Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Drąsutytė, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10448, Panaikinta

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16042, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

76.9% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

67.1% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

66.1% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

61.8% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

62.5% Complete
3.1

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

69.6% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

87% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-08, 10:54 | 1

Laukdama vizito prie kabineto, nusprendžiau dėl įdomumo pažiūrėti atsiliepimus ir rezultatai mane kiek išgąsdino. Bet visas nerimas greitai pranyko, nes gydytoja yra puiki specialistė. Greitai sureagavo į visas problemas, išklausinėjo visų reikiamų aspektų ir operatyviai paskyrė gydymą, tinkamą mano atliekamom lazerinėm procedūrom. Asmeniškai palydėjo pasidaryti tyrimus ir paprašė paskambinti ir pranešti apie savo būklę. Likau labai patenkinta!

2018-11-27, 19:16 | 1

Taip atrodo zmogus dirbantis nemylima darba. Maksimoj kasininke parodo daugiau demesio ir susidomejimo savo pirkejuj nei si gydytoja savo pacientui.

2018-06-18, 11:48 | 4

Vizito metu kalbėjo telefonu, tikrino pranešimus telefone. Konsultavo labai skubotai, per daug nesigilino. Visiškai nemoka bendrauti su mažais vaikais. Trūksta dalykiškumo.
Nerekomeduoju, nes pasitikėjimo, kaip tos srities gydytoja, visai neparodė dėl tokio skuboto ir atmestinio konsultavimo.

2018-06-11, 23:16 | 6

Gydytoja pusę mano vizito atsiliepinėjo į draugelių skambučius ir šnekučiavosi, nes jai dzin. Man - pacientei sėdint šalia, išreiškė nepasitenkinimą dirbant santariškėse, matyt ir privačiai ponia dirba, ir čia ateit "neduok dieve", pusės neklausė ką sakiau apie veido problemas, tik pridavė mėginukų kremų ir viso gero. Siūlyčiau rinktis kitą specialistą.. nes čia atlauki eilę, ir atėjęs nesulauki jokio patarimo iš specialisto, tik šneka telefonu ir negerbia paciento. !

2018-04-27, 17:00 | 2

Vienareikšmiškai tragiškas apsilankymas.
Atvykome su mažamečiu vaiku. Diagnozavo tik žvilgterėjusi į vaiką sekundės greitimu ir po mano pasakojimo, ką mano kiti gydytojai. Diagnozė buvo visiškai neteisinga. Į mano pasakojimus, pastebėjimus apie vaiko bėrimus bei galimas to priežastis net nesiklausė, dirbo kompiuteriu, porą kartų atsiliepė telefonu lyg mes čia būtume tik tarp kitko. Įrašinėdama ligos kodą klausinėjo kolegų, koks čia kodas būtų, kad tokio kodo net nežino.
Išėjome sudirgę, be nustatytos diagnozės, be sprendimo, tik su pasiūlymu nusipirkti raminamų niežtėjimą sirupo ir su tuo gyventi toliau. O kai paminėjau, kad vaistas yra receptinis, nustebo.
Ir man paprašius vis dėlto nepasikliauti spėjimu, o padaryti tyrimus, atšovė, kad niekas čia jokių tyrimų nedaro.
Žiaurus buvo vizitas, jau nekalbu, kad gydytoja su vaikais iš vis bendrauti nemoka.
Nerekomenduoju, nes nauda bus nulinė, susigadinsite nuotaiką ir, tokių ,,daktarių" dėka, ir vėl nusivilsite Lietuvos medicinos įstaigomis.