Pacientai, kurie rekomenduoja Justinas Ivaška, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2007-05-05, Nr. MPL-09211, Galiojanti

2019-06-20, 08:59 | 1

Ačiū labai gydytojui už puikiai atlikta anginos operacija. Viskas praėjo be komplikaciju, atsigavimas buvo lengvas ir be didelio skausmo. Gydytojas labai rūpestingas, malonus, atsakė į visus rūpimus klausimus, paaiškino kaip elgtis po operacijos. Ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir labai žmogiškas bei atjaučiantis pacienta. Ačiū.

2019-03-13, 13:16 | 1

Operavo mano tonziles 2019-03-08, gyja viskas labai greitai, jokių komplikacijų, kraujavimų ir pnš.
Rekomenduoju, tikrai geras specialistas

2019-03-08, 09:52 | 5

Fantastiškas gydytojas. Vakar tiesino man nosies pertvarą ir gramdė kriaukles kažkokias. Toks ramus, geras, rūpestingas ir kantrus. Labai ačiū jam. Išvis visas jo kolektyvas labai fainas!

2019-01-06, 14:49 | 2

Šis gydytojas Santariškių klinikose atliko anginos operaciją. Labai malonus ir draugiškas žmogus, gražiai viską paaiškino ir savo darbą atliko profesionaliai. Jokių koplikacijų po operacijos nebuvo, operacija truko pakankamai greitai. Sugijo viskas labai puikiai ir nebuvo visiškai jokių nusiskundimų. Žinoma, apart didelio skausmo, kuris, kaip suaugusiam žmogui yra suprantamas :) labai rekomenduoju šį gydytoją, tikras savo srities profesionalas.

2018-08-24, 15:06 | 1

2018 liepos 9 d. Docentas Justinas Ivaška operavo anginą Santariškėse. Operacija pasisekė puikiai, nebuvo jokių komplikacijų nei ligoninėje po operacijos, nei grįžus namo po kelių dienų. Apart didelio skausmo :), bet kai esi suaugęs žmogus suprantama, kad kitaip nebūna. Tiek prieš operaciją daug konsultavo ir telefonu, padėjo išsklaidyti visas baimes. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Po operacijos taip pat susisiekė po kurio laiko, pasiteirauti kaip jaučiuosi. Gydytojas tikrai malonus, taktiškas, profesionalus, operatyvus, išmanantis savo darbą. Tikrai drąsiai visiems galiu rekomenduoti. Esu labai jam dėkinga. Tikiuosi 30 metų kankinusi angina, daugiau manęs nebekankins, laukiu žiemos ir norisi pasižiūrėti kaip jausiuosi :) Irma

2018-04-26, 19:49 | 2

Šis gydytojas yra be galo dėmesingas, atidus ir tikras savo srities profesionalas. Patekus į jo rankas (man buvo atlikta konchoplastika) jaučiausi ramiai ir užtikrintai, buvo atsakyta į visus klausimus, išdėstyta gydymo eiga, prognozės. Širdingai Jums ačiū!

2016-03-07, 11:33 | IP: 158.129.156.36

Atsiliepimai tik geri, Justinas Ivaška šalino mano sūnui adenoidus. Esu labai dėkinga gydytojui ir visam skyriaus kolektyvui už profesionalumą ir gerai atliktą darbą. Ačiū Jums.

2015-03-25, 19:19 | IP: 78.56.187.232

Pats geriausias gydytojas, pas kurį teko lankytis. Pritariu visiems teigiamiems įvertinimams!

2015-03-13, 16:23 | IP: 5.20.211.10

Puikiai atliko operacija. Malonus ir rupestingas bendravimas. Pilna konsultacija del ligos

2015-01-12, 11:13 | IP: 193.219.137.65

Gydytojas Ivaška operavo mano dukrytei Adenoidus, o po kurio laiko - man tonziles. Likome labai patenkinti tiek priežiūra, tiek rezultatais. O dėl dovanų - nors lankėmės ne kartą, gydytojas nesudarydavo nei menkiausios galimybės jam atsilyginti. Tas pradžioje nustebino, bet iš tiesų irgi nuteikė ypatingai maloniai.