Pacientai, kurie rekomenduoja Vaida Lukoševičienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00091, Galiojanti

2019-10-01, 13:34 | 1

Vaistuose ir žinojime, kas skiriama ir nuo ko - orientuojasi ir kompetencijos netrūksta. Tačiau bendravime su žmonėmis - tragiška:
- Skiria vaistus simptomui gyditi, o ne priežasčiai. Kad būtų skirti kažkokie tyrimai, išsiaiškinti naujus negalavimus ar įvertinti iš naujo senus - jokių šansų. Tikriausiai reikia pačiam prisiprašyti;
- Negalavimo priežastį išsiaiškinti net nesistengia (juk jau amžius, kam stengtis?);
- Jeigu jai laisvas laikas, o situacija skubi - apvalus nulis rūpesčio ar pastangų pasiūlyti alternatyvų, kur kreiptis ar ką daryti ("man atostogos" arba "aš ne darbe, darykite, ką norite");
- Kaip aukštą mokslą turintis žmogus - rašo kaip paskutinis beraštis, kurio parašymus dažniausiai sunkiai eina suprasti;
- Nuolat reikia taikstytis su "ponios" nepatenkintu tonu.

2019-04-29, 12:59 | 1

Pradėjus sakyti, kad skauda, tai vietoj problemos sprendimo, pateikė tokį paaiškinimą:
TAI GAL JŪS PAŽIŪRĖKITE, KOKS JŪSŲ AMŽIUS!!!.... Taip, amžius daro savo. Tačiau, jei neužtenka kompetencijos ligos diagnozavimui, nereikėtų dangstytis paciento amžiumi. Norėčiau kuo skubiau pakeisti šią gydytoją

2018-12-18, 09:32 | 4

Mano šeimos gydytoja. Tikrai nekeisčiau į kitą. Rami, įsiklauso į problemą, visuomet diagnozes pasakė teisingai (nors ir siųsdavo pas specialistus), rūpestinga, supratinga. Neišeinu iš BMP tik dėl šios gydytojos :)

2018-09-01, 14:27 | 1

Puiki gydytoja!!!

2017-05-02, 14:27 | 1

Puiki ir gerai suprantantį savo darbą šeimos gyd.. Kiek lankausi dėl sveikatos sutrikimų, visada gyd. V. Lukoševičienė išklauso mano apsilankymo priežastį. Po to priimą sprendimą reikalingam gydymui ar duoda siuntymą pas reikalingus specialistus. Esu dėkingas už nuoširdų rūpestį.