Pacientai, kurie rekomenduoja Tatjana Karmazienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19166, Galiojanti

2019-01-22, 00:17 | 1

Nuostabi gydytoja . Esu jos klientė nuo 2014m. ir esu ėjus su skirtingomis odos ligomis. Nei karto nenuvylė. Visada maloni ir dėmesinga. Tikras pavyzdys puikios daktarės. O patarimai yra nuoširdūs ir suteikiami negalvojant apie savą naudą. Šaunuolė!

2019-01-21, 16:05 | 2

Didelis dėmesys pacientui. Esu labai patenkinta šios daktarės konsultacijoms.

2019-01-08, 13:13 | 4

Nuostabi gydytoja, kurią rekomenduoju visiems. Gydė mane dėl atopinio dermatito bei grybelio ir dukrą dėl atopinio dermatito. Ši gydytoja turėtų būti pavyzdys kolegoms - rūpestinga, atidi, profesionali.

2018-08-29, 09:05 | 1

Puiki gydytoja!

2018-06-18, 12:10 | 1

Labai maloni gydytoja, kuri ramiai ir aiškiai viską paaiškina. Jaučiausi patogiai, jokio diskomforto ar baimės užduoti klausimus. Esu labai dėkinga už profesionalų priėmimą, nuraminimą ir sugaištą laiką. Ir tokie gydytojai tikrai neturi dirbti tokiose patalpose kokios yra Kairiūkščio gatvėje.

2018-05-03, 11:11 | 2

Nuostabi gydytoja! Tiek savo bendravimu, tiek kompetencijomis paliko labai gerą įspūdį bei diagnozavo ligą, kurios prieš tai nenustatė nei tiek giriama Lapinskaitė, nei gydytojai privačiose klinikose. Nuoširdžiai rūpinosi manimi, nebijojo konsultuotis su kolegomis dėl gydymo. Labai ačiū!

2018-04-09, 12:39 | 3

Jejgu visi gydytojai butu tokie kaip Tatjana Karmaziene tai atrodo kad zmones butu visi pagydyti ir laimingi. Aciu tai gydytojai uz viska! Tikra gydytoja ir geras zmogus!

2017-11-08, 11:18 | IP: 195.182.82.234

Puiki gydytoja. Viską paaiškina ką daro ir kodėl, todėl jautiesi ramiai. Atsako į visus klausimus.