Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Jakubauskienė, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01375, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-11-11, 18:28 | Registruotas lankytojas 10

Inteligentiška, maloni gydytoja. Palieka labai pozityvų įspūdį.

2023-11-11, 18:28 | Registruotas lankytojas 10

Inteligentiška, maloni gydytoja. Palieka labai pozityvų įspūdį.

2023-06-15, 11:03 | Registruotas lankytojas 2

Puiki, patyrusi, griežta, bet teisinga gydytoja. Ačiū už puikią priežiūrą.

2023-05-16, 06:09 | Registruotas lankytojas 3

Gyd. Gražina labai maloniai priėmė mane, išsigandusią dėl sumažėjusio vaisiaus aktyvumo, atliko apžiūrą, atsakė į visus klausimus. Esu dėkinga gydytojai už suteiktą pagalbą ir nuraminimą.

2021-11-30, 18:34 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja, labai maloni, neskubėdama išklausė, patarė, nuramino, labai supratinga, apžiūros metu jaučiausi labai patogiai. Superinė specialistė

2020-05-25, 16:34 | Registruotas lankytojas 4

Labai rūpestinga, maloni ir profesionali gydytoja

2020-05-25, 16:34 | Registruotas lankytojas 4

Labai rūpestinga, maloni ir profesionali gydytoja

2018-12-10, 05:30 | Registruotas lankytojas 12

Nuoširdžiai dėkoju Jums, Daktare!

2018-10-22, 08:55 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi, maloni, ramumu dvelkianti gydytoja. Teko su ja susidurti dukart gulint nėštumo patologijos skyriuje. Viską išaiškina ir palaiko, nuramina. Ačiū Jums, miela gydytoja!

2018-02-14, 11:52 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia ir nuostabiausia gydytoja, kuri prižiūrėjo mane tiek iki nėštumo, tiek dabar, nėštumo metu. Į kiekvieną apsilankymą einu su šypsena, visada žinau, kad mane pasitiks šiltos ir rūpestingos Gražinos akys. Tai Gydytoja iš didžiosios raidės!!!! Labai rekomenduoju!

2017-08-20, 13:31 | IP: 78.61.241.154

Nuoširdi ir nuostabi gydytoja iš didžiosios raidės!

2017-03-15, 18:02 | Registruotas lankytojas 4

tikrai pati nuosirdziausia daktre kuri mane nuramino ir paaskino viska kas mane laukia.jios deka isnesiojau ir pagymdziau pries 3 metus nuostabu berniuka. o kam nepatinka vazuokit i santariskius gymdit tik pinigu daugiau paimkit.

2015-07-31, 06:19 | IP: 77.219.229.97

Mano nėštumas buvo sunkus, teko lab.ilgai isgulėti ligonineje.Esu dekinga gyd. uz palaikymą kiekviena diena,uz rūpestį,pozityva,kuri suteikdavo.