Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Drąsutytė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10448, Panaikinta

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16042, Galiojanti

2019-11-08, 10:54 | 1

Laukdama vizito prie kabineto, nusprendžiau dėl įdomumo pažiūrėti atsiliepimus ir rezultatai mane kiek išgąsdino. Bet visas nerimas greitai pranyko, nes gydytoja yra puiki specialistė. Greitai sureagavo į visas problemas, išklausinėjo visų reikiamų aspektų ir operatyviai paskyrė gydymą, tinkamą mano atliekamom lazerinėm procedūrom. Asmeniškai palydėjo pasidaryti tyrimus ir paprašė paskambinti ir pranešti apie savo būklę. Likau labai patenkinta!

2018-11-27, 19:16 | 1

Taip atrodo zmogus dirbantis nemylima darba. Maksimoj kasininke parodo daugiau demesio ir susidomejimo savo pirkejuj nei si gydytoja savo pacientui.

2018-06-18, 11:48 | 4

Vizito metu kalbėjo telefonu, tikrino pranešimus telefone. Konsultavo labai skubotai, per daug nesigilino. Visiškai nemoka bendrauti su mažais vaikais. Trūksta dalykiškumo.
Nerekomeduoju, nes pasitikėjimo, kaip tos srities gydytoja, visai neparodė dėl tokio skuboto ir atmestinio konsultavimo.

2018-06-11, 23:16 | 6

Gydytoja pusę mano vizito atsiliepinėjo į draugelių skambučius ir šnekučiavosi, nes jai dzin. Man - pacientei sėdint šalia, išreiškė nepasitenkinimą dirbant santariškėse, matyt ir privačiai ponia dirba, ir čia ateit "neduok dieve", pusės neklausė ką sakiau apie veido problemas, tik pridavė mėginukų kremų ir viso gero. Siūlyčiau rinktis kitą specialistą.. nes čia atlauki eilę, ir atėjęs nesulauki jokio patarimo iš specialisto, tik šneka telefonu ir negerbia paciento. !

2018-04-27, 17:00 | 2

Vienareikšmiškai tragiškas apsilankymas.
Atvykome su mažamečiu vaiku. Diagnozavo tik žvilgterėjusi į vaiką sekundės greitimu ir po mano pasakojimo, ką mano kiti gydytojai. Diagnozė buvo visiškai neteisinga. Į mano pasakojimus, pastebėjimus apie vaiko bėrimus bei galimas to priežastis net nesiklausė, dirbo kompiuteriu, porą kartų atsiliepė telefonu lyg mes čia būtume tik tarp kitko. Įrašinėdama ligos kodą klausinėjo kolegų, koks čia kodas būtų, kad tokio kodo net nežino.
Išėjome sudirgę, be nustatytos diagnozės, be sprendimo, tik su pasiūlymu nusipirkti raminamų niežtėjimą sirupo ir su tuo gyventi toliau. O kai paminėjau, kad vaistas yra receptinis, nustebo.
Ir man paprašius vis dėlto nepasikliauti spėjimu, o padaryti tyrimus, atšovė, kad niekas čia jokių tyrimų nedaro.
Žiaurus buvo vizitas, jau nekalbu, kad gydytoja su vaikais iš vis bendrauti nemoka.
Nerekomenduoju, nes nauda bus nulinė, susigadinsite nuotaiką ir, tokių ,,daktarių" dėka, ir vėl nusivilsite Lietuvos medicinos įstaigomis.