. Pas tokius gydytojus tikrai malonu eiti be jokio streso.

2019-03-22, 12:00 | 5

Gydytoja labai tolerantiška, maloni, švelni, domisi viskuo pati, netgi kitiems gydytojams gal net nereikšmingomis detalėmis. Viską išsamiai paaiškina. Su ja pasikalbėti galima buvo kaip su artimu žmogumi. Vizitas visiškai pralūko lūkesčius, daug geriau nei tikėjausi. Rekomenduoju visu 100% !!!

2018-02-09, 13:57 | 1

Dirba profesionaliai. Apžiūros - be skausmo ir diskomforto. Lankausi tik pas šitą gydytoją.

2017-06-30, 15:34 | IP: 86.100.50.241

Labai maloni gydytoja, kantriai ir išsamiai atsakė į visus klausimus, nuramino palaikė sunkiu momentu. planuoju ir ateityje pas ja lankytis.

2017-06-23, 16:48 | 10

Si gydytoja atliko cezario pjuvio operacija, na viskas kaip ir butu gerai, bet kadangi nedaveme pinigu, tai net neatejo pasiziureti, kaip gyjama po operacijos. Suprantu seseles apziuri ir jei kas negerai, manau gydytojai pranestu, bet si gydytoja, kaip ir daugelis kitu gave kysi lankosi po kelis kartus per diena pas savo pacientus, kurie sumokejo, o kurie nedave nieko jai neidomus.

2017-04-20, 16:45 | 1

Likau patenkinta

2017-02-24, 06:57 | IP: 84.15.189.173

Protinga, dėmesinga, profesionali, inteligentiška. Lankausi jau 10m ir rekomenduoju kitiems :)

2016-05-11, 18:32 | IP: 188.69.197.36

Esu labai dekinga gydytojai, kuri ypac rupinosi manimi, rupestingai globojo palatoje gimdymo metu ir padejo paciu palankiausiu budu ateiti i si pasauli mano neisnesiotam suneliui. Nors vis dar grumiames del gyvenimo, esu dekinga uz pagalba ir profesionaluma. Jauciausi labai saugi ir globojama!

2015-12-30, 09:30 | IP: 85.255.62.100

Profesionali savo srities specialistė. Konkreti, paprasta, maloni, švelni, rūpestinga, aiškiai dėsto mintis.
Taip gavosi, kad gimdant nesulaukiau šios gydytojos pamainos, bet prasidėjus jos pamainai buvau viena pirmųjų jos aplankytų pacienčių. Jei dar tektų gimdyti, tai tikrai rinkčiausi šią gydytoją. Rekomenduoju 100%
AČIŪ

2014-11-27, 16:56 | IP: *.*.*.*

2014-11-27, 13:08 | IP: 88.119.195.206

Nuostabi gydytoja. Kiek teko lankytis, visada tiksliai, konkreciai ivertina situacija, protingai parenka gydyma, pataria. Sekmes Jums!

2014-02-18, 14:14 | IP: 78.62.16.38

Kasdien su dėkingumu prisimenu šią nuostabią gydytoją,kuri su savo kolegomis lygiai prieš metus išgelbėjo mano gyvybę esant nesustabdomam kraujavimui gimdymo metu.Tai nuoširdi,profesionali,atidi gydytoja . Ačiū jai ! Jolanta M.

2013-08-16, 13:15 | IP: 84.55.21.4

Nuostabi profesionali ir labai šilta gydytoja. Dėmesinga buvo ne tik man (aš pas gydytoją lankiausi nėštumo metu ir buvau susitarusi pas ją gimdyti), bet ir palatos kolegei, kuri buvo paprasta moterėlė iš kaimo, ir niekam nieko tikrai nemokėjo. Gydytoja ne tik priėmė gimdymą, bet ir atliko valymą su pilna narkoze, kai dėl mano sveikatos gavosi komplikacijos. Dėkui jai už priežiūrą ir profesionalumą! Mano merginai jau 12 metų, bet vis dar malonu prisimunti šią puikią specialistę.

2013-03-16, 12:43 | IP: 88.223.88.88

Mano sūnui jau 9 metai, bet mes su vyru su džiaugsmo ašaromis dar vis prisimename tą dieną, kai jis gana komplikuoto gimdymo metu, prižiūrint gydytojai L. Bagušytei, atėjo į šį pasaulį. Ačiū daktarei už jos profesonalumą, už tą praleistą palatoje brangų laiką, kai sūnelis buvo inkubatoriuje, o ji stiprino mane psichologiškai. Ir jokių pinigų iš anksto mes nemokėjome, nes tuomet turėjome kitų rūpesčių. Kai viskas baigėsi ir mes važiavome namo, tiesiog negalėjome už tokį nuostabų darbą nepadėkoti. Toks gydytojos profesonalumas, požiūris į savo darbą manau neturi atitinkamos piniginės išraiškos. Visą gyvenimą jausime begalinį dėkingumą daktarei.

2013-02-19, 16:51 | IP: 78.62.151.220

kritinej situacijoj susitvarke labai puikiai jau 13 metu miniu geru zodziu