Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Peleckienė, %

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09384, Galiojanti

2019-04-05, 21:07 | 3

Puiki gydytoja.

2019-01-28, 20:01 | 2

Pas šią gydytoją lankausi jau nemažai metų ir galėčiau pasakyti vien tik teigiamus atsiliepimus. Daktarė visada dėmesingai IŠKLAUSO ir gilinasi į problemą, paskiria būtinus tyrimus, visada yra mandagi ir rūpestinga. Slaugytoja Raimonda taip pat visada palieka teigiamą įspūdį, nuoširdžiai ir nepriekaištingai atlieka savo darbą. D. Peleckienė puiki savo srities specialistė. Rekomenduoju. Ačiū, Jums, gydytoja.

2018-11-13, 10:53 | 2

Pirmas jos įspūdis apgaulingas, atrodo mandagi, bet ilgiau gydantis supratau aš asmeniškai niekam jos nerekomenduočiau!

2018-07-24, 17:54 | 2

Atvykau su stipriai sergančiu 8.5 mėn. kūdikiu. Atvykusi užėjau man paskirtu laiku ir paprašiau, kad priimtų laiku, nes esu su sergančiu kūdikiu. Daktarei tai nepasirodė svarbu ir ji liepė laukti su kūdikiu ant rankų laukiamajame, bendroje eilėje, kuriame buvo žmonių ir nebuvo laisvos vietos atsisėsti. Palaukusi 20 min. buvau priimta. Vėlavo 20 min. Apžiūrėjusi kūdikį daktarė paskyrė antibijotiką. Paklausiau ar nereikėtų padaryti kraujo tyrimo ir gal pradžioje būtų galima skirti silpnesnį vaistą. Daktarei klausimas neatrodė svarbus, ji tiesiog atsakė, kad skiria antibijotiką. Grįžusi namo su vaistais perskaičiau informacinį lapelį ir ten parašyta, kad vaisto nevartoti vaikams iki 1 metų. Būdama pas gydytoją paprašiau, kad parodytų kaip tinkamai plauti vaiko pūliuojančias akis (po kelionės jos buvo su pūliais) - ji atsakė, kad tam neturi priemonių. Paklausiau ar to negalime padaryti su fiziologiniu tirpalu, ji atsakė kabinete tokio neturinti, pasiūliau virintą vandenį, tačiau ji atsakė, kad tai puikiai padarysiu pati namuose. Pasakiau, kad man nesiseka, paprašiau pamokinti. Atsakė, kad tai kiekvienos mamos menas.

2018-07-10, 00:35 | 3

Gydytoja bendrauja maloniai, išduoda reikalingus siuntimus pas specialistus, kartais pamiršta skirti privalomus kasmetinius tyrimus ir nesigilina į negalavimų priežastis.