Pacientai, kurie rekomenduoja Rytis Norkus, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2005-03-23, Nr. MPL-06573, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-07-13, Nr. MPL-07201, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Norkus Rytis dirba šioje gydymo įstaigoje

2020-12-14, 22:43 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabus, atsakingas, pasiaukojantis gydytojas. Gydytojas prisiėmė atsakomybę, ištaisė kito kolegos klaidas (neatsakingumą). Esu labai dėkinga. Kad visi gydytojai tokie būtų.

2020-11-10, 10:30 | Registruotas lankytojas 1

Buvo atlikta voku pakelimo operacija.Labai esu patenkinta uz profesionaliai atlikta darba,dideli ACIU tariu chirurgui Ryciui Norkui.Didziausios rekomndacijos!

2020-10-15, 12:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Rytis Norkus atliko užkritusių viršutinių akių vokų operaciją. Prieš tai paprastai, maloniai ir suprantamai paaiškino, kad mano atveju, reikės nupjauti dalį vokų odos, nuimti riebaliuko ir galbūt pašalinti vidinio laisvo raumens . Operacija pavyko sklandžiai, jokių nepatogumų neturėjau. Pooperaciniu laikotarpiu komplikacijų nebuvo, mėlynės buvo labai minimalios. Rezultatu esu patenkinta, nes akys atsivėrė, padidėjo, pagražėjo išvaizda ir pagerėjo savijauta, o vaizdas išliko labai natūralus.
Gydytojo Ryčio Norkaus bendravimas su pacientu malonus, paprastas, suprantamas. Tai profesionalus ir rūpestingas gydytojas. Jis skambino ir domėjosi, kaip jaučiuosi, ar viskas gerai.. Taip pat atsako į pacientams kilusius klausimus.. Jei prireiktų, grįžčiau tik pas šį gydytoją, į kurį rekomenduoju kreiptis visiems, susidūrus su tokiomis ar panašiomis problemomis.

2020-09-16, 19:04 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Rytis Norkus atliko viršutinių vokų plastika. Esu labai patenkinta atliktu darbu. Labai šiltas ir malonus žmogus, viską išsamiai paaiškina. Dirba labai profesionaliai. Didelis dėkui, gydytojui už sugrąžintas linksmas akis !

2020-09-16, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju. Labai atsakingas gydytojas.

2020-07-28, 14:55 | Registruotas lankytojas 1

Praėjo daugiau nei metai po krūtų didinimo operacijos. Pasakyti, jog likau patenkinta, tai nieko nepasakyti, nes likau begalo patenkinta rezultatu ir Ryčio profesionalumu. Prieš operaciją turėjau A dydį, ilgai svarstėm, bet pasirinkom lašo formos mentor 315ml implantus. Rezultatas pranoko lūkesčius, norėjau, kad atrodytų naturaliai, taip ir pavyko! Dabar turiu C dydžio krūtinę. Rando beveik nesimato, nebent įdėmiai stebėti iš apačios.
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Rytį Norkų :) linkiu Jums ir toliau sėkmingai kurti grožį :)

2020-07-20, 13:58 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus specialistas, sugrąžino pasitikėjimą savimi, pagerino lytinį gyvenimą ir atitiko rezultatas lūkesčius. Dariausi lytinių lūpų korekciją, po kurios buvo gijimo laikas, bet gydytojas domėjosi ir konsultavo nuotoliniu būdu, ko man pilnai pakako. Rekomenduoju tikrai.

2020-07-08, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta, kad savo operaciją patikėjau šiam gydytojui.
Operacija buvo atlikta taip, kad niekas iki šiol nesupranta, kad esu pasidariusi vokų operaciją. Buvo pašalinti riebaliukai, neliko jokių randų.

2020-06-23, 18:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi radusi šį gydytoją, buvo atlikta akių vokų plastika, malonus bendravimas, rūpestis, atsakymai į visus klausimus, išsamūs paaiškinimai ir patarimai. Nebuvo baisi operacija, pooperacinis laikas taip pat greit praėjo. Jis išpildė mano svajonė, nebejaučiu diskomforto, pagaliau esu sau graži. Jeigu vėl tektų kreiptis dėl plastinės chirurgijos drąsiai rinkčiausi tik šį gydytoją. Nuoširdžiai rekomenduoju!!! Sekmės Jums tolimesniuose darbuose.

2019-12-16, 16:04 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus gydytojas ir labai malonus žmogus. Domisi savo profesija ir aiškiai, paprastai bei Išsamiai paaiškina galimybes ir rezultatus. Labai kantriai ir maloniai bendrauja. Tai gydytojas, kurio profesionalumu ir nuomone visiškai pasitikiu. Atlikta krūtų pakėlimo ir mažinimo operacija bei hialurono injekcijomis esu patenkinta, džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją.

2019-11-22, 11:17 | Registruotas lankytojas 3

Tai gydytojas,tikrai išmanantis savo darbą.Man buvo įdėta krūtų implantai.Esu sužavėta..Jei reikėtų,ir antrą kartą pasirinkčiau tiktai Rytį Norkų.

2019-11-18, 16:32 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, dėmesingas ir darbui atsidavęs gydytojas. Labai gerai atliko botulino injekcijas.

2019-05-26, 19:04 | Registruotas lankytojas 1

Puikus plastikos chirurgas. Man buvo atlikta sudėtinga krūtų implantų keitimo operacija. Rezultatai pranoko visus lūkesčius.
Kai kreipiausi dėl injekcijų, procedūrą atliko puikiai.

2019-05-03, 16:50 | Registruotas lankytojas 1

Norejau padekoti siam daktarui uz atlikta pilvo plastika! Viskas vyko puikiai no A iki Z. Tikrai labai rupestingas ir labai labai malonus daktaras. Labai dziaugiuosi rezultatu ir suteikta pooperacine prieziura. Dar karta aciu jums! Ir ateity butinai pas jus sugrysiu.

2019-04-07, 10:37 | Registruotas lankytojas 1

Virsutiniu voku korekcija.

Kadangi as nesu jauna ir mano akys yra silpnos bei labai sausos, gyd Rytis Norkus pasiule salinti virsutiniu voku oda, uzuot keliant antakius ir kakta.
Jis taip pat pasiule issaugoti raumeni.
Todel nuo pat pradzios as zinojau, kad bendrauju su gydytoju profesionalu, o ne tik su plastiniu chirurgu.
Operacija praejo be skausmo ir jokiu komplikaciju.
Jos metu jautesi gydytojo R. Norkaus kompetencija.
Po operacijos atsirado tik minimalus patinimas, o melyniu is viso nebuvo.
Gyjimas vyko greitai.
Gydytojas R. Norkus antra diena po operacijos pasiteiravo apie mano savijauta ir atsake I mano papildomus klausimus.
Gydytojo R. Norkaus prirasyti akiu lasai irgi padejo pirmomis dienomis po operacijos.
Man taip pat buvo issaiskinta, kad tirpstantys siulai gali palikti matomus randelius.
Todel as zinojau, ko tiketis.
Dabar, praejus 2 savaitems po operacijos, rezultatas yra aiskiai matomas: akys estetiskai atrodo zymiai graziau, o taip pat, be uzkritusiu voku, jauciasi zymiai geriau.
Todel, jeigu norite profesionalaus chirurgo, kurio patirtis yra didesne negu plastine chirurgija, rinkites daktara Ryti Norku.
Aciu ir pagarbiai,
Rita B.
2019.04.07.

2019-03-30, 11:55 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Rytis Norkus yra siuolaikinis ir progresyvus gydytojas.
Lengvai bendrautis, prieinamas, visada atsako I klausimus ir duoda patarimus.
Zino daugiau negu reikalauja plastine chirurgija.
Todel gyd. Norkus is karto sukele pasitikejima.
Po keleto el pastu pasikeistu zinuciu, as zinojau, kad rinksiuosi sita gydytoja.
Ir neapsirikau.
Operacija ir pooperacinis periodas praejo be jokiu komplikaciju.
Kauno klinikine ligonine Josvainiu gatveje buvo labai svari, seseles draugiskos ir rupestingos.
Operacines personalas profesionalus.
Be jokiu abejoniu galiu rekomenduoti gydytoja Ryti Norku, kaip zinanti ir mylinti savo darba jauna chirurga.

2019-02-02, 16:37 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus chirurgas! Dėmesingas, atsakingas, krūtinės didinimo operaciją atliko puikiai! Esu patenkinta. Labai rekomenduoju.

2019-01-09, 15:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, šiltas, nuoširdus bendravimas, išsamiai ir aiškiai paaiškino operacijos eigą, pasėkmes ir rezultatus.

2018-12-15, 07:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai rekomenduoju šį plastikos chirurgą! Ir pati tikrai sugrįšiu!

2018-11-28, 09:57 | Registruotas lankytojas 1

Apatinių vokų korekcijos operaciją dariausi Rugsėjo mėnesį. Išgyvenau visas tokiais atvejais aplankančias paciento baimes. Nerimą prieš operaciją dėl nuskausminimo, dėl sėkmingo gydytojo darbo, dėl pačio voko tinkamo pakoregavimo, abejojimą dėl operacijos būtinumo, o po operacijos buvo aplankę dar daugiau išgyvenimų- dėl gyjimo trukmės, dėl "meškiuko" žvilgsnio ir t.t Tačiau visa tai baigta. Praėjo 2,5 mėn. po operacijos ir esu labai laiminga, ir patenkinta rezultatu.
Viskas atlikta, gydytojo Ryčio Norkaus, taip kaip įsivaizdavau ir dar geriau. Gavau ne tik profesonalią kaip operuojančio gydytojo paslaugą, bet dar ir psichologinę pagalbą ilgame pooperaciniame laikotarpyje, kurios tikrai prireikia.
Su abiems darbais jis "susidorojo" puikiai. Drąsiai galiu rekomenduoti šį gydytoją tiems kas išgyvena tas pačias baimes ir norus kaip aš.

2018-10-30, 22:49 | Registruotas lankytojas 1

Apsiprendusi didintis krutine rinkausi tarp triju plastikos chirurgu Lietuvoje.Pirmoji konsultacija buvo pas Ryti Norku,po jos iskart nusprendziau,kad operuosiuos tik pas si Chirurga!Nors praejo dar nepilnai tik dvi savaites po operacijos,jau dabar galiu drasiai teigti,kad pasirinkti geriau ir negalejau!!!!Didziuli pasitikejima kele,kaip uztikrintai ir aiskiai Rytis kalbejo konsultacijos metu!Todel operacijos diena jauciausi rami ir saugi!Issamiai ir kantriai atsake I visus iskilusius klausimus tiek pries tiek po operacijos!!(pasiteiravo kaip jauciuosi)Paprastas,nuosirdus,nedaugzodziaujantis ir puikiai savo darba ismanantis!!Esu labai dekinga siam zaviam gydytojui uz sugrazinta pasitikejima!
Dublinas

2018-05-05, 12:55 | Registruotas lankytojas 1

Daug mano draugiu Airijoje skrido koreguotis krutis pas Ryti Norku, todel nesunkiai apsisprendziau pas ka didintis krutine.
Puiku ispudi paliko gydytojo profesionalus, issamus ir kantrus atsakymai el. pastu iki operacijos ir po jos, del ko jauciausi visiskai saugi.
Aciu Gydytojui uz dailia krutine!

2018-04-25, 15:01 | Registruotas lankytojas 1

Pries pora metu pas si chirurga man buvo atlikta lytiniu lupu plastika trikampiu ispjovimo metodu. Gydytojo bendravimas, informacijos pateikimas, kainos, buvo geri, nusiskundimu visiskai neturiu siuo atzvilgiu. Operacija nepavyko,  vienos puses lytines lupos susiuvimas prasiskyre ir dvi lytiniu lupu dalys nesuaugo. Po metu tas pats chirurgas man atliko sios prasiskyrusios lytines lupos korekcija (velgi rando ispjovimo metodu). Lytines lupos pjuvis nesuaugo ir prasiskyre identiskai kaip ir pirmaji karta. Pirmas 5 dienas po operacijos pragulejau lovoje nejudedama. Turbut nebuvo imanoma labiau saves saugot po operacijos nei as saugojau save menesi po operacijos. Taigi jei visdelto nuspresite darytis lytiniu lupu plastika, mano patarimas butu darytis isilginio nupjovimo metodu arba jei norite darytis sia operacija trikampiu ispjovino metodu paieskokite chirurgo su labai didele patirtimi sioje srityje, nemanau, kad lietuvoje tokiu yra. O bendrai paemus asmenine patirti kuria gavau sios operacijos metu nerekomenduociau tokios proceduros darytis ne vienai moteriai, nes neskaitant dideles rizikos jog plys siules, audiniai nesuaugs ar suaugs ne dailiai yra dar ir infekcijos, skausmingo rando rizikos, be to gijimas yra labai ilgas ir letas, reik gert antibuotikus, negalesite ilga laika ne tik uzsiimti megstamais uzsiemimais bet bus nepatogu uzsiimti paprasta kasdienine veikla, miegoti ir pan. Taigi tikrai nerekomenduoju, nesvaistykite pinigu

Norkus Rytis atsakė

Laba diena,
Išoperavus trikampio pjūviu randas lyt. lūpos briaunoje įprastai lieka tik 0.2 cm ilgyje. Dalis siūlių neišlaiko sutinimo 5 %-ams pacienčių, o pakartotinos operacijos metu – dažniau. Net ir tais labai retais atvejais, kai siūlės neišlaiko, briaunos randas neviršija 1 cm ilgio, nes pjūvį atlieku labai trumpą. Išilginio nupjovimo metodo ( med. angl. trimming, amputation), kurio niekada nenaudoju, atveju lūpos randas siektų 6 cm ( abipus – 12 cm). Todėl Jūs pasirinkote teisingą operacijos metodą!
Jūs visiškai teisi, kad yra veiklos apribojimų po operacijos. Ypač svarbu po pirmos operacijos laikytis rėžimo, kad neprireiktų kitos operacijos. Specifiniai veikos apribojimai trunka 6 savaites. Išraše visada pažymime, kad namų rėžimas patariamas 2 paras, nes ilgesnis gulėjimas skatina patinimo sąstovį, kuris gali išprovokuoti žaizdos prasiskyrimą. Į ofisinį darbą galima grįžti 3-ą dieną. Antibiotikai rekomenduojami 5 dienas, dėl ko infekcinės komplikacijos po tokios operacijos ypač retos. Net ir nenaudojant antibiotikų (jei pacientė atsisako) pjūvio infekcija yra reta.
Po šio apribojimų mėnesio moterys dėl nukarimo nebuvimo ne vieną dešimtmetį džiaugiasi patogesne higiena, estetika, fiziniu komfortu sportuojant bei pagerėjusiu lytiniu gyvenimu. Net ir retais atvejais prasiplėtęs randelis išoriškai nematomoje srityje paprastai neturėtų užgožti atsiradusių gausybės privalumų.
Po bet kokios operacijos gali pasitaikyti siūlių nelaikymas dėl įvairių priežasčių. Todėl daug metų visoms pacientėms išraše nurodome, kad operacinio pjūvio apsunkinto gijimo atveju nedelsiant kreiptųsi į operavusį gydytoją. Laiku pradėtas gydymas paprastai įtakoja gerą pjūvio sugijimą, neskausmingumą.
Atvykite į konsultaciją ir, įvertinus pjūvio sugijimą, aptarus, Jums bus pasiūlytas optimalus sprendimas.
Su pagarba, gyd. R. Norkus

2017-11-29, 11:25 | IP: 2.247.242.242

Tokio gero gydytojo savo gyvenime nebuvau sutikusi! Kompetencija, rupestis ir nuisirdumas pranoko visus mano lukescius. Atlikes plastine operacija, kurios rezultatais esu suzaveta, gydytojas aptiko isisenejusia plauciu liga. Tuoj pat buvo viskas suorganizuota, atliktos skubios ir butinos proceduros, kurios, galbut isgelbejo man gyvybe! Didelis ACIU geriausiam gydytojui Kaune, niekada Jusu nepamirsiu!!!

2017-10-15, 18:36 | IP: 90.131.55.71

Labai džiaugiuosi kad būtent kreipiausi pas plastikos chirurga Ryti Norku. Begalo šiltas ir malonus savo srities specialistas. Tik jo dėka pamiršiu gėdos jausma ir diskonfortą..

2017-08-20, 09:59 | IP: 188.69.210.25

Ne pirma karta grįźtu pas šį Daktarą. Iš didziosios raides! Na tikrai, tokių kaip šis chirurgas vienetai. Ne tik profesine prasme yra talentingas, kruopštus ir atsakingas, bet ir asmenines savybès chirurgo tikrai sužavèjo. Laikosi savo ideologijos ir vertybiu, yra žemiškas ir nuoširdus!! Ačiū, Ryti, puikiai atliktos krūtinės pakėlimo, mažinimo ir kitos operacijos!puikiai padarytos injekcijos:)

2017-06-10, 01:29 | Registruotas lankytojas 1

Rytis Norkus yra puikus specialistas, nesijaučiau suvaržyta kol bendravome, padėjo pilnai išspręsti mano problemą, ir ateityje kreipsiuosi tik pas jį!

2017-05-05, 10:29 | IP: 78.62.66.190

Randai ant nugaros po apgamų pašalinimo atrodo gražiai.
Dėkoju chirurgui ir linkiu sėkmės nelengvame darbe.

Druskininkai

2017-05-05, 10:14 | IP: 78.62.66.190

Randai ant nugaros po apgamų pašalinimo atrodo gražiai.
Dėkoju chirurgui ir linkiu sėkmės nelengvame darbe.

Druskininkai

2017-04-25, 15:44 | IP: 195.182.93.211

Tai nuostabus plastikos chirurgas. Nors atrodo griežtas iš veido, bet yra tikslus, nedaugžodžiauja, profesionalus, privačias operacijas atlieka ne dėl pinigo, o geriausia yra tai, kad nosies plastiką darė kartu su gydytoju Gutmanu (LOR gydytoju), ko jokioje klinikoje, kuriose ėjau konsultuotis, nebuvo.
Ačiū jums, gydytojau.

2017-04-09, 17:56 | Registruotas lankytojas 3

Esu labai laiminga,kad pasirinkau ši gydytoją.Jis atliko operaciją geriau,negu tikejausi.Aciu gydytojui Ryciui Norkui.

2017-03-30, 01:53 | Registruotas lankytojas 1

Patikimas, kompetetingas ir rūpestingas daktaras. Džiaugiuosi ji pasirinkusi, rekomenduoju kitiems

2017-02-19, 08:28 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo srities specialistas , rūpestingas bei nuoširdus gydytojas :)

2016-10-25, 21:56 | IP: 213.133.132.188

Puikus gydytojas, mano turėta bėda buvo greitai ir profesionaliai išspręsta. Draugui ar šeimos nariui šį gydytoją prireikus būtinai rekomenduosiu. Tai buvo pirma plastinė operacija, apskritai pirma operacija mano gyvenime, gydytojas buvo dėmesingas, atidus, jaučiausi saugi. Operacija man buvo būtina, nors tai ir plastinė operacija, tačiau dėl turėtos bėdos patyriau diskomfortą, taip pat turėjau didelių bėdų higienos atžvilgiu, jų nebeturiu dėka šio puikaus gydytojo.

2016-05-26, 13:46 | IP: 77.75.40.70

Puikus savo srities specialistas. Labai atsakingas, nuoširdžiai bendraujantis, mylintis savo darbą ir pacientus. Rekomenduoju !

2016-05-17, 14:51 | IP: 84.26.247.27

Patys geriausi zodziai siam jaunam, zaviam chirurgui! Teko ne karta operuotis pas ivairius plastikos chirurgus Lietuvoje. Dabar zinau pas ka galesiu nedvejodama sugristi. Esu pakankamai priekabi tad ir keisdavau chirurgus, o R. Norkui neturiu prie ko prikibti . Aciu dar karta jam!

2016-04-16, 21:41 | IP: 95.91.208.6

praejo 3 savaites po akiu voku pakelimo operacijos ,bet jau zymiu nebera ,esu labai patenkinta gydytoju R,Norkumi ,nesaldus ,,konkretus ,mazai kalbantis ,matosi,kad mylintis savo darba ir gerai ismanantis .ACIU jam ,esu labai patenkinta

2016-03-03, 09:27 | IP: 78.62.13.158

labai malonus gydytojas! profesionalus , ismanantis savo darba!

2016-02-29, 20:23 | IP: 212.117.31.16

Patys geriausi zodziai apie si gydytoja. Profesionalus, rupestingas, konkretus. Visuomet pasiekiamas tiek telefonu, tiek elektroniniu pastu. Nustebino gydytojo atsakingumas, net ir atostogu metu atsako i elektroninius laiskus labai greitai, poros valandu begyje.Operacijos rezultatais likau labai labai patenkinta. Tikrai rekomenduociau si gydytoja.

2016-02-23, 09:10 | IP: 194.201.210.196

Labai aciu gydytojui uz tai, kad dabar kiekviena mano diena yra daug patogesne. Labai dziaugiuosi, kad gydytojas suteikia galimybe palaikyti kontakta po operacijos, jei iskiltu kokiu nors klausimu. Jis visada per pora valandu atrase i mano el. laiskus, o tai yra be galo geras dalykas gyvenant toli. Malonus ir rupestingas bendravimas taip pat buvo didelis privalumas.

2016-01-28, 23:22 | IP: *.*.*.*

Norkus Rytis atsakė

Laba diena,
Nosies operacijos yra bene sudėtingiausios plastinėje chirurgijoje, ypač nesimetriškumo atveju. Net ir pasaulio geriausiems nosies operacijų specialistams tenka pakartotinai operuoti apie 30 % atvejų esant nesimetriškai nosiai. Šiuo atveju kreiptąsi buvo dėl 3-jų nosies problemų ir jau per pirmą operaciją sėkmingai buvo koreguoti pagridiniai momentai: 1) panaikinta kuprelė, 2) atkurtas kokybiškas kvėpavimas, tačiau dėl iki operacijos vienoje pusėje buvusio auskaro rando neprognozuojamo tempimo neatkurta simetrija. Ankstyvu pooperaciniu periodu estetinė priežiūra nėra svarbi rezultatui; svarbu kvėpavimo funkcijos užtikrinimas, kol yra patinimas, todėl priežiūra buvo LOR gydytojo. Dėl sudėtingo randinio nosies nesimetriškumo tarėmės su garsiu Vokietijos profesoriumi, buvo atlikta daug "namų darbų", planavimo (ir kompiuterinio), kad dar viena operacija būtų paskutinė ir sėkminga. Džiaugiuosi, kad pavyko Jus įtikinti ryžtis dar vienai korekcijai labai palankiomis sąlygomis, kurios rezultatas pradžiugino ne tik Jus, bet ir mus!
Pagarbiai, gyd. R. Norkus

2016-01-14, 16:41 | IP: 78.57.166.85

Šiltas žmogus, kuriam galima viską pasisakyti ir gauti patarimus. Rekomenduočiau, nes manau, nenusivilsite.

2015-12-31, 17:42 | IP: 78.62.204.167

Puikus specialistas. Keliantis pasitikėjimą, mandagus, rūpestingas, simpatiškas. Tokiam gydytojui nebaisu pasipasakoti apie bėdą ir patikėti ją išspręsti.

2015-04-07, 10:29 | IP: 82.247.190.180

briefly and clearly I can say that the doctor is not only expert in your field, but also a very good psychologist, thorough, to maximize your customer gives all his knowledge and He only answered all my questions, He has a lot of patience with customers!!!!!!!!!Thanks very much, good luck :) ps Justina

2015-01-26, 18:54 | IP: 86.38.78.249

Džiaugiuosi pasirinkusi šį gydytoją. Puikus savo srities specialistas. Dėkinga už išsamią konsultaciją, nuoširdų, paprastą bendravimą ir puikų rezultatą.

2014-10-15, 10:27 | IP: 81.7.123.201

Noriu labai nuoširdžiai padėkoti šiam gydytojui už profesionaliai ir kruopščiai atliktą dešinės rankos riešo operaciją. Laukia dar kairės rakos riešo operaciją, kurią taip pat atliks šis gydytojas, tai gydytojas iš didžiosios raidės. Malonus ir rūpestingas, turintis subtilų jumoro jausmą. Rekomenduoju rinktis tik šį gydytoją, kuris savo darbą atlieka nepriekaištingai. Sėkmės jums ir sveikatos linki pacientė Loreta Kreivienė

2014-09-25, 19:04 | IP: 78.31.226.153

Labai geri ispudziai po grazinimosi proceduros. Gydytojas profesionalus, malonus bendrauti. Aciu.

2014-08-26, 15:51 | IP: 78.62.1.246

Labai molonus ir profesionalus gydytotas. Nuosirdziai bendraujantis ir atsakingas,rupestingas. Labai dziaugiuosiu kad butent jis operavo. Esu begalo dekinga.

2014-06-21, 14:29 | IP: 188.69.196.176

Ačiū Gydytojui už atliktas operacijas,tai tikras specialistas ir tikras Gydytojas.(O tokių lietuvoje retai sutiksi).Nuoširdus AČIŪ.

2013-12-07, 20:16 | IP: 77.219.138.6

Labai profesionalus gydytojas, likau patenkinta ir konsultacijomis, rupestingumu, pacia operacija ir pooperacine prieziura.